Opinie

  1. Liliana Sitko ★★★☆☆

    Miałam zabieg na oddziale ginekologicznym. Widać że lekarze mają doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pielęgniarki są opiekuńcze i mają w sobie empatię, chociaż certyfikat szpitala bez bólu niezbyt pasuje do niego. Ściąganie szwów po zabiegu okropnie bolało i teraz nie mogę usiąść na fotelu ginekologicznym bo mam retrospekcje, a lekarz który mi ściągał szwy, mówił mi że przesądzam i że wcale mnie nie boli co nie jest ok.

  2. Adam Kubala Bracia Sadurscy-Nieruchomości ★★★★★

    Dzień dobry. Serdecznie dziękuję Pani dr Małgorzacie Król za utrzymywanie stanu moich zębów w należytym zdrowiu i stanie. Dzięki jej profesjonalizmowi , a zwłaszcza "anielskiej" cierpliwości i pogodnego traktowania pacjenta , nie mam obaw przed kolejną wizytą u Pani Doktor.

  3. Joanna K ★★★★★

    Jednodniowy zabieg na Oddziale Ginekologii- bardzo polecam! Panie pielęgniarki troskliwe i uważne, szczególnie pani Renia sprawiła, że czułam się bezpiecznie podczas pobytu. Zabieg wykonany sprawnie, pani Anestezjolog bardzo sympatyczna, również przyczyniła się do poczucia bezpieczeństwa przed i podczas zabiegu :)

  1. Adriano Deary ★☆☆☆☆

    Umówiony na wizytę u dr Janowskiego po operacji kolana. Przychodzę i tłum ludzi a lekarza nie ma i ludzie mówią, że on tu rzadko jest. Kolejna wizyta umówiona do niego i nie ma. 3 wizyta umówiona do niego i nie ma. Dramat, i dodam że na poczekalni tłumy ludzi i totalny chaos. Godziny przyjmowania przez tego lekarza cały czas się zmieniają ale nie wiem po co jak i tak do pracy nie przychodzi. Wszystko sprowadza się do tego żeby umówić się na wizytę prywatnie

  2. Daniel Woźniak ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam wizyty u dr. Wiktora Sochy. Moje doświadczenie było wyjątkowo negatywne, a jego powodem jest całkowity brak szacunku dla czasu pacjenta i pośpiech w trakcie konsultacji. 1. Chroniczne Spóźnienia: Lekarz rozpoczyna pracę o 12:00, ale nigdy nie pojawia się punktualnie. Czekałem/czekałam na wizytę, która miała być o 12:00, 3 godziny (w moim przypadku do 15:00), ale od innych pacjentów w poczekalni wiem, że godzinne opóźnienia są absolutną normą. Lekarz nie jest na wyznaczoną godzinę. 2. Brak Profesjonalizmu w Gabinecie: Konsekwencją tych spóźnień jest to, że doktor nie ma czasu na dokładne badanie pacjentów. Wizyta przebiega w pośpiechu, w nieprzyjemnej atmosferze, a pacjent jest traktowany powierzchownie i "załatwiany" jak najszybciej, by nadrobić stracony czas. 3. Krótka i Niejasna Konsultacja: Pomimo 3 godzin oczekiwania, niewiele dowiedziałem/dowiedziałam się podczas krótkiej konsultacji. Podsumowując: Jeżeli oczekujesz punktualności i rzetelnego, niespiesznego podejścia do swoich problemów zdrowotnych, zdecydowanie poszukaj innego specjalisty

  3. Claudraw ★☆☆☆☆

    Miałam tą "przyjemność" Być jedynie na Izbie przyjęć i w recepcji ale już po tym można szybko stwierdzić jakie panuje tu podejście do pacjenta. Przyszlam z skokami tętna w czasie spoczynku a spotkałam się z szyderstwem i sugerowaniem mi zażywania różnego rodzaju substancji... Drodzy doktorzy, lekarze, lekarki, pielęgniarki i pielęgniarze, nie dziwcie się później że młodzi ludzie nie przychodzą się leczyć, że nie są w porę diagnozowani i umierają, po tym jak ich traktujecie prześmiewczo. Żadne spoty reklamowe tego nie zmienią i nie nakłonią ludzi do profilaktyki, jeśli wiedzą że spotkają się z szyderstwem, brakiem zrozumienia oraz traktowaniem przedmiotowo.

  1. Mariola Grabowska ★★★★★

    Byłam na oddziale ginekologicznym, od samego umowienia na zabieg wszystko było super, próba dodzwonienia się na oddział za pierwszą próbą, termin zabiegu w przeciągu kilku tygodni, pierwsza propozycja była za 2 tyg. Samo przyjęcie na oddział odbyło się szybko, bardzo rzetelna rozmowa kwalifikacyjna, przygotowanie do zabiegu, sam zabieg bardzo sprawny, opieka po nim bardzo życzliwa. Teraz po wizycie kontrolnej okazało się, że wszystko zostało zrobione poprawnie a nawet więcej. Bardzo dziękuję całemu personelowi.

  2. Nata La ★☆☆☆☆

    Na Izbe Przyjec przyjechalam w piatek wieczorem z urazem palca u reki. Kolejka byla mala, jak na Krakow. Zostalam niemalze od razu przyjeta i zostalo mi zrobione zdjecie RTG. I na tym plusy sie koncza. Lekarz ortopeda nie przyszedl zobaczyc palca. Razem ze mna czekal na ortopede inny pacjent z powazniejszym urazem reki, ktora go bardzo bolala. Oboje zostalismy odprawieni z niczym, bo nawet nie wydano nam zdjec. Poza tym, ortopeda zle odczytal zdjecie. Orzekl, ze zlamania nie ma. W poniedzialek, po 2 dniach, poszlam do swojej placowki medycznej, gdzie powtorzylam RTG i okazalo sie, ze zlamanie jest i to calkiem dobrze widoczne. Do tego lekarz dyzurny oklamala mnie i zlekcewazyla. W sobote mialam zadzwonic jeszcze w jednej sprawie. Okazalo sie, ze wyszla i nie wroci, i nawet do mnie nie oddzwoniono. Generalnie poziom obslugi i checi pomocy pacjentom bardzo niski. Lekarze klamia, nie interesuja sie pacjentami. Udaja wielce zajetych, choc jak na piatek w duzym miescie nic sie tam nie dzialo.

  3. Katarzyna Kopeć ★★★★★

    Dziękuję całemu personelowi z oddziału wewnętrznego i geriatrii za opiekę, wsparcie i wyleczeniu mnie z zapalenia płuc i duszności. Jesteście świetne. Szególne podziękowania dla Pani Dr.Katarzyny Wasik za dobór leczenia i pokój ducha w całej tej sytuacji. Chciałam jeszcze podziękować Pani doktor I innym pracownika którzy zajęli się mną dosłownie w 3 minuty na izbie przyjęć.

  1. Wojciech Cichoń ★★★★★

    Bylem na oddziale covidowy. Uratowano mi tutaj życie. Jest to bodaj najlepszy odział covidowy w Krakowie. Jestem bardzo wdzięczny lekarzom i całej obsłudze! Jedyna porażka jaka tu jest to internet nie ma wifi! A jak zapłacisz za wi-fi to przedkość jest 2. I żadnej strony nie da sie wyświetlić. Internet to wielkie oszustwo. No ale to szpital a nie Sheraton tutaj sie ratuje ludzki życie. Pozdrowienia dla dwóch pielęgniarek dobre osoby na właściwym stanowisku i z chumorem do pacjenta. Uratowano mi tutaj życie miałem niewydolność płuc jako powikłanie po covidzie leczonym samemu w domu. Załączam kilka zdjęć ze szpitala.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SP ZOZ MSWiA w Krakowie?

SP ZOZ MSWiA w Krakowie znajduje się przy Kronikarza Galla 25, Krowodrza, 30-053 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do SP ZOZ MSWiA w Krakowie?

Do SP ZOZ MSWiA w Krakowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements