nie wiem skąd tak dobre opinie...jedynie fajny wybór piwa. wtorek wieczór, przy płatności gotówką, żadnego paragonu nie dostałem. kupiłem 2 piwa i chipsy, zostawiłem 12 zl napiwku, gość na barze nawet nie podziękował. w toalecie brud i syf, a w knajpie bylo pusto, tylko 6-7 osob...
Zdjęcia
Opinie
-
Yevhen Naraievskyi ★★☆☆☆
-
Jagoda ★★★★★
Duży wybór piw, sporo miejsca i przyjemna muzyka. Chciałam zamówić drinka spoza karty, nie było z tym żadnego problemu. Na pytanie o to, czy mają tu Guinnessa, barman zaproponował nam inne, podobne piwo. Można polecić.
-
Zuzanna Karczmarczyk ★☆☆☆☆
Niestety, ale mlody chlopiec w dlugich wlosach pracujacy w tym miejscu jest niewychowanym bucem. Nigdy wczesniej nie spotkalam sie z takim chamstwem, ktore bylo absolutnie niesprowokowane. Chwile przed otwarciem chlopak ten rozkladal krzesla i stoliki, ktore stoja przed lokalem. Jako, ze korzystalysmy z uslug lokalu obok, a nie widzialysmy momentu rozkladania mebli (nie wiedzialysmy, ze te stoliki naleza do innego lokalu!), jedna osoba usiadla na jednym krzesle. O zgrozo. Ktos usiadl na krzesle! Chlopiec ten oburzyl sie okazujac nam ogromny brak szacunku. Niestety po zwroceniu uwagi, ze nie mozna sie tak odzywac do ludzi, nie zreflektował sie. Ogromna antyreklama, brak wychowania, chamstwo.
-
Sebastian k ★★★★★
Bardzo fajna klimatyczna knajpka, barman bardzo przyjazny, można dostać próbkę różnych trunków które cię interesują, piłem piwo, cydr i jadck daniels. Polecam
-
agnieszka blazynska ★☆☆☆☆
22.05.2025 wieczór około godziny 19:30 ze względu na sentyment i stare czasy studenckie zabrałam tu moich duńskich znajomych . Niestety barman od 1 sekundy okazał się bardzo nieprzyjemny . Nie potrafił doradzić nic a nic na pytania odpowiadała . Nie ma nie wiem , jak nie wiesz czego chcesz to kup zwykły Pilsner , idź do drugiego baru itp . Zamówiliśmy w ciemno na szybko i wypiliśmy po łuku po czym wyszliśmy z lokalu …. Zmieńcie obsługę bo szkoda tak dobrego baru zaprzepaścić !
-
Zet Zet ★★★★★
Ciekawy pub z bardzo komunikatywnym i potrafiącym doradzić barmanem. Niezły wybór piw z kija. Włoska IPA wyśmienita...
-
Jacek Cz ★★★★★
Wspaniałe, wręcz legendarne miejsce do spotkania z przyjaciółmi przy piwku. Wybór piw znakomity. Obsługa - rewelacja. Mateusz - najlepszy barman, z jakim miałem do czynienia przez całą moją piwkową karierę! Pomocny profesjonalista. Dobór smaków, które zarekomendował, pozwolił naszym kubkom smakowym sięgnąć zenitu, gwiazd! Per apsera ad astra! Żubr aspera, rekomendacja Mateusza to astra!
-
Michał Cichoń ★★★★☆
Lokal nawiązuje do filmu Francisa Coppoli „Ojciec chrzestny”. Nazwa lokalu, „omerta”, to inaczej zmowa milczenia czyli nieformalne prawo sycylijskie zabraniające członkowi mafii informowania o jej przestępstwach osób z tym przestępstwem niezwiązanych, w szczególności przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Poza tymi nawiązaniami do filmu jest to raczej zwykły lokal. Ceny przystępne, ale na barze trzeba swoje odstać.
-
Dominika Legenza Dimopoulou ★★★★★
Godne Kazimierza miejsca. Jeden z lokali gdzie można wypić dobry grzaniec galicyjski i do tego jest tu bardzo miła obsługa.
-
R. S. ★★★★★
Świetna ekipa. Wizyta dwukrotna: 15 i 16 kwietnia, za barem zmiany, ale takie samo życzliwe podejście drugie klienta. Jest atmosfera, jest klimat - nawet gdy za drugim razem tylko z synem w lokalu byliśmy. Krafty z kija, z lodówki, w tym kultowe Punk IPA.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Omerta?
Omerta znajduje się przy Kupa 3, Stare Miasto, 31-057 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Omerta?
Można skontaktować się z Omerta pod numerem +48 501 508 227
Jak można dotrzeć do Omerta?
Do Omerta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku