Pobyt w Happy House w Krakowie uważam za bardzo udany.Już któryś raz nocuję w Happy House i nigdy się nie zawiodłam. Czysto,komfortowo i jakby luksusowo.W apartamencie jest wszystko czego potrzebuje nawet bardzo wymagający podróżujący(aneks kuchenny w pełni wyposażony,żelazko, suszarka,wentylator).Jest również coś dla wymagającej publiki czyli dostęp do NETFLIXA dzięki któremu długie wieczory upływają pod znakiem seansów filmowych;)No i Pani Gosia jest super sympatyczna i pomocna,spełniająca wszystkie życzenia!
Zdjęcia
Opinie
-
*;19RuDzia88 ;* ★★★★★
-
Magdalena Cygan ★★★★★
Miałam przyjemność spędzić kilka dni w tym apartamencie i z całą pewnością mogę go polecić! Apartament jest bardzo przestronny, nowoczesny i doskonale wyposażony. Lokalizacja jest idealna – blisko najważniejszych atrakcji Krakowa. Pani właścicielka była niezwykle pomocna i dbała o każdy detal, aby mój pobyt był jak najbardziej komfortowy. Zdecydowanie wrócę tu.
-
Rafał Faran ★★★★★
Świetna lokalizacja dla turystów. Pokoje przygotowane na przyjeżdżających, czyste komfortowe. Pani Gosia udziela wszelkich informacji i instrukcji a także podpowiada atrakcje do zwiedzania. Do tego garaż na miejscu i 2 kroki na Kazimierz.
-
Sasha Sasha ★★★★★
Apartament bardzo ładny, super wygodne łóżko, bardzo czysto, ciepło (byliśmy w styczniu) i jest w nim wszystko, co potrzebne. Znakomity i przemiły kontakt. Tu nasze ukłony dla Pani Małgorzaty za życzliwość i miłą niespodziankę:) Dużym atutem jest też lokalizacja i podziemny parking. Dziękujemy i serdecznie polecamy!
-
Weronika ★★☆☆☆
Największym mankamentem była niedziałająca klimatyzacja (delikatny podmuch było czuć tylko bezpośrednio pod nią, czyli przy wejściu do apartamentu). Odwiedziliśmy Kraków w połowie sierpnia przy temperaturach przekraczających 30 stopni. Apartament znajdujący się na najwyższym piętrze szybko się nagrzewał i nie dało się w nim komfortowo przebywać w ciągu dnia oraz spokojnie spać w nocy. Dodatkowo deszczownicę pokrywała duża warstwa kurzu, a w kuchni miejsce na przybory do mycia naczyń było od dawna nieczyszczone. Cena zdecydowanie zawyżona w stosunku do komfortu.
-
Michał Szczypczyk ★★★★★
Super udany pobyt. Mimo sąsiedztwa torów kolejowych to dźwiękoszczelne okna zapewniły ciszę i komfortowy sen. Polecam serdecznie
-
Antoni Pietruszka ★★★★★
Mile spędzony weekend w Krakowie. Miłe i przytulne apartamenty, bardzo łatwy sposób zameldowania. Duży plus podziemny parking w dobrej cenie. Apartamenty godne polecenia. Pewnie jeszcze tu wrócimy.
-
Blanka Szupke ★★★★★
Bardzo przyjemne apartamenty. Czyste i schludne. Zarazem na uboczu jak i w centrum samego starego miasta. Blisko komunikacja miejska, choć w zasadzie wszędzie można dojść pieszo.
-
Palcem Po Mapie ★★★★★
Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Czysto, dobrze skomunikowane z najważniejszymi atrakcjami Krakowa. Bardzo dużą zaletą jest lokalizacja tuż obok Kazimierza. W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze i restauracje. Gospodarz obiektu jest bardzo miły i pomocny. Wrócimy tam na 100%
-
Patrycja ★★★★★
Bardzo fajne apartamenty, blisko Kazimierza i Starego Miasta. Na Rynek Główny można dojść pieszo. Łatwy sposób zameldowania i wymeldowania. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Happy House Apartamenty?
Happy House Apartamenty znajduje się przy Halicka 5, Stare Miasto, 31-036 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Happy House Apartamenty?
Można skontaktować się z Happy House Apartamenty pod numerem +48 884 882 080
Jak można dotrzeć do Happy House Apartamenty?
Do Happy House Apartamenty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku