Opinie

  1. Kacper Słomka ★★★★★

    Jak na załączonym zdjęciu widać - bardzo silny barman, polewa równie mocno. Polecam serdecznie ten przybytek, bo takich barmanów i barmanek tu jeszcze więcej. I muzyczka fajnie gra, pyszne piwko i koktajle też super. Edit: Po czasie ponownie odwiedziłem lokal w godzinach późno nocnych - wciąż wspaniała atmosfera, a przede wszystkim wspaniały poziom nagazowania piwa, widoczny na drugim zdjęciu (bąbelki aż uciekały od aparatu, ale większość udało się uchwycić). Polecam!

  2. Sylwia P ★★★★★

    Super klimat, pyszne drineczki i świetni barmani! Polecam ❤️

  3. nodis6 ★★★★★

    Bardzo ładne miejsce z super klimatem. Obsługa jest niezwykle miła i pomocna.

  1. Maciej Sieńko ★★★★★

    Bardzo dobry bar z ciekawym klimatem i dekoracjami. Pomysł na lokal jest super, ceny również są dobre. Jeden z najlepszych drinków, jakie polecamy to… ten ze zdjęcia.

  2. Agata ★★☆☆☆

    Nigdzie nie można znaleźć menu (barman mówił, że go nie mają). Jakość do ceny jest absurdalna. Drinki nie były wybitne, ledwo okej a ceny z kosmosu. Do tego stoliki były lepiące się od wcześniej wylanych rzeczy (barman twierdził, że się nudzą, więc nie mam pojęcia czemu nie przetarli stolików szmatką).

  3. Marcin Waszuk ★★★★★

    Świetne koktajle i nienaganną obsługa z ogromną wiedzą i dobrym smakiem, samo miejsce małe i klimatyczne. Półka alkoholi dopasowana tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam.

  1. Jakub Kasperkiewicz ★☆☆☆☆

    Patrząc na drinki jakie barmani robili innym, wyglądało to profesjonalnie. Niestety nie dane nam było skosztować tych rarytasów, bo pomimo 25 minut przy barze jako jedyni klienci, nie zostaliśmy obsłużeni, bo jeden barman był zajęty flirtowaniem z klientką, a drugi jak w końcu się pojawił zajął się innymi zamówieniami, chyba z sali. Po grzecznym spytaniu pierwszego barmana, czy możemy zostać obsłużeni usłyszeliśmy, że kolega nas zaraz obsłuży. Pewnie by było smakowicie, ale uznaliśmy, że wychodzimy.

  2. Alina Guzińska ★★★★★

    Ostatnio bardzo polubiłam to miejsce. Fajny klimacik. Miła atmosfera, schludnie i komunikatywni barmani. Dobre drinki i duży wybór alkoholi. Całkiem spokojnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TramBar?

TramBar znajduje się przy Stolarska 5, Stare Miasto, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do TramBar?

Do TramBar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements