Moja przygoda zakończyła się po jednym semstrze ale kadra grafiki na wydziale sztuki to TOPka, polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz ★★★★★
-
jaturpat ★★★★★
Bardzo ładny budynek, tutaj byłem na zawodach Muay Thai reprezentowane przez mojego sąsiada w Niedomicach. Warto tutaj przyjechać, ponieważ jest super.
-
Matrix 34 ★★☆☆☆
Niestety, nie mogę polecić tej uczelni. Koszty studiowania są wysokie, a poziom nauczania pozostawia wiele do życzenia. Wykładowcy często sami nie posługują się płynnie językiem angielskim, co budzi wątpliwości co do jakości kształcenia. Dodatkowo, system oceniania bywa skrajnie rygorystyczny – jedno źle rozwiązane zadanie może skutkować niezaliczeniem kolokwium, mimo że reszta odpowiedzi jest poprawna. Co więcej, poprawki często wymagają przyjazdu w dni robocze, co jest szczególnie uciążliwe dla osób łączących studia z pracą. Kolejnym problemem jest organizacja zajęć – zjazdy odbywają się co tydzień, a nie co dwa, jak ma to miejsce na wielu innych uczelniach. W efekcie życie studentów kręci się wyłącznie wokół pracy i studiów, co jest niezwykle obciążające. Co ciekawe, moi znajomi studiujący na bardziej prestiżowych uczelniach w Krakowie mają znacznie więcej luzu, a wykładowcy wykazują się większą elastycznością i zrozumieniem dla studentów. Biorąc pod uwagę wysokie czesne, można by oczekiwać większej elastyczności oraz bardziej przyjaznego podejścia do studentów. Podsumowując, uczelnia nie spełnia oczekiwań w stosunku do ponoszonych kosztów, a organizacja studiów sprawia, że trudno jest pogodzić je z życiem zawodowym.
-
nocnyekran ★☆☆☆☆
Serdecznie NIE POLECAM tej uczelni. To, co tutaj się dzieje jest niedorzeczne. Szczególną uwagę chciałbym zwrócić na pracę Pani Profesor Kielar- Turskiej. Pól do przyjrzenia się w jej pracy jest wiele, tak samo jak naruszeń. Wszystkich obowiązuje sylabus, tylko nie ją. Na zaliczenie przedmiotu ma być np. prezentacja? - U Pani Turskiej nie ma takiej opcji. Przygotuj się na obszerne kolokwium, i to nie jedno. Prowadzi dwa przedmioty - wykłady i ćwiczenia ( osobne przedmioty z osobnymi warunkami zaliczenia) ? - na egzaminie z jednego i tak będziesz miał/a materiał z tego drugiego. To samo z progami procentowymi egzaminów, wymyśla sobie jakie chce - oczywiście mocno zawyżone. Na ćwiczeniach Pani Turska nie akceptuje faktu nieobecności z powodów zdrowotnych, popartego zwolnieniem lekarskim. Nieważne czy jest to choroba czy pobyt w szpitalu. To, jak traktuje studentów jest wyrazem całkowitego braku szacunku do drugiego człowieka, nie mówiąc o jakichkolwiek resztkach empatii ( a Pani jest profesorem psychologii..). Wyraźnie daje nam do zrozumienia, że jesteśmy głupimi ludźmi z "prowincjonalnej uczelni". Można to już nazwać gnębieniem, mobbingiem czy po prostu przemocą psychiczną. Kierownik katedry, jak i Rektor uczelni nie potrafią sobie poradzić z tą Panią. Mimo zapowiadania, iż praca akademii z tym wykładowcą zakończy się w czerwcu ( w wyniku nie przedłużenia dalej umowy), tak się nie wydarzyło ( mamy grudzień, a Pani Turska dalej terroryzuje całą uczelnię). Rektor zbagatelizował sprawę, więc nie wiem jak może liczyć na pomyślną decyzję komisji akredytacyjnej, skoro warunków u Pani Turskiej jest więcej niż zdanych egzaminów we wszystkich terminach łącznie. Ludzie z roku co chwilę rezygnują z tych studiów, bo nie mogą już znieść tego, co wyprawia ta Pani lub odpadają po wielokrotnych próbach zaliczenia egzaminu i warunku. Więc jeśli nie chcesz zrezygnować ze studiów w najlepszym wypadku w połowie drogi kształcenia i zachować dobrostan psychiczny to wybieraj wszystkie inne uczelnie - tylko nie tą. Przynajmniej dopóki ta Pani Profesor tutaj pracuje i jest chociaż najmniejsza szansa na to, że będziesz miał/a z nią do czynienia. Władzom uczelni radzę zainteresować się i przyjrzeć pracy tej Pani, bo niedługo nie będzie miał kto tu studiować.. A studenci stracą tylko czas, pieniądze, zdrowie i możliwość dalszego kształcenia, a także jakiekolwiek chęci do rozwoju.
-
ZIQA FUN Marta Tabaczyńska-Latocha ★★★★★
Mega nowoczesna i przestronna przestrzeń - czysta, funkcjonalna, jeśli chodzi o zagospodarowanie i stworzenie miejsc również do wypoczynku dla mieszkańców i studentów, a skąd o tym wiemy? Jeszcze we wrześniu gościliśmy w Waszych murach ze strefą drewnianych gier wielkoformatowych i to tam zobaczyliśmy to wszystko na własne oczy.
-
zu ★★★★★
hala sportowa jest przyzwoita basen czysty w miare choć idzie znaleźć lepsze w okolicy jedyny minus to automaty które zabierają kwity a nic nie dają nizej przedstawione zdjecia przeciętnych studentów poruszających się po tym obiekcie
-
Jan Pan ★☆☆☆☆
Beznadzieja i dno. Traktowanie uczniów to porażka szczególnie na kierunkach zaocznych Wyzwiska (nawet mailowe), olewanie uczniów, itp. I konsekwencji brak, ponieważ całe grono nauczycieli i uczonych to koledzy. POLECAM, trzymać się z daleka od tej uczelni!
-
Grzegorzyk Marko ★★★★★
Świetne miejsce, aby miło i spokojnie studiować. Super wykładowcy i wyśmienita atmosfera.
-
Jerzy Myśliwiec ★★★★★
Ciekawy spektakl plenerowy .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Akademia Tarnowska?
Akademia Tarnowska znajduje się przy Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Akademia Tarnowska?
Można skontaktować się z Akademia Tarnowska pod numerem +48 146 316 620
Jak można dotrzeć do Akademia Tarnowska?
Do Akademia Tarnowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku