Opinie

  1. Krzysztof Symonowicz ★★★★★

    Flower Bar oprócz oferowania ładnych kompozycji kwiatowych to też doskonałe miejsce na kawę i słodką przekąskę. Wiele godzin spędziłem na wygodnej i dobrze urządzonej antresoli pijąc flat white i czytając książki albo ucząc się języka obcego. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, czyli tak jak powinno być :-)

  2. Paulina Tatka ★☆☆☆☆

    Koszmar !!! Przyjechałam, ponieważ skusiły mnie piękne zdjęcia na stronie. Kupiłam bukiet, ale w pośpiechu zaniosłam do samochodu. Jakie było moje rozczarowanie kiedy wyciągnęłam je przed przyjazdem. Załączam zdjęcia. Kwiaty były obrzydliwie suche- udało mi się na szybko oderwać suche części żeby jakoś wyglądał natomiast finalnie nie wręczyłam go solenizantce. Był zrobiony niechlujnie. Nie polecam !!! Załączam zdjęcia.

  3. Paweł ★★★★★

    Piękne miejsce, przepełnione zapachem kawy i kwiatów. Można przegryźć tu smaczne ciasto, wypić herbatkę i posiedzieć w przyjemnych, komfortowych warunkach z laptopem. Dostępny przystępny parking. To wszystko zamyka przemiła obsługa. Bardzo polecam!

  1. Kaja Figiel ★☆☆☆☆

    Drugi raz otrzymałam od was bukiet na prezent i drugi raz róże wytrzymują dobę. Kwiaty już przyjechały podwiędnięte, a po dwóch dniach sypią się płatki. Jeszcze w walentynki rozumiem, że jest po prostu robiona masówka, ale tym razem jestem mocno poirytowana.

  2. Klaudia Szopa ★★★★★

    Zamawiam już ,któryś raz i kwiaty są najlepszej jakości! Są elegancko i delikatnie przybrane co nadaje im pięknego klasycznego stylu! Polecan z całego serca! Ps. Dostawa ekspresowa ❤️

  3. Bernard Chamioło ★★★★☆

    Edit: Firma zrekompensowała felerne kwiaty, następna partia wytrzymała tyle co powinna i to była jakość do której byłem przyzwyczajony, polecam. Last: Kwiatów są wiadome różne rodzaje, jedne wytrzymają dłużej inne krócej natomiast nie spodziewałem się ze 2-3 dni po zakupie bukietu kwiaty będą w opłakanym stanie i uschną, chodź były przechowywane i pielęgnowane razem z zaleceniami które były na dołączanej instrukcji. Fajnie rozwinęła się Wam działalność jednak już za ta kwotę która kupiłem bukiet który nie był jakoś wspaniały oczekuje więcej a porównując jakość i biorąc pod uwagę cenę - lidl wychodzi taniej za to samo, tyle ze nie przystrojone. Nie wiem czy straciliście na jakości, czy to już nie jest to samo co na początku gdy się rozkrecaliscie. Jestem niezadowolony z ostatniego zakupu na walentynki zwłaszcza ze te kwiatki mało nie kosztowały za marne 3 sztuki i nie były tak rozwinięte jak na zdjęciu pokazowym, nawet Pani mnie zapewniała ze rozwiną się jak pozostałe a tutaj totalna klapa. Na przyszłość będę raczej szukał gdzieś indziej, u Was zadziałał dobry marketing.

  1. Марія Чухній ★★★★★

    Bardzo polecam. Telefonicznie zamówiłam bukiet kwiatów, zapłaciłam zdalnie blikiem, expresowa dostawa w cenie do 5 km, bardzo profesjonalnie, bukiet przepiękny, przemiła obsługa :) ślicznie dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FLOWER BAR?

FLOWER BAR znajduje się przy Mogilska 16, Grzegórzki, 31-516 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FLOWER BAR?

Można skontaktować się z FLOWER BAR pod numerem +48 511 541 401

Jak można dotrzeć do FLOWER BAR?

Do FLOWER BAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements