Fajne klimatyczne miejsce ale przy kawie można zmarznąć. Była tylko kawa nawet pyszna. Lokal do kawy oferował tylko ciastka Prince polo
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz Gancarczy (dargan) ★☆☆☆☆
-
Hanna Zalewska ★★★★★
Nasze najlepiej wspominane miejsce na Salwatorze
-
Ryszard Płatek ★★★★★
Przede wszystkim to lokalizacja : po drodze z alei Waszyngtona w dòł na SSalwator. Sama miejscówka- jakby zatrzymał się czas w XIW wieku (wystrój zwłaszcza w srodku: lampa naftowa, stare zdjęcia itp.). Co najważniejsze, jedzenie: zamówiliśmy gęstą kwaśnicę z dużymi kawałkami żeberek oraz żurek biały z kiełbaskami, wszystko przygotowane szczerze i pożywnie. Spory też wybór piw, szkoda tylko że brak możliwości zapłaty kartą.
-
Sebastian Gondek ★★★★★
Ciepło i przytulnie, klimatycznie z dobrym jedzeniem i miła obsługą. Zamówiliśmy żurek z białą kiełbasą i pierogi ruskie ze skwarkami, naprawdę dobre, swojskie!
-
Kate Carbine ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Oraz tanie piwo :) ceny jak nie w Krakowie. Kozackie miejsce. Polecam :)
-
Bartłomiej Kołodziej ★★★★★
Przyjemne miejsce z ogródkiem, z którego rozciąga się ładny widok na pobliskie tereny. Polecamy jako przystanek w drodze na kopiec
-
Robert R ★★★★★
Świetne miejsce na trasie Salwator - Kopiec Kościuszki. Cichy, spokojny, fajnie urządzony i pięknie położony ogródek, sąsiadujący z jedną z najstarszych krakowskich budowli, kościołem na Salwatorze. Duży wybór piwa, w tym czeskiego :) Można też coś zjeść. Sympatyczna i miła obsługa. Polecam!
-
Jaro ★★☆☆☆
Dobry wybór piw zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych. I to tyle jeżeli chodzi o plusy. Na minus - bardzo długi czas oczekiwania - 30min przy nie dużym ruchu klientów - kilka osób na zewnątrz, niezależnie od tego co się chciało zamówić, czas oczekiwania zawsze wynosił 30min. Miałem wrażenie, że obsługa pracuje za karę. Z powodu długiego czasu oczekiwania, zamówiłem tylko piwko i poszukałem innego lokalu. Dwie starsze miłe Panie ze stolika obok, również zamówiły tylko po piwie i nie zdecydowały się na posiłek - narzekały że kiedyś tu były bardzo dobre zapiekanki, niestety już ich w karcie nie ma.
-
Wojciech Dziok ★★★★★
Urocze, spokojne i klimatyczne miejsce przy szlaku na Kopiec. Pyszna herbata z miodem i konfiturą. Smaczna kawa i szeroki wybór piw. Bardzo sympatyczna obsługa. Edycja [wrzesień 2020]: po kilku miesiącach miejsce utrzymuje swój bardzo wysoki poziom.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia na Salwatorze?
Kawiarnia na Salwatorze znajduje się przy Władysława Anczyca 1, Zwierzyniec, 30-203 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia na Salwatorze?
Można skontaktować się z Kawiarnia na Salwatorze pod numerem +48 501 177 006
Jak można dotrzeć do Kawiarnia na Salwatorze?
Do Kawiarnia na Salwatorze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku