Opinie

  1. Dariusz Gancarczy (dargan) ★☆☆☆☆

    Fajne klimatyczne miejsce ale przy kawie można zmarznąć. Była tylko kawa nawet pyszna. Lokal do kawy oferował tylko ciastka Prince polo

  2. Hanna Zalewska ★★★★★

    Nasze najlepiej wspominane miejsce na Salwatorze

  3. Ryszard Płatek ★★★★★

    Przede wszystkim to lokalizacja : po drodze z alei Waszyngtona w dòł na SSalwator. Sama miejscówka- jakby zatrzymał się czas w XIW wieku (wystrój zwłaszcza w srodku: lampa naftowa, stare zdjęcia itp.). Co najważniejsze, jedzenie: zamówiliśmy gęstą kwaśnicę z dużymi kawałkami żeberek oraz żurek biały z kiełbaskami, wszystko przygotowane szczerze i pożywnie. Spory też wybór piw, szkoda tylko że brak możliwości zapłaty kartą.

  1. Sebastian Gondek ★★★★★

    Ciepło i przytulnie, klimatycznie z dobrym jedzeniem i miła obsługą. Zamówiliśmy żurek z białą kiełbasą i pierogi ruskie ze skwarkami, naprawdę dobre, swojskie!

  2. Kate Carbine ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Oraz tanie piwo :) ceny jak nie w Krakowie. Kozackie miejsce. Polecam :)

  3. Bartłomiej Kołodziej ★★★★★

    Przyjemne miejsce z ogródkiem, z którego rozciąga się ładny widok na pobliskie tereny. Polecamy jako przystanek w drodze na kopiec

  1. Robert R ★★★★★

    Świetne miejsce na trasie Salwator - Kopiec Kościuszki. Cichy, spokojny, fajnie urządzony i pięknie położony ogródek, sąsiadujący z jedną z najstarszych krakowskich budowli, kościołem na Salwatorze. Duży wybór piwa, w tym czeskiego :) Można też coś zjeść. Sympatyczna i miła obsługa. Polecam!

  2. Jaro ★★☆☆☆

    Dobry wybór piw zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych. I to tyle jeżeli chodzi o plusy. Na minus - bardzo długi czas oczekiwania - 30min przy nie dużym ruchu klientów - kilka osób na zewnątrz, niezależnie od tego co się chciało zamówić, czas oczekiwania zawsze wynosił 30min. Miałem wrażenie, że obsługa pracuje za karę. Z powodu długiego czasu oczekiwania, zamówiłem tylko piwko i poszukałem innego lokalu. Dwie starsze miłe Panie ze stolika obok, również zamówiły tylko po piwie i nie zdecydowały się na posiłek - narzekały że kiedyś tu były bardzo dobre zapiekanki, niestety już ich w karcie nie ma.

  3. Wojciech Dziok ★★★★★

    Urocze, spokojne i klimatyczne miejsce przy szlaku na Kopiec. Pyszna herbata z miodem i konfiturą. Smaczna kawa i szeroki wybór piw. Bardzo sympatyczna obsługa. Edycja [wrzesień 2020]: po kilku miesiącach miejsce utrzymuje swój bardzo wysoki poziom.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia na Salwatorze?

Kawiarnia na Salwatorze znajduje się przy Władysława Anczyca 1, Zwierzyniec, 30-203 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia na Salwatorze?

Można skontaktować się z Kawiarnia na Salwatorze pod numerem +48 501 177 006

Jak można dotrzeć do Kawiarnia na Salwatorze?

Do Kawiarnia na Salwatorze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements