Opinie

  1. Kamila Furtak ★☆☆☆☆

    Dania drogie i małe. Stoliki brudne. Panie z obsługi nie miłe jakby pracowały za karę. Barszcz z uszkami smakowały jak zwykła woda po gotowaniu buraków. Juz lepszy byłby z torebki z dodatkiem kostki rosołowej a uszka to farsz smakowal jak najtansza rozlazła pasztetowa.To samo pomidorowa, kwaśna od koncentratu pomidorowego, w smaku i konsystencji przypomina wode z koncentratem, zagęszczoną mąką i nic po za tym. Kucharki nie wiedza chyba co to sol. Tragedia.

  2. Krystian Przybyło ★☆☆☆☆

    Zakupiłem kanapkę z polędwicą za 15.50 zł w której znalazłem larwę robala, najpewniej z sałaty, oznacza to że procesy technologiczne obróbki żywności nie zostały prawidłowo.

  3. Patrycja ★☆☆☆☆

    Bardzo niesympatyczna obsługa, stoją jak za karę i z pogardą patrzą na klientów. Zdecydowanie nie polecam,bo jedzenie też bez szału. Wolę iść do konkurencji lub zamówić z dowozem do szpitala, na szczęście nie musimy być często w Prokocimiu. Na tygodniowy pobyt w szpitalu jedynie gdzie spotkałam niemiłych ludzi to właśnie w obsłudze tej "kawiarni".

  1. Kamil Kamil ★☆☆☆☆

    Zapiekanka na full wypasie za 21.80 z pseudo kurczakiem tzn. Szczępy obrane z ćwiartki kurczaka zamiast kostka z fileta.. spalona i sucha jak podeszwa wielkości małego banana.. babsko nie miłe.. ludzie omijać z daleka jak nie chcecie mieć zatrucia pokarmowego!!

  2. Artur Plata ★★☆☆☆

    Ceny z kosmosu, obsługa poniżej wszelkiej krytyki, opryskliwa i nie sympatyczna. Za dwu daniowy obiad złożony z lecza (300 ml) oraz pierogów ruskich (7 sztuk) — 32 zł. Leczo zadziwiająco smaczne, pierogi bez jakiegokolwiek smaku. Zamiast wprowadzić numerację zamawianych posiłków to nadal funkcjonuje to na zasadzie wykrzykiwania przez obsługę nazwy dań co powoduje zamieszanie wśród klientów oczekujących na to samo danie.

  3. Wiktor P ★☆☆☆☆

    Młoda dziewczyna obsugująca na kasie przewraca oczami jak klienci o coś pytają i jest niemiła.Siedziałem dłuższy czas i ją obserwowałem.Dawno już takiej sprzedawczyni nie spotkałem. Może właścicielka lokalu i ma gdzieś opinie...nie mogłem się pomylić ponieważ 99 procent opini jest o Paniach z obsługi.

  1. Bartłomiej Wiktor ★☆☆☆☆

    To dziwne i poniżające gdy Pani przyjmująca zamówienie unosi głos na klienta. Poprosiłem by w Hamburgerze nie było pomidora Pani uniesionym głosem poinformowała mnie, że się nie da i że to tłumaczyła ( nie mam w zwyczaju podsłuchiwać rozmów więc też ta informacja była mi obca). Odpowiedziałem, że rozumiem, że nic nie zmieniamy, ale proszę spokojniej i w tym momencie padło wykrzyczane "jestem spokojna". Żałosne podejście do klienta ( zwłaszcza w miejscu, które z punktu widzenia rodzica jest wystarczająco stresujące). Jedzenie mdłe, bez smaku za bardzo wysoką cenę.

  2. Mariusz Manda ★★☆☆☆

    PRL w tym slabym wydaniu. Wiem, ze jedzeniu tutaj to ostateczność, ale można choć trochę dać od siebie by było przynajmniej znośnie. Jedzenie nie jest najgorsze tylko dlatego ocena 2.

  3. JANUSZ za fajerą ★★★★★

    Nie mam bladego pojęcia co trzeba zrobić, by te panie były niesympatyczne. Jeśli podchodzisz do nich z uśmiechem i sympatią to odwdzięczają się tym samym. To jedyne bistro na tak wielki szpital więc czasami zdarzy się więcej rzeczy do zrobienia na raz ale zalet jest bardzo dużo. Fajny asortyment, sukcesywnie przecierane stoliki, świeże kanapki i smaczne dania. Ja przez tydzień żywienia się w tym miejscu codziennie nie znalazłem jednego powodu, dla którego możnaby im ująć oceny. Polecam - o ile nis traktujesz drugiego człowieka jak zło konieczne ;)

  1. Dariusz Jóźwik ★★★★☆

    Zaskakująco dobre jedzenie jak na szpitalną kawiarnię. Jem tam już od kilku dni i jeszcze nie miałem problemów żołądkowych, a dania są smaczne i spore. Mięso wołowe do placków ziemniaczanych było bardzo chude, zero tłuszczu i ścięgien - mega pozytywnie mnie to zaskoczyło. Żonie bardzo smakowała tutejsza pomidorowa. Menu poza kilkoma pozycjami zmienia się codziennie, podobnie jak zestaw surówek. Paniom za kasą rzeczywiście przydałby się kurs z obsługi klienta, ale już panie kucharzące są mega sympatyczne. Kawiarnia otwarta jest do 18tej, ale z tego co zauważyłem ciepłe posiłki wydawane są od 12:00 do bodajże 16:00-16:30. Można tam też kupić 0,5l mineralną 50gr taniej niż w automatach dostępnych na terenie całego szpitala. Można płacić kartą. Ogólnie polecam, nie trzeba się bać tego miejsca :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Za Witrażem. Kawiarnia?

Za Witrażem. Kawiarnia znajduje się przy Wielicka 265, Bieżanów-Prokocim, 30-663 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Za Witrażem. Kawiarnia?

Można skontaktować się z Za Witrażem. Kawiarnia pod numerem +48 601 485 055

Jak można dotrzeć do Za Witrażem. Kawiarnia?

Do Za Witrażem. Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements