Opinie

  1. T Uz ★☆☆☆☆

    Rozczarowujące. Matcha latte jest z gotowej „esencji”, co już samo w sobie nie zachęca. „Truskawki” okazały się sztucznym syropkiem, a nie musem, jak w większości kawiarni. Szklanka jest wypełniona kruszonym lodem (z oszczędności oczywiście), przez co napój błyskawicznie się rozwadnia. Jakość samej matchy też pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jak na cenę… Nie oczekiwałam zachwytów w sieciówce, ale i tak zaskoczył mnie poziom skąpstwa i robienia idioty z klienta. Tortilla z camembertem byłaby pewnie pyszna, gdyby całego smaku nie przepalało jalapeño - w ilości znacznej. Na etykiecie jak i w aplikacji brakuje info o poziomie ostrości lub chociaż w ogóle o zawartości papryczki. Obsługa sympatyczna, współczuję im, bo jest ich po prostu za mało na zmianie i nie wyrabiają z czyszczeniem stolików. Na plus różnorodność miejsc oraz wybór mlek roślinnych. Za 2 rozwodnione matcha latte i smętnego wrapa zapłaciliśmy blisko 80 zł. Odradzam.

  2. Urszula Janiszewska ★★★★☆

    Klimacik przyjemny podobnie jak w innych wnętrzach kawiarń tej sieci . Nie mają to tortu Oscar- wg mnie najlepszy. Kawa duża jest naprawdę duża Ciasto z wiśniami ma też pestki , oprócz drogiego kawałka ciasta można dobie zafundować jeszcze droższą naprawę zęba...

  3. Vita ***** ★★★★★

    Często przechodziłam obok tej kawiarni w drodze do pracy, ale okazja do jej odwiedzenia nadarzyła się dopiero w deszczowy dzień, kiedy to z przyjaciółką szukałyśmy przytulnego miejsca, by napić się cappuccino z czymś smacznym i spokojnie porozmawiać. Lokalizacja jest bardzo dogodna – kawiarnia znajduje się tuż obok Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego w Krakowie. Wnętrze kawiarni jest bardzo przytulne, z dużą ilością okien, które pozwalają obserwować życie ulicy. Jest też ogródek letni, ale tego dnia był pusty z powodu chłodnej pogody. Wpadłyśmy po godzinie 16:00. Nie było zbyt wielu klientów, ale wybór ciast był już niewielki. Tym razem nasz wybór padł na cappuccino z muffinką, i obu nam bardzo smakowało! Miło, że cappuccino, latte i americano oferowane są w trzech rozmiarach: S, M, L. Niestety, zauważyłyśmy, że personel nie zawsze nadąża ze sprzątaniem naczyń i przecieraniem stolików przed przybyciem kolejnych gości. To drobiazg, ale wpływa na komfort. Drugą kwestią jest brak cukru przy stolikach. Po odebraniu cappuccino musiałyśmy przejść przez całą salę, żeby znaleźć cukier, który zresztą nie był w wygodnych saszetkach. To trochę niepraktyczne Ale to świetne miejsce z miłą obsługą i dużym wyborem herbat i ciast. Nawet jeśli przyjdziesz sam, są tu wygodne miejsca przy oknie, gdzie często można zobaczyć ludzi pracujących na laptopach. Z pewnością jeszcze kiedyś tu wrócę!

  1. Anna Nowakowska ★★★★★

    Polecam, pyszna kawa i kanapki. Fajna lokalizacja i przepiękne wnętrze. Zawsze miła obsługa, pomocna i uśmiechnięta. To według mnie najlepsza sieć kawiarni w Krakowie. Daje ocenę pięć gwiazdek, maksymalnie ile można

  2. Violet Lol ★★★★★

    Uwielbiam to miejsce za klimat. Jesteś w galerii handlowej A nagle przebywając w Green jesteś w cichej, przytulnej kawiarni. I ten piękny widok za oknem na Krakowskie budynki. Dziękuję :) po za tym niesamowicie dobre ciasta i kawy. Opcje wegańskie jak i mięsne. No po prostu 11/10 a mówię to Ja, która bywała w niejednej restauracji :) ściskam

  3. Agnieszka ★★★★☆

    Dobra miejscówka na szybką kawę i ciastko. Polecam też kanapki dla podróżnych. Minusem miejsca jest hałas w galerii, przydało by się jakieś wyciszenie w tym zakresie. Minus też za niewygodne, aczkolwiek ładne fotele - nie da się na nich siedzieć w wygodny sposób. Przydałby się ukłon w stronę klientów mających nietolerancję na fruktozę i gluten.

  1. Dominika K_M_D ★★★★★

    Klimatyczne miejsce w dobrej lokalizacji. Kawa przepyszna, Latte Korzenny Piernik zostało moim zimowym ulubieńcem. Przemili ludzie i zasługująca na pochwałę obsługa. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzę kawiarnię Green Caffè Nero w tej lokalizacji❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Green Caffè Nero?

Green Caffè Nero znajduje się przy Stare Miasto, 30-001 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Green Caffè Nero?

Można skontaktować się z Green Caffè Nero pod numerem +48 122 949 599

Jak można dotrzeć do Green Caffè Nero?

Do Green Caffè Nero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements