Opinie

  1. Agnieszka Zelek ★★★★☆

    Śliczne miejsce i bardzo klimatyczne, panie po prostu miłe. Ceny normalne. Wypiłam pumpkin spice latte z bitą śmietaną (smakowała, jka zwykła latte z posypką) I zjadłam czekoladową babeczkę. Brak efektu ,,wow,, ale było smacznie. Świetne miejsce na mapie Bochni.

  2. Anna Rachwalska ★★★★★

    Na naszym weselu mieliśmy przyjemność cieszyć się smakiem tortu i ciast wykonanych przez Zespół Chantilly. Wszystko wyglądało i smakowało perfekcyjnie , a paczki z ciastami dla gości były idealnym dopełnieniem słodkości tego wieczoru . Chcieliśmy serdecznie polecić Chantilly. Przede wszystkim chcemy podziękować Gabrysi za bardzo profesjonalne podejście do klienta - a jest dla nas szczególnie ważne - łatwa komunikacja e-mailowa, dużo podpowiedzi oraz przejrzyście przygotowana oferta

  3. GGoat_ ★★★★★

    Bardzo smaczne desery. Raz przyszłem i miałem około 5 zł. Panie zaproponowały mi resztki (porządnych) placków. I pojadłem nimi porządnie.

  1. Natalia Biernat ★★★★★

    W sierpniu zamawialiśmy stąd tort weselny oraz słodki stół. Z całego serca polecam to miejsce! Wykonianie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko było przepyszne, tort zrobił furorę, a słodki stół zniknął w ekspresowym tempie. Pani Gabriela to prawdziwa artystka! Wspaniale dopasowała wszelkie dekoracje słodyczy i stołu do motywu przewodniego imprezy Tort to prawdziwe arcydzieło, wyglądał jak z pinteresta :D Bardzo dziękujemy za najpiękniejsze i najpiękniejsze słodkości! :)

  2. Anna Kmiecik ★★★★★

    Przypadkowo znalazłam małą kawiarenkę,szybka wizyta i chętnie zostawiam informacje, fajne miejsce, można kupić na miejscu drobne upominki, które świetnie nadadzą się na niezobowiązujący prezent, jeśli szukacie świeczek do tortów, jest kilka ciekawych wzorów. Oczywiście nie byłabym sobą żeby nie spróbować słodkości, wybór padł na rurkę z bitą śmietaną. Krucha, świeża i nie za słodka. Do kawy idealna. Są też torty jednak nie próbowałam, może następnym razem się uda.

  3. Milena Janioł ★★★☆☆

    No niestety, zawsze uwielbialiśmy tą cukiernie, torty zawsze zamawialiśmy od Was, bo były najlepsze. Natomiast gdy przyszło do kontaktu w sprawie przyjęcia weselnego- brak kontaktu od 2 miesięcy. Na maila- brak odpowiedzi, pomimo wielokrotnych telefonów- brak odpowiedzi na nie. Jestem zawiedziona, gdy raz pani odebrała, obiecała że sprawdzi i da znać… po czym również zero kontaktu… przykro mi bo naprawdę nam zależało na tej cukierni. Już raczej nic nie zamówimy z tego miejsca

  1. Słodkim Szlakiem ★★★★★

    Pyszna kawiarnia w nowym miejscu z cudownym wystrojem. Zawsze można mieć pewność, że trafi się na świeże ciastka - tarta jabłkowa oraz jagodzianka były ostatnio kruche i pachnące. Kawa jak zawsze smaczna i aromatyczna. Przytulnie, elegancko, chociaż trochę mało miejsca.

  2. Michał PL ★★★☆☆

    Krótko i na temat. Ogólnie standardem jest w Bocheńskich lokalach iż kelner/kelnerka podchodzi do stolika i zbiera zamówienie. Tak wynika z mojego doświadczenia. Tu po wejściu i zapoznaniu się z kartą, siedzieliśmy i tak siedzieliśmy i w sumie nikt nie był nami specjalnie zainteresowany. Po pewnym czasie podszedłem do kasy i zapytałem i okazało się że zamawia przy kasie. Bingo! Nie widziałem nigdzie takiej informacji po wejściu.......Więc uważam że na obecne ceny i standardy powinno to inaczej wyglądać. Ceny ? Podobne jak w innych lokalach w Bochni. Wrażenia? Ciasto smaczne, kawa pyszna. Minus tylko że zamiast zamówionej gorącej czekolady dostaliśmy kawę...ale była smaczna. Ogólnie niby fajnie ale kilka rzeczy do poprawy.

  3. Łucja Lipka-Morońska ★★★★★

    Bardzo polecamy! Zamawialiśmy słodki stół i tort na wesele. Wszystko było pyszne i piękne!

  1. Anna T ★★★★☆

    Miła i przytulna kawiarnia niedaleko centrum Bochni. Bardzo smaczne ciasta, zamówiliśmy beze oraz babeczkę z owocami, smakowały nam. Szkoda że czas na podanie ciast jest taki długi, czekaliśmy ok 20 minut pomimo tego ze tylko jeden stolik oprócz naszego był zajęty. Miejsce serwuje też lody, kawy, herbaty oraz słodkie upominki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cafeteria Chantilly?

Cafeteria Chantilly znajduje się przy Sutoris 2, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cafeteria Chantilly?

Można skontaktować się z Cafeteria Chantilly pod numerem +48 728 839 297

Jak można dotrzeć do Cafeteria Chantilly?

Do Cafeteria Chantilly można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements