Opinie

  1. Użytkownik ★★★★☆

    Od dłuższego czasu studiuję na tej uczelni. Panuje tu dobra atmosfera, a wykładowcy są kompetentni i pomocni. Program studiów jest ciekawy. Są drobne rzeczy do poprawy, ale ogólnie polecam.

  2. Jan Horbowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! ! ! Ponad połowa zajęć się nie odbywa ( przynajmniej na studiach weekend'owych ). "Profesor" Damian Pyrkosz ( jeśli jeszcze pracuje ) to jakaś pomyłka. Całe kulturoznawstwo filologii angielskiej sprowadza się dla niego do sądownictwa w U.S.A..

  3. Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Farrell ★★☆☆☆

    Kto studiuje na URz ten się w cyrku nie śmieje, jeśli zależy ci na połączeniu studiów z pracą i jednoczesną pracownią lab do pracy dyplomowej to szukaj dalej, bo tutaj znajdziesz plan zajęć rozwalony na cały tydzień, w niektóre dni tygodnia po dwie lub trzy godziny w środku dnia.

  1. Lokalna przewodniczka ★★★★★

    Miło wspominam czas studiów, chociaż minęło już sporo lat. Kompetentni wykładowcy, świetni ludzie. Uniwersytet rozwinął się przez te lata i z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę wyższą każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę na studiach wyższych w Rzeszowie!

  2. Natalia Koza ★☆☆☆☆

    Super że jeden z waszych pseudo doktorów zabrał studentowi kartkę z niedokończonym rysunkiem, zabierając mu szansę na zaliczenie roku z ostatniego egzaminu. Pragnę dodać że nie ściągał, a zostało to zrobione bezprawnie. Oczywiście Dziekan olał temat przez co całe pieniądze, które student włożył w naukę poszły do kosza.

  3. Franceska Fairtot ★☆☆☆☆

    Uniwersytet jedyny w swoim rodzaju, pełen paradoksów. Chyba jedyny uniwersytet, który wybudował parking przy budynku A5 dla studentów, który to został zamknięty dla wspomnianych, stoi na tym parkingu zaledwie tylko kilka aut prowadzących. I tak z parkingu dla studentów, parking stał się dla pojazdów uprzywilejowanych przez UR. Aby zaparkować gdziekolwiek auto przed A5 należy zapłacić pobliskiemu szpitalowi KSW2, za korzystanie z ich parkingu. Uwaga prowadzący z A5 bardzo nieprzyjaźni i zadufani w sobie (szczególnie Pani Anna która patrzy w okno i sprawdza czy przypadkiem ochroniarz nie wpuszcza na parking studentów, aby potem dać reprymendę Panu ochroniarzowi), dziwię się, że dach tego budynku jest na swoim miejscu, a nie uniósł się od unoszącego się ego tychże prowadzących, wisienką na torcie jest katedra histologii. Znajdzie się w A5 kilka przyjaznych dusz, jest to towarzystwo ochroniarzy i sprzątaczek oraz kilku prowadzących z anatomi. Pozdrawiam.

  1. Bolek12324 ★☆☆☆☆

    Chamstwo, arogancja ze strony wykładowców, pracowników. Omijać szerokim łukiem.

  2. jerzy ciecierega ★☆☆☆☆

    To co wyrabia uniwersytet i jego wykladowcy to glowa boli. uniwersytet ten trzeba zglosic do ministra edukacji i po prostu go zamknac zlikwidowac. nie ma normalnych godzin uczelnianych tak jak w innych uczelniach. chcacy aby studenci cos sie nauczyli i mieli jakas wiedze trzeba wprowadzic normalne godziny nauczania . tzn od 8-15. w tej chwili godziny nauczania odbywaja sie trzy razy w dniu. przykladowo od 8 do 9.30 . przerwa od 9.30 do 13 . od 13 do 15 lub 16.30. co ci studenci maja robic z tym czasem miedzy wykladami. wracac do domu i po 2 godzinach spowrotem na wyklady . nigdzie tego nie ma . to odbywa sie pon wtorki srody. czwartek piatek nauka zdalna . co maja powiedziec uczniowie studenci co mieszkaja poza rzeszowem. gdzie maja przebywac w tym czasie kiedy zajec nie ma. zwrocimy sie do ministra edukacji aby zainteresowal sie tą uczelnią, rodzice .

  3. Tomek ★☆☆☆☆

    Kolegium Nauk Humanistycznych to porażka. Brak jakiejkolwiek organizacji, wszystko z dnia na dzień - prowadzący 2 miesiące sprawdzają kolokwia a później wszystkie poprawy w jednym czasie(o ile wgl będzie taka możliwość ). Chaos, brak komunikacji między studentem a prowadzącym, chyba że to prowadzący od was czegoś zechcą. No i najważniejsze na tej uczelni to ankiety, nie zapomnijcie wypełnić. Na uwagę także zasługują godziny rektorskie, które jak inne święta należy odrobić. Polecam co najmniej 2 razy porządnie się zastanowić zanim wybierze się ktoś tutaj na studia.

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Miałam tu "przygodę" ze studiami zaocznymi parę lat temu. Pan od wf zarywał do studentek, pan Anglik Tinder nie potrafił uczyć, ale za to uwielbiał obrażać studentów-Polaków i pokazywać im jak to Wielka Brytania jest wielka a Polska jest zaściankowa (i oczywiście gorsza pod każdym względem). Starzy wykładowcy lubili odwoływać zajęcia w ostatniej chwili, organizacja wolała o pomstę do nieba. Były i plusy, kilku dobrych wykładowców, ale traumę pamięta się najdokładniej. Oj, nigdy więcej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Uniwersytet Rzeszowski?

Uniwersytet Rzeszowski znajduje się przy aleja Tadeusza Rejtana 16C, 35-310 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Uniwersytet Rzeszowski?

Można skontaktować się z Uniwersytet Rzeszowski pod numerem +48 178 721 000

Jak można dotrzeć do Uniwersytet Rzeszowski?

Do Uniwersytet Rzeszowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements