Opinie

  1. Stanisław ★★★★★

    To miejsce to "mistrzostwo Świata" !!! . Najlepsze na Świecie słodycze i fantastyczne śniadania !!! A jaki piękny wystrój ! No i "przecudowne" Szefowe , oraz pracownicy !!! Polecam z "całego" Serca , cudowne kulinarne miejsce !!!

  2. Anna Pilch ★★☆☆☆

    Śniadania bardzo dobre, ale dzisiaj przyszliśmy na śniadanie o 10:50 (są wydawane od 10:30) i Pani poinformowała że skończyły się jajka i są dostępne tylko pancake (pozostałe pozycje w menu to jajecznicę, jajka sadzone, w koszulce, więc nie było nic innego). Przykre rozczarowanie. Moim zdaniem ktoś powinien jechać do sklepu po jajka, skoro już na samym początku się skończyły i wydawanie śniadań było tak naprawdę niemożliwe.

  3. Adrian Skarżyński ★★★☆☆

    Jakoś nie przekonuje mnie to miejsce. Mieszkam na ul. Nagietkowej, więc jest to najbliższą kawiarnia miejscy zamieszkania. Zdaje sobie sprawę, że wyroby są przygotowywane na miejscu we wlasnym zakresie, jednocześnie nie porywają mnie smakiem. Często trafiam w kwestii obsługi na osoby uczące się, co również wpływa na jakość odbioru i błędy. W kwestii klimatu nie wiem jak to opisać, ale często czuje napięcie w tym miejscu, więc jestm tu gościem raczej rzadko. W większości w niedzielę, kiedy inne miejsca są zamknięte.

  1. Nina Stasenko ★★★★★

    Szczerze mówiąc jestem zachwycona! Przypadkiem trafiłam na tą miejsce i byłam pod wielkim wrażeniem: przepiękna wewnątrz, pani są miłe i uśmiechnięte. Sernik karmelowy był bardzo dobry i bardzo "sernikowy": taki smak kiedy na prawde jest zrobiony z sera bez zbędnych składników. Ale moim faworytem jest tarta banoffee: zbilansowany smak, idealne połączenie składników. Polecam ❤️

  2. Paulina Smyczenko ★★★★★

    Tort nie dość że piękny to pyszny! Wrócimy napewno ! :)

  3. Krzysiek Jacak ★★★★★

    Smaczne ciasto, miła obsługa, polecam;)

  1. Wojtek Kochaniewicz ★★★★★

    Zamówiliśmy 6 ciastek i były bardzo dobre! Miła obsługa! Polecamy!

  2. Lukasz Rozycki ★★★★★

    Zamówiliśmy w Czekoladzie na nasze wesele tort zbudowany z bez owocowych. Tort był przepiękny i bardzo smaczny, zrobiony w indywidualnym stylu. Beza wykonana klasycznie, najlepsza jaką jedliśmy. Wszyscy goscie byli zachwyceni. Gorąco polecamy.

  3. Mariola Skrzyńska ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na kawę i ciacho. Polecam Edit. Bardzo sympatyczne miejsce, z uprzejmą obsługą, pyszną kawą i dużym wyborem przepysznych ciast.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czekolada - wypieki & kawa?

Czekolada - wypieki & kawa znajduje się przy Rumiankowa 9, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czekolada - wypieki & kawa?

Można skontaktować się z Czekolada - wypieki & kawa pod numerem +48 502 832 525

Jak można dotrzeć do Czekolada - wypieki & kawa?

Do Czekolada - wypieki & kawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements