Opinie

  1. Liv ★☆☆☆☆

    To miejsce to jakiś żart jeśli chodzi o rejestrację na studia. Nie szanuje się tu czasu innych ludzi. Z dnia na dzień dostaje się informację o potrzebie podpisania dokumentów, po czym jedzie się 200 km na wydział na określoną godzinę tylko po to aby dowiedzieć się, że jest wielkie opóźnienie,a panie w dziekanacie stwierdzają, że pracują tylko do 16 i osoby, które nie zdążą załatwić swoich spraw mają przyjechać 3 dni później. Nie polecam, chyba, że jesteś osobą, która nie ma pracy, rodziny i znajomych, a za to ma dużo pieniędzy na paliwo by jeździć tam i z powrotem. Zupełny brak szacunku.

  2. Andrzej Mickiewicz ★☆☆☆☆

    Wydział wygląda ładnie, elegancko, światowo... ale jest kompletnie niefunkcjonalny. Przez frontowe przeszklenia i skierowanie budynku na wschodnio-poludniowa część w segmencie A nie da się uczyć, bo w zimę zimno od szkła, w lato parówa. Inne sale przypominają bardziej schowki czy zaplecza, bo już w postpeerelowskich szkołach bywało wygodniej. Korytarze straszą pustkami, bo mało kto tu się uczy. Skrzydło profesorskie zamknięte, żeby ci nieliczni studenci czasem się tam nie plątali, dlatego żeby móc porozmawiać z pracownikiem naukowym trzeba się czasem nieźle nagimnastykować. Tyle o budynku. Programy studiów ułożone bezmyślnie i przestarzałe. Najbardziej w tym wszystkim śmieszą (ale i załamują) chore ilości pracowni fizycznych, dające zatrudnienie całej rzeszy miernot pracujących naukowo na tym wydziale. Bo nikt inny tu nie zostaje - nastawieni na pieniądze szybko odpływają, ci z powołaniem do fizyki szybko śmigają za granicę. Wydział do ponownego przemyślenia. Choć nie wiem, czy jest na to jeszcze czas i miejsce, bo wszystko co napisałem powyżej przekłada się na to, że mało komu chce się kończyć te pięć lat tutaj i kierunki straszą pustkami. Smutne o tyle, że kilka lat temu były konkretne propozycje na zmianę programu, jednak raz za razem odrzucane, bo co wówczas miałaby robić ta liczna kadra zamieszkująca ogromny gmach? Ale to droga donikąd i zaraz nikogo tu już nie będzie. Na plus pokoje dla kół naukowych. Ale skrzydło z tymi pomieszczeniami jako jedyne nie ma klimatyzacji i nie da się tam przy cieplejszych pogodach wytrzymać xD Fantastyczna biblioteka. Dobrze przemyślana organizacyjnie, tak w wymiarze przestrzeni, jak i ludzi nią zarządzających. Długi czas wypożyczeń, brak idiotycznych kar, możliwość wypożyczenia dla całego UJ, zawsze jest miejsce by usiąść i w ciszy popracować. O spokój i działanie dbają miłe, ale utrzymujące wszystko w ryzach panie. Widać, że chce im się rzetelnie wykonywać swoją pracę. Dlatego jest to jedna z najlepszych, a może i najlepsza biblioteka na naszym uniwersytecie. Ten wydział na nią nie zasługuje!

  3. Paweł Czuba ★★★☆☆

    Błąd w google maps!!! Centrum Dydaktyki jest jednostką wewnętrzną Wydziału. Poniższa moja opinia odnosiła się do Wydziału a nie do Centrum! Nowoczesny Wydział UJ. Polecam studiowanie i pracę. Błąd google maps cały czas pozostaje!

  1. Piotrek Niewolski ★★★★★

    Kończyłem ten wydział gdy był jeszcze na Reymonta. Ogólnie moje wspomnienia nie są złe, choć parę lat już minęło. Myślę że teraz gdy jest nowy kampus, nowy sprzęt, więcej miejsca jest jeszcze lepiej. Jeśli ktoś się zastanawia nad studiami tutaj to myślę że wybór jest ok

  2. Katarzyna Garlińska ★★★★☆

    Piękny nowoczesny budynek i świetnie wyposażone pracownie - można studiować na poziomie XXI wieku.

  3. Marek Rusnak ★★★★★

    Świetne wyglądający budynek, duże przestrzenie, dobrze wyposażone sale wykładowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS?

Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS znajduje się przy Profesora Stanisława Łojasiewicza 11, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS?

Można skontaktować się z Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS pod numerem +48 126 644 504

Jak można dotrzeć do Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS?

Do Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements