Jeśli chodzi o serwis pełen profesjonalizm Ciężko spotkać się z tak ogarniętym gościem robi wszystko ceny przystępne naprawdę polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Szczuka ★★★★★
-
Janek ★☆☆☆☆
Beznadzieja: oddałem do naprawy Garmin edge 530 z pękniętym wyświetlaczem (licznik działał poprawnie - mam nagrania wideo). W trakcie przyjmowania tego zlecenia dopytywałem i serwisanta czy jest szansa że urządzenie się zepsuje na co otrzymałem zapewnienie że nie i że nie ma się czego obawiać. Po wymianie, nowy ekran odkleił się po kilku dniach. Urządzenie fabrycznie posiada certyfikat IPX7. Jest celowo wodoszczelne i przeznaczone do użytkowania podczas deszczu oraz śniegu. Niestety po wymianie wyświetlacza to zostało skompromitowane i po pierwszym deszczu licznik się zepsuł. Oddałem go z powrotem do serwisu. Serwisant zapewnił, że da się to naprawić. Po 2 tygodniach czekania i 4 czy 5 wizytach i telefonach powiedziałem, że w którymś momencie trzeba uznać, że urządzenie zostało zepsute i porozmawiać o odszkodowaniu. Wobec tego spotkałem się z atakiem i nieskończonym potokiem wymówek w stylu: " przecież pan wiedział że ekran będzie z AliExpress" albo "bateria jest stara". Otóż posiadam to urządzenie od 5 lat i drugie takie same od 6. Wymiana wyświetlacza i jego odklejenie po kilku dniach oraz zepsucie się licznika to nie jest przypadek tylko konsekwencją Dodatkowo, Pan mówił że problem jest w spuchniętej baterii. Ale po ostatecznym oddaniu urządzenia stwierdził, że wrociła do poprzedniego rozmiaru. Co jest absurdem ponieważ baterie litowo-jonowe po fizyczny zniekształceniu pochodzenia chemicznego już nigdy nie wracają do normy Ostatecznie dostałem urządzenie które odpala się ale nie funkcjonuje. Ugrzęzło w awaryjnym fabrycznym trybie serwisowym z którego niestety nie da się wyjść Niestety jestem 1200 złotych w plecy (zakup nowego urządzenie) + 220 złotych w plecy za "naprawę" wyświetlacza. I do tego z zepsutym humorem i po przebytej kłótni i straconych 2 tygodniach użytkowanie ze sprzętu Odradzam serdecznie
-
Marcin Pięta ★★★★★
Gość potrafi naprawić wszystko i to w przystępnych cenach. Polecam jeśli masz problem ze swoim smartfonem. A i ekran zabezpieczy odpowiednią trwałą folią.
-
Katarzyna Filipiak ★★★★★
Bardzo polecam. Usterka wstępnie zdiagnozowana podczas kontaktu telefonicznego. Diagnoza od razu potwierdzona po oględzinach na miejscu, przy kliencie (z pokazaniem co konkretnie nie działa). Część wymieniona od ręki w 20min. Bardzo miła obsługa.
-
Patryk Rożek ★★★★★
Super obsluga ! Mojemu galaxy s9 działy się dziwne rzeczy - nie chcial wygaszac ekranu. Przez jakiś czas tak było aż w końcu ekran padl. W serwisie Pan zorientowal sie, ze to problem ze zwarciem na taśmie - wszystko wymienione i działa jak należy! Polecam każdemu!
-
Magdalena Cisło ★★★★★
Świetny serwis, w dobrych pieniądzach i w szybkim czasie wymieniłam szybkę w telefonie, polecam
-
Dariusz Szewczyk ★★★★★
Pełny profesjonalizm i wysoka jakość obsługi. Wymiana stłuczonej szybki w Samsung Galaxy S9 nie stanowiła najmniejszego problemu. Telefon po wymianie jak nowy.
-
Jarek ★★★★★
Szybka i merytoryczna pomoc, a byłem 10 minut przed zamknięciem serwisu i to w piątek. Polecam na 100%.
-
Piotr Kusiak ★★★★★
Galaxy s10 po wymianie szybki wyświetlacza wygląda jak nowy. Lekkie opóźnienie realizacji zamówienia wynagrodzone darmowym oklejeniem ekranu folią hydrożelową. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung?
ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung znajduje się przy Grenadierów 7, Bronowice, 30-085 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung?
Można skontaktować się z ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung pod numerem +48 735 710 123
Jak można dotrzeć do ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung?
Do ScreenLab - serwis GSM, naprawa telefonów iPhone, Samsung można dotrzeć, korzystając z poniższego linku