Opinie

  1. Julia St ★★★★☆

    Super miejsce dla bogatych alkoholików. A że w tym kraju 60 proc jest uzależniona i próbuje to ukryć, mają nieźłe żniwa.

  2. Dragonfly ★☆☆☆☆

    Jedno z najgorszych miejsc do którego można trafić! Obsługa totalnie nie profesjonalna i w 100% nie poinformowana. Zaraz po wejściu witają panie które swoim wyglądem przypominają osoby z zamujące się najstarszym zawodem świata... I tak wypełnione botoxem że sprawiają wrażenie jak by miały zaraz wybuchnąć ( szczególnie teraz i usta ). Gdy już dogadasz się jaka kroplówkę chcesz przychodzi lekarz i po krótkim 5-cio minutowym wywiadzie wystawia zlecenie jakie mu się podoba , to znaczy że nie ważne co klient sobie życzy tylko co lekarz ma po ręką i co jeszcze nie zeszło. Pani w recepcji ma to gdzieś i nawet nie konsultuje tego telefonicznie z lekarzem. Nie prawdą jest też to że konsultacje wykonujemy tylko raz...ponieważ gdy chcesz zmienić skład kroplówki musisz zapłacić ponownie a i tak nie ma pewności co lekarz przepisze. Tak więc nie sugeruj się wypisanymi na stronie internetowej kroplówkami bo i tak lekarz przychodzący z doskoku za ciebie zadecyduje. Jest naprawdę kilka innych miejsc godnych polecenia jednakże to do nich nie należy.

  3. Piotr Paskiewicz ★☆☆☆☆

    Jedno z najgorszych miejsc do którego można trafić! Obsługa totalnie nie profesjonalna i w 100% nie poinformowana. Zaraz po wejściu witają panie które swoim wyglądem przypominają osoby z zamujące się najstarszym zawodem świata... I tak wypełnione botoxem że sprawiają wrażenie jak by miały zaraz wybuchnąć ( szczególnie teraz i usta ). Gdy już dogadasz się jaka kroplówkę chcesz przychodzi lekarz i po krótkim 5-cio minutowym wywiadzie wystawia zlecenie jakie mu się podoba , to znaczy że nie ważne co klient sobie życzy tylko co lekarz ma po ręką i co jeszcze nie zeszło. Pani w recepcji ma to gdzieś i nawet nie konsultuje tego telefonicznie z lekarzem. Nie prawdą jest też to że konsultacje wykonujemy tylko raz...ponieważ gdy chcesz zmienić skład kroplówki musisz zapłacić ponownie a i tak nie ma pewności co lekarz przepisze. Tak więc nie sugeruj się wypisanymi na stronie internetowej kroplówkami bo i tak lekarz przychodzący z doskoku za ciebie zadecyduje. Jest naprawdę kilka innych miejsc godnych polecenia jednakże to do nich nie należy.

  1. Katarzyna Kubica ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Instytucie Witaminowym. Pani, która zakładała mi kroplówkę jest bardzo miła, profesjonalna i widać, że praca jest jej pasją. Aż miło na to patrzeć :) Polecam to miejsce. Nic nie bolało, od razu udało się wkłuć bez problemu.

  2. Loco the Frenchie ★☆☆☆☆

    Lekarz nie wiedzial co to jest glutation nie polecam , brak kompetencji

  3. Jolanta Łuszczkiewicz ★★☆☆☆

    chodził tato uzgodniły ze 5 wlewu witaminy jest darmowy.. na 4 wlewu zwiększono dawkę bez uzgodnienia i zapłacił zamiast 150 to 300 oczywiście powiedziane ze 5 nie będzie darmowy.. czuje się oszukany .smutne to. panie niby bardzo miłe ale jakby tylko kasa się liczyła ..raczej więcej nie skorzysta. .teraz rozumiem sąsiada który tam chodził i stwierdził że ma gdzieś cały instytut.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Witaminowy?

Instytut Witaminowy znajduje się przy Józefa Wybickiego 42, Prądnik Biały, 31-303 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Witaminowy?

Można skontaktować się z Instytut Witaminowy pod numerem +48 664 058 900

Jak można dotrzeć do Instytut Witaminowy?

Do Instytut Witaminowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements