Super miejsce dla bogatych alkoholików. A że w tym kraju 60 proc jest uzależniona i próbuje to ukryć, mają nieźłe żniwa.
Zdjęcia
Opinie
-
Julia St ★★★★☆
-
Dragonfly ★☆☆☆☆
Jedno z najgorszych miejsc do którego można trafić! Obsługa totalnie nie profesjonalna i w 100% nie poinformowana. Zaraz po wejściu witają panie które swoim wyglądem przypominają osoby z zamujące się najstarszym zawodem świata... I tak wypełnione botoxem że sprawiają wrażenie jak by miały zaraz wybuchnąć ( szczególnie teraz i usta ). Gdy już dogadasz się jaka kroplówkę chcesz przychodzi lekarz i po krótkim 5-cio minutowym wywiadzie wystawia zlecenie jakie mu się podoba , to znaczy że nie ważne co klient sobie życzy tylko co lekarz ma po ręką i co jeszcze nie zeszło. Pani w recepcji ma to gdzieś i nawet nie konsultuje tego telefonicznie z lekarzem. Nie prawdą jest też to że konsultacje wykonujemy tylko raz...ponieważ gdy chcesz zmienić skład kroplówki musisz zapłacić ponownie a i tak nie ma pewności co lekarz przepisze. Tak więc nie sugeruj się wypisanymi na stronie internetowej kroplówkami bo i tak lekarz przychodzący z doskoku za ciebie zadecyduje. Jest naprawdę kilka innych miejsc godnych polecenia jednakże to do nich nie należy.
-
Piotr Paskiewicz ★☆☆☆☆
Jedno z najgorszych miejsc do którego można trafić! Obsługa totalnie nie profesjonalna i w 100% nie poinformowana. Zaraz po wejściu witają panie które swoim wyglądem przypominają osoby z zamujące się najstarszym zawodem świata... I tak wypełnione botoxem że sprawiają wrażenie jak by miały zaraz wybuchnąć ( szczególnie teraz i usta ). Gdy już dogadasz się jaka kroplówkę chcesz przychodzi lekarz i po krótkim 5-cio minutowym wywiadzie wystawia zlecenie jakie mu się podoba , to znaczy że nie ważne co klient sobie życzy tylko co lekarz ma po ręką i co jeszcze nie zeszło. Pani w recepcji ma to gdzieś i nawet nie konsultuje tego telefonicznie z lekarzem. Nie prawdą jest też to że konsultacje wykonujemy tylko raz...ponieważ gdy chcesz zmienić skład kroplówki musisz zapłacić ponownie a i tak nie ma pewności co lekarz przepisze. Tak więc nie sugeruj się wypisanymi na stronie internetowej kroplówkami bo i tak lekarz przychodzący z doskoku za ciebie zadecyduje. Jest naprawdę kilka innych miejsc godnych polecenia jednakże to do nich nie należy.
-
Katarzyna Kubica ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Instytucie Witaminowym. Pani, która zakładała mi kroplówkę jest bardzo miła, profesjonalna i widać, że praca jest jej pasją. Aż miło na to patrzeć :) Polecam to miejsce. Nic nie bolało, od razu udało się wkłuć bez problemu.
-
Loco the Frenchie ★☆☆☆☆
Lekarz nie wiedzial co to jest glutation nie polecam , brak kompetencji
-
Jolanta Łuszczkiewicz ★★☆☆☆
chodził tato uzgodniły ze 5 wlewu witaminy jest darmowy.. na 4 wlewu zwiększono dawkę bez uzgodnienia i zapłacił zamiast 150 to 300 oczywiście powiedziane ze 5 nie będzie darmowy.. czuje się oszukany .smutne to. panie niby bardzo miłe ale jakby tylko kasa się liczyła ..raczej więcej nie skorzysta. .teraz rozumiem sąsiada który tam chodził i stwierdził że ma gdzieś cały instytut.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instytut Witaminowy?
Instytut Witaminowy znajduje się przy Józefa Wybickiego 42, Prądnik Biały, 31-303 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instytut Witaminowy?
Można skontaktować się z Instytut Witaminowy pod numerem +48 664 058 900
Jak można dotrzeć do Instytut Witaminowy?
Do Instytut Witaminowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku