Zakupiliśmy głośnik bluetooth w tej firmie, niestety zepsuł się.W ramach gwarancji próbowaliśmy się skontaktować, ale żadnej odpowiedzi na maile, telefon nie odpowiada.Szczerze nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
L S ★☆☆☆☆
-
Mariusz Beger ★☆☆☆☆
Towar kupiony na allegro popsuł się(zdarza się). Próba kontaktu ze sklepem, nie ma opcji, na maile nie odpowiadają. W końcu udaje się skontaktować przez allegro. Towar wysłany do reklamacji, 1,5 m-ca bez odpowiedzi. Kontakt na allegro zero, telefon zero. Zapadli się pod ziemię.
-
Miniual ★★★★★
Kupiłam lampkę, która okazała się mieć wadę fabryczną po czasie (minął czas darmowego zwrotu allegro). Sprzedawca nie robił żadnych problemów, wskazał mi sposób na dokonanie darmowego zwrotu i wymienił sprzęt na nowy. Polecam z racji obsługi, uczciwości i bezproblemowosci w załatwianiu problemu.
-
Marek Homa ★★★★★
Zakup wg zamówienia ok. Dla mnie ważniejsze dla opinii jest to co się stało jak był problem z towarem. Klawiatura po podłączeniu zadziałała chwilę, potem część klawiszy odłączyła się na stałe. Żadnego problemu z kontaktem z dostawcą, odesłaniem towaru bez kosztów, reklamacją i otrzymaniem sprawnego towaru. Jednym słowem o takim dostawcy można napisać, że jest sprawdzony. Pozdrawiam.
-
Anna Sobolewska ★☆☆☆☆
Witam Kupiliśmy smartwatcha dla syna, który niestety nie działał. Daliśmy go na reklamację po czym okazało się, że jest z wadą i nie da się go naprawić. Dostaliśmy informację, że otrzymamy zwrot gotówki za wydany sprzęt albo do ręki lub na konto. Poprosiłam o zwrot pieniędzy do ręki, czekałam pod lokalem okazało się że nie ma nikogo na miejscu więc poprosiłam o zwrot na konto i w dalszym ciągu nie otrzymałam zwrotu gotówki a czekam dobre parę dni. Najwidoczniej Pan ma problem, żeby wysłać pieniądze. Łatwo kupić a ciężko najwidoczniej już oddać kasę. Paranoja. Nie polecam w zupełności!!! I odradzam. Moja noga tam już nie postanie więcej!!!
-
By Ann ★☆☆☆☆
Witam Kupiliśmy smartwatcha dla syna, który niestety nie działał. Daliśmy go na reklamację po czym okazało się, że jest z wadą i nie da się go naprawić. Dostaliśmy informację, że otrzymamy zwrot gotówki za wydany sprzęt albo do ręki lub na konto. Poprosiłam o zwrot pieniędzy do ręki, czekałam pod lokalem okazało się że nie ma nikogo na miejscu więc poprosiłam o zwrot na konto i w dalszym ciągu nie otrzymałam zwrotu gotówki a czekam dobre parę dni. Najwidoczniej Pan ma problem, żeby wysłać pieniądze. Łatwo kupić a ciężko najwidoczniej już oddać kasę. Paranoja. Nie polecam w zupełności!!! I odradzam. Moja noga tam już nie postanie więcej!!!
-
Monika Wo ★★★★★
Jestem pod ogromnym wrażeniem przeprowadzonej reklamacji w firmie MiniDo przez Pana Darka, powiedziałabym aż chciałoby się coś zareklamować! Szybko, profesjonalnie, z poczuciem humoru i maksymalnym zaangażowaniem, czas akcji rozpatrzenia reklamacji 3h. Polecam firmę, polecam obsługę oby więcej takich firm.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MiniDo?
MiniDo znajduje się przy osiedle Urocze 4, Nowa Huta, 31-952 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MiniDo?
Można skontaktować się z MiniDo pod numerem +48 692 528 691
Jak można dotrzeć do MiniDo?
Do MiniDo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku