Bardzo fajne rozwijającą się szkoła. Mimo braku reformy szkolnictwa dużo wprowadzonych nowych form nauczania.
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Nizińska ★★★★★
-
Julia Lomakoиь.кри ★★★★☆
Dziękuję w imieniu swoim i syna, który uczęszczał do tej szkoly za troskę,opiekę oraz zawsze dobre słowo od Pana Marcina. Dziękuję za zaangażowanie, cierpliwość i super podejście nauczycieli do uczniów. Mogę z całego serca polecić tą szkołę.
-
Kacper Wróbel ★★★★★
Szkoła z młodą, prężną Kadrą, co najważniejsze CHCĄCĄ się rozwijać. Wysoki poziom, masa projektów, kółek bezpłatnych i płatnych (po lekcjach) dla Dzieci i Młodzieży, do tego liczne zajęcia sportowe! Moje Dzieci od 3 lat zachwycone. Zmian personalnych w kadrze brak , co dzisiaj nie jest normą.
-
Jacek Małek ★☆☆☆☆
W mojej ocenia jako rodzica posyłającego tam swoje dziewczyny nie wyglada to zbyt dobrze … stowarzyszenie niestety coraz bardziej skupia się na marketingu i komercji najprawdopodobniej w celu przyciągnięcia jak największej ilości dzieci, rozkręcając wiele prywatnych biznesów dookoła zamiast skupić się na edukacji i wychowaniu dzieci. Ciągła rotacja w kadrze nauczycielskiej, której w przeważającej większości brakuje doświadczenia w pracy, podejściu i wychowaniu dzieci. Niski poziom nauczania, brak standardów bezpieczeństwa a szczególnie w świetlicy gdzie dramatycznie brakuje kogokolwiek z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Codzienna tragedia z dojazdem do tej szkoły, brak choćby namiastki organizacji ruchu w tym przede wszystkim dla pieszych (dzieci).
-
Natalia Kosi ★☆☆☆☆
Witam wizerunek szkoły z roku na rok jest coraz lepszy nowa większa świetlica, oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych. Niestety nie idzie to w parze z poziomem edukacji dzieci gdyż jest bardzo niski, tak jak języki obce bardzo niski poziom pomimo innych zapewnień przez dyrekcję gdy się zapisuje dziecko. Nauczyciele zmieni są jak rękawiczki. Bardzo słabe funkcjonowanie e-dziennika ( brak wpisu ocen). Może gdyby szkoła z takim zaangażowaniem z jakim zajmuje sie swoją promocją oraz udziałem w różnych przedsięwzięciach zajęła się dziećmi i edukacją byłoby wg mnie dużo lepiej. Na szczęście nasza przygoda z " rajską" dobiega końca gdyż od nowego roku przenosimy dziecko do innej szkoły ponieważ nie widzę tutaj perspektyw na zmiany w poziomie edukacji. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rajska Szkoła?
Rajska Szkoła znajduje się przy Tuchowska 113, Swoszowice, 32-020 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rajska Szkoła?
Można skontaktować się z Rajska Szkoła pod numerem +48 793 218 303
Jak można dotrzeć do Rajska Szkoła?
Do Rajska Szkoła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku