Opinie

  1. Robert Żurawski ★☆☆☆☆

    Witam wszystkich przyszłych klientów tej firmy kamea aby uważali jeżeli chcą zostawić swój łańcuszek do naprawy ponieważ moze nie wrócić w komplecie tak jak państwo oddali z metalu szlachetnego tylko tak jak w moim przypadku moze zostać zamieniony zapięcie na stał chirurgiczna po czym jak przyszedłem z reklamacją pan próbował wmówić ze to jest srebro niestety byłem u innego złotnika ponieważ zapięcie mi z czarnialo po 2 dniach i stwierdził ze to nie jest srebro po probie kwasowej po przyjeździe do państwa zakładu próbowali mi wmówić ze to jest srebro po czym jak odparłem ze bylem u innego złotnika to stwierdzili ze nie wymieniali zapięcie tylko naprawili poznałbym swoje zapięcie bo było parę razy naprawiane i widziałem sciski na nim a na tym nie ma Pan stwierdzili ze spolerowane czego sie nie sa spolerować plus żona chciała mi wmówić ze wydawała mi łańcuszek skoro mi nie wydawała bo pracownica mi wydawała bo państwo było na urlopie do 18.09.2025 pracownica oświadczyła ze ona sie na tym nie zna. Sprawa zostanie zgłoszona do UOKIK. Pozdrawiam właścicieli oszustów którzy myślą ze sie dorobią na ludzkiej krzywdzie. Naprawa miała być w tydzień a była w 4 tygodnie po kilku razach upominawczych. Wynik taki ze zawinęli mi zapięcie srebro a wstawili stał chirurgiczna i myśleli ze sie nie skapne. Łańcuszek waga 118gram.

  2. Dawid Pazgan ★☆☆☆☆

    Zgłosiłem się z bransoletką do naprawy, po naprawie bransoletka się zerwała i zgłosiłem reklamację. Zgłaszając reklamację właściciele zrobili mi awanturę, mówiąc że to niemożliwe bo „są najlepsi w Małopolsce” i zwrócono mi bransoletkę oraz odrzucono reklamację mówiąc, że mnie już tu nie obsłużą. Stanowczo odradzam, z takim podejściem do klienta jedna gwiazda to i tak za dużo.

  3. Karolina ★☆☆☆☆

    Już drugi łańcuszek czarny po pół roku użytkowania ....

  1. Sylwester Ziembla ★☆☆☆☆

    Oddałem bransoletkę do naprawy. W czasie przyjmowania do naprawy została ustalona cena ze sprzedawcą na usługę oraz poinformowano, że będzie gotowe do odbioru w ciągu tygodnia. Niestety naprawa przeciągnęła się o dodatkowe 2 tygodnie, a cena za usługę wzrosła o 40%... Pani wydająca bransoletkę poinformowała, że koleżanka wzięła cenę z niewłaściwego cennika... Szczerze POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

  2. Hanna R ★★★★★

    Dokonałam kilka zakupów w tym salonie. Bardzo polecam, miejsce wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, miłą i profesjonalną obsługa, a co najważniejsze towar jest bardzo wysokiej jakości.

  3. Anna Caba ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Nie uwzględniają reklamacji po dwóch tygodniach użytkowania produktu. Proszę uważać

  1. Katarzyna Kowalska ★☆☆☆☆

    Obrączki zamówione w kwietniu, miały być do odbioru w maju ale nie mieliśmy czasu odebrać ze względu na obowiązki zawodowe oraz inne związane z weselem. Odebrane w połowie czerwca. Za to " leżakowanie" doliczono nam 200 zł! Rzekomo dlatego że złoto podrożało, a przecież wykonane zostały gdy złoto było tańsze i na tą niższa kwotę się umawialiśmy! Obsługa nieprzyjemna. Zdecydowanie odradzam !!!!!!

  2. Michal Sodo ★★★★★

    Byliśmy dzisiaj po srebrne obrączki Jakość wyrobów super Obsługa w sklepie fantastyczna. Dziękujemy.

  3. Aleksandra Bobka ★★★★★

    Najlepszy złotnik w okolicy ! Piękna biżuteria i upominki. Można u niego naprawić każdą biżuterię bez problemu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pracownia złotnicza Kamea?

Pracownia złotnicza Kamea znajduje się przy 3 Maja 50, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pracownia złotnicza Kamea?

Można skontaktować się z Pracownia złotnicza Kamea pod numerem +48 123 863 199

Jak można dotrzeć do Pracownia złotnicza Kamea?

Do Pracownia złotnicza Kamea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements