Firma zaoferowała najlepszą cenę za drzwiczki kominkowe. Produkt został wykonany przed terminem i idealnie na podany wymiar. Komunikacja z firmą odbywała się bez zarzutu. Drzwiczki dostarczono terminowo, odpowiednio zabezpieczone na małej palecie. Produkt spełnia swoją funkcję oraz moje wymagania i dobrze się prezentuje.
Zdjęcia
Opinie
-
Slavo ★★★★★
-
Mariola Talapka ★★★★★
Polecam sklep internetowy, szybka wysyłka i kompetentna obsługa.
-
Karolina Collet ★☆☆☆☆
Zakupiona szyba hartowana pękła po 4 dniach użytkowania , sprzedawca nie uznał reklamacji twierdząc,że mamy krzywą podłogę.Zupełna ignorancja problemu i brak jakiejkolwiek próby kompromisu ze strony sprzedającego.
-
Arczi Łowca ★☆☆☆☆
Po prawie tygodniu otrzymałem rower z połamana szprycha w przednim kole. Na drugie przednie koło do roweru ponad tydzień czekalem. Czas realizacji zakupu z dostarczeniem roweru to 10 dni. Dział reklamacji próbuje wmówić klientowi że to kurier jest winny czasu oraz stanu dostawy towaru a nie sklep.
-
Pio Trek ★★★★★
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Kupiłem rower elektryczny. Pan ma miejscu złożył jednoślad, wyregulował tak że rowerek był od razu gotowy do jazdy. Polecam!
-
Grzegorz Suwiński ★☆☆☆☆
Aby skusić się na zakupy w tym sklepie należy wpierw uzbroić się w ogromną cierpliwość i mieć na uwadze szanse niepowodzenia zakupu. W moim przypadku skusiłem się na szybki (14 dniowy) termin realizacji zamówienia. Po wpłacie zaliczki czekałem na zamówiony towar. Po upływie około 3 tygodni od zamówienia nie otrzymałem żadnej wiadomości ze sklepu, więc sam upomniałem się telefonicznie o towar. Od obsługi dowiedziałem się, że z tym terminem ktoś się musiał pomylić, bo to tak naprawdę jest 21 dni realizacji (!). Na mój komentarz, że właśnie upływa 21 dni, dowiedziałem się, że chodzi o 21 dni robocze (!!). Pomimo, że bardzo mi się spieszyło z zamówieniem, wykazałem się cierpliwością i poprosiłem, aby nie dochodziło do dalszych opóźnień w obiecanym przez obsługującą terminie. W następnym tygodniu paczka nie dotarła i ponownie musiałem sam zgłaszać się do sklepu. Dostałem informację, że na towar muszę poczekać jeszcze jeden tydzień (!!!). Oczywiście doszło ponownie do zrzucania winy na osobę która podała termin realizacji 14 dni przy zamówieniu. Jak później sprawdziłem w korespondencji informację o terminie 14 dni otrzymałem aż od 2 osób i o ironio okazało się, że były to te same osoby, z którymi rozwiałem telefonicznie i które zrzucały winę na rzekomych kolegów(!!!!). Oczywiście po następnym tygodniu oczekiwania (łącznie półtorej miesiąca po wpłacie zaliczki) towaru nie otrzymałem pomimo żelaznych zapewnień. Poprosiłem o zwrot zaliczki. Nigdy w życiu nie spotkałem się z tak "unikalną" obsługą ze strony sklepu i robieniem klienta w przysłowiowe jajo ... Brawo dla Państwa.
-
Grzegorz S ★☆☆☆☆
Aby skusić się na zakupy w tym sklepie należy wpierw uzbroić się w ogromną cierpliwość i mieć na uwadze szanse niepowodzenia zakupu. W moim przypadku skusiłem się na szybki (14 dniowy) termin realizacji zamówienia. Po wpłacie zaliczki czekałem na zamówiony towar. Po upływie około 3 tygodni od zamówienia nie otrzymałem żadnej wiadomości ze sklepu, więc sam upomniałem się telefonicznie o towar. Od obsługi dowiedziałem się, że z tym terminem ktoś się musiał pomylić, bo to tak naprawdę jest 21 dni realizacji (!). Na mój komentarz, że właśnie upływa 21 dni, dowiedziałem się, że chodzi o 21 dni robocze (!!). Pomimo, że bardzo mi się spieszyło z zamówieniem, wykazałem się cierpliwością i poprosiłem, aby nie dochodziło do dalszych opóźnień w obiecanym przez obsługującą terminie. W następnym tygodniu paczka nie dotarła i ponownie musiałem sam zgłaszać się do sklepu. Dostałem informację, że na towar muszę poczekać jeszcze jeden tydzień (!!!). Oczywiście doszło ponownie do zrzucania winy na osobę która podała termin realizacji 14 dni przy zamówieniu. Jak później sprawdziłem w korespondencji informację o terminie 14 dni otrzymałem aż od 2 osób i o ironio okazało się, że były to te same osoby, z którymi rozwiałem telefonicznie i które zrzucały winę na rzekomych kolegów(!!!!). Oczywiście po następnym tygodniu oczekiwania (łącznie półtorej miesiąca po wpłacie zaliczki) towaru nie otrzymałem pomimo żelaznych zapewnień. Poprosiłem o zwrot zaliczki. Nigdy w życiu nie spotkałem się z tak "unikalną" obsługą ze strony sklepu i robieniem klienta w przysłowiowe jajo ... Brawo dla Państwa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hurtownia7 - Hurtex?
Hurtownia7 - Hurtex znajduje się przy Krakowska 2e, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hurtownia7 - Hurtex?
Można skontaktować się z Hurtownia7 - Hurtex pod numerem +48 122 560 039
Jak można dotrzeć do Hurtownia7 - Hurtex?
Do Hurtownia7 - Hurtex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku