Polecam . Bardzo miła i wyrozumiała obsługa . Nie ma że się nie da ‼️ polecam wszystkim
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Wąski ★★★★★
-
Даша Цегельник ★☆☆☆☆
Kupiłam w Waszym sklepie różowy aparat dla dziecka. Po powrocie do domu okazało się, że ekran w ogóle nie działa. Mąż musiał odwieźć go z powrotem – przyjęli Państwo na reklamację i obiecali zadzwonić. Ponieważ aparat był mi pilnie potrzebny na wyjazd, kupiłam w międzyczasie nowy w innym sklepie. Ostatecznie poinformowano mnie, że mogę wymienić aparat tylko na inny – i to jeszcze w kolorze niebieskim, którego nie chcę. Zwrotu pieniędzy odmówiono. Skoro produkt jest wadliwy i proponowany zamiennik mi nie odpowiada, dlaczego jestem zmuszana do jego przyjęcia? Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta.Nie polecam.
-
Mateusz Kwiecien ★☆☆☆☆
19:00 jadę z małym dzieckiem w deszczu zrobić zdjęcie. W domu okazuje się, że wszystkie mają jakąś czarną smugę. Pan twierdzi, że nic nie jest w stanie z tym zrobić. Mam wrócić i dostanę zwrot pieniędzy. 5 minut w Photoshopie załatwiłoby problem, ale to chyba zbyt profesjonalne podejście. Nawet nie usłyszałem przepraszam za kłopot...
-
Agnieszka Bik ★☆☆☆☆
Totalnie nie polecam. Kompletny brak chęci współpracy z dzieckiem podczas wykonywania zdjęć. Wszystko na szybko, pan wykonujący zniechęcony, gdyby nie to że zależało mi na czasie ....
-
Kasia ★★★★★
Możliwość zrobienia zdjęcia na miejscu do dokumentów typu paszport, dowód etc. Całość trwa jakieś 10min gdy nie ma kolejki. Cena za usługę 59.99zl. Nie jest to może najtajniej, ale Pani z obsługi robi kilka zdjęć i pozwala wybrać najlepsze, potem pokazuje jak zdjęcie może wyglądać po lekkim retuszu. Zdjęcie w formie cyfrowej przez pol roku znajduje się w chmurze, do której ma się dostęp. Polecam.
-
Natalia Mmm ★★★★★
Po raz kolejny świetna obsługa! Poraz kolejny sprzęt kupiony w tym punkcie! Doświadczenie i ekspresowe realizowanie zamówień. Dziękuję i polecam
-
Anna Kowalska ★★★★★
Godne polecenia miejsce. Dwa dni temu wykonałqm zdjęcia do paszportu. Pani poinstruowała mnie dokładnie jak usiąść i ustawiła mnie do zdjęcia. Mimo, że to zdjęcia do paszportu to wyszły bardzo ładnie. Mogłem wydrukować dwa zdjęcia gratis i uzyskałam obszerną informację na temat oferty firmy.
-
Marek Kotula ★★★★★
Wysoka jakość usług. Jestem mega zadowolony z obsługi klienta w tym punkcie fotograficznym. Pani ekspedientka doradziła mi na każdej możliwej płaszczyźnie. Zdjęcia zostały wydrukowane w mega jakości. Polecam!
-
Mariusz Rychlak ★★★☆☆
Jak usiądziemy, takie zdjęcie dostaniemy. Praktycznie zero wskazówek od fotografa, no chyba, że policzymy „proszę się nie uśmiechać”. Są lepsze punkty Fotojoker-a w Krakowie. Tutaj ewentualnie polecam wydrukować zdjęcia, bo sprzęt jest w porządku.
-
Paweł Szewczyk ★★★★★
Tak powinno być w każdym sklepie. Przyszedłem wydrukować jedno zdjęcie. Wyszedłem ze zdjęciem do tego piękna ramka. Dodatkowo Pani pokazała mi zdjęcia na płótnie. Tak o nich opowiadała, że się skusiłem i na próbę zamówiłem. Obsługa na wysokim poziomie, kompetentna a do tego jeszcze przemiła. Mam nadzieję, że będę zadowolony z zamówionego obrazu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CEWE FOTOJOKER?
CEWE FOTOJOKER znajduje się przy Aleja Pokoju 67, Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CEWE FOTOJOKER?
Można skontaktować się z CEWE FOTOJOKER pod numerem +48 728 464 462
Jak można dotrzeć do CEWE FOTOJOKER?
Do CEWE FOTOJOKER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku