Ostrzegam przed totalnym brakiem podstawowych umiejętności pań które sprzedają asortyment, a konkretnie udzielają porady dla klienta. Miesiąc temu poprosiłem o zmierzenie pierścionka, który miał być rozmiarowo na wzór pierścionka, który chciałem kupić żonie w prezencie. Dwie panie dokonały pomiaru, trzy razy się upewniły wzajemnie (!!!) i orzekły, że rozmiar pierścionka to "16". Zamówiłem pierścionek, okazało się po rozpakowaniu prezentu "gwiazdkowego", że rozmiar który nosi żona to ... "10".... W trakcie reklamacji w tym samym punkcie inna pani sprzedawczyni ponownie zmierzyła pierścionek ( ten na wzór) i z uśmiechem na twarzy oznajmiła, że panie pomyliły się odczytując rozmiar w złym miejscu miernika....( mniej więcej jakby podać klientowi temperaturę w stopniach Farenheita zamiast Celsjusza....). Oczywiście brak możliwości wymiany, konieczność zwrotu, utrata zniżki promocyjnej przy ponownym zakupie....to tylko detale przy tym jak popsuły mi nastrój świąteczny Dwie !!! kompletnie niedouczone ekspedientki !!! Ja już tam zakupów nie zrobię ( jest sporo profesjonalnej konkurencji w tej samej Galerii) innych ostrzegam.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomek Szpak ★☆☆☆☆
-
Gabi 116 ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa. Miała przyjemność, bądź też nie być w sklepie stacjonarnym 2 razy. Za 1 razem pani była nieuprzejma, nie zaoferowała nawet chęci pokazania biżuterii, jakiejkolwiek pomocy. Za 2 przyszłam zapytać o zwrot towaru zakupionego przez internet. Nie ma możliwości wymiany towaru na inny rozmiar. Pani na pytanie o zwrot odpowiada -online. Dopiero po dopytaniu okazuje się, że produkt można zostawić w sklepie, natomiast nie są w stanie określić w jaki sposób zostanie przyznany zwrot. Myślę, że sytuacja, gdy ktoś nie trafił z rozmiarem jest dość częsta w przypadku zakupu biżuterii, nie rozumiem więc tego, że aby dostać coś w pasującym należy zwrócić produkt i zamówić go jeszcze raz, o ile będzie jeszcze dostępny do momentu dokonania zwrotu. To była moja druga wizyta w tym salonie i po raz drugi czuje jakby panie pracowały tam za karę, a podstawowa obsługa klienta była ich dobrą wolą. Chyba czas przerzucić się na salon, w którym obsługa wykazuje minimum zainteresowania klientem, bo patrząc na inne opinie nie są to tylko moje wrażenia.
-
Kacper Bachlaj ★★★★★
Pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w sklepie Ania Kruk w Galerii Krakowskiej. W sklepie panował duży ruch, natomiast od razu zostałem mile przywitany i została mi udzielona pomoc w wyborze biżuterii. Pani Julia wykazała się rewelacyjną znajomością asortymentu oraz szczerze pomogła w wyborze pierścionka jak i bransoletki. Była uśmiechnięta, życzliwa oraz dało się odczuć, iż zależy jej na kliencie. Poczułem się bardzo zaopiekowany. Wyszedłem w pełni zadowolony z zakupów i obsługi na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
-
Anna ★☆☆☆☆
Jeżeli kolczyki po niespełna 2 latach użytkowania, niecodziennego użytkowania wyglądają tak jak na zdjęciu, komentarz jest zbędny. Podkreślę jedynie że sklep nie przyjął reklamacji gdyż czas na zgłoszenie zmiany koloru wynosi 6 miesięcy. Akurat żeby ponosić kolczyki 2 tygodnie. Nie polecam, nigdy więcej zakupów od tego podmiotu.
-
Asiołe k ★☆☆☆☆
Mąż na urodziny kupił mi dwa komplety pozłacanych kolczyków (za niemałą kwotę). Oczywiście był zapewniany, że z warstwą złota nic się nie stanie. Po upływie 8 miesięcy (czyli dwa miesiące dłużej niż według ich regulaminu można składać reklamację na warstwę złota) praktycznie cała złota powłoka starła się. Jedne kolczyki są praktycznie całe srebrne a drugie mają może 40%. Absurd! Zakładam, że sklep ma niskiej jakości materiały i daje tak cienką powłokę złota żeby wytrzymała te 6 miesięcy a później to już niech klient się martwi. Oprócz tego zaczęły pojawiać się na kolczykach czarne plamy. Sklep oczywiście umywa ręce od problemu a korespondencja jest na bardzo niskim poziomie obsługi klienta. Niestety, napewno nie wrócimy i też nie polecimy znajomym.
-
Aleksandra W. ★☆☆☆☆
Oceniam sklep stacjonarny w galerii krakowskiej. Pani z ciemnymi włosami, bardzo nieprzyjemnie mnie potraktowała. Chciałam zwrócić zakupiona przez internet biżuterię, niestety nie doczytałam że muszę wypełnić blankiet zwrotu. Mimo że mówiłam tej pani że ciężko mi będzie znów tam dojechać nie zaproponowała mi wydrukowania blankietu żebym wypełniła na miejscu. A myślę że nie byłaby to jakaś dla niej straszna praca. Szczerze mówiąc pracuje w handlu 20 lat i nigdy w ten sposób nie potraktowałam klienta. Byłam bardzo zawiedziona ta sytuacja i sama myśl że miałabym tam do tej pani wrócić spowodowała że wolałam jednak zapłacić kuriera i wysłać do sklepu internetowego. To chyba najlepszy dowód jak sprzedawca potrafi zepsuć wrażenie o sklepie klientowi. Pewnie do sklepu wrócę ale upewnię się że obsługuje ktoś inny, bo inne panie zawsze były bardzo miłe. Pani nie miała wtedy dużo pracy, w salonie nie było żadnych klientów. Zabrakło po prostu zwykłej życzliwości.
-
Krak 82 ★☆☆☆☆
NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!!! Kilka dni temu mąż kupił mi w sklepie Kruk "bransoletke na szczęście" Ubierając sweterek niestety rozpadła sie!Zadzwoniłam do sklepu z zapytaniem co w takiej sytulacji? Pani niechętnie zainteresowana problemem odpowiedziała że trzeba złożyć reklamacje czekać trzy tygodnie i albo będzie wymiana albo naprawa! Mąż nie został poinformowany przy zakupie o możliwości zwrotu w razie gdyby się prezent nie podobał bo takiej możliwości niema!!DOBRZE ZE TO COS KOSZTOWAŁO TYLKO 109ZL!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!POLECAM SKLEP APART TAM NIGDY NIEMA Z NICZYM PROBLEMU!
-
Damian Dziewulski ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Panie potrafią doradzić i mają dużo cierpliwości. Biżuteria bardzo ładna i w rozsądnych cenach. Sklep godny polecenia, napewno jeszcze tam wrócę przy następnej okazji.
-
Paulina Kliś ★★★☆☆
Średnia jakość obsługi- Pani nie była zbyt miła i pomocna. Z jednej strony rozumiem, że przed okresem świątecznym maja Panie dużo pracy, ale obsługując klienta nie powinny chyba rozmawiać o tym że maja już dość i nie myślą. Potrzebowałam pomocy w wymianie produktu, właściwie wszytko musiałam zrobić sama. Ogólnie sklep polecam, bardzo ładna biżuteria.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ANIA KRUK?
ANIA KRUK znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ANIA KRUK?
Można skontaktować się z ANIA KRUK pod numerem +48 887 600 116
Jak można dotrzeć do ANIA KRUK?
Do ANIA KRUK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku