Opinie

  1. Kamila Krol ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować pani Bożenie z salonu Apart za wyjątkową pomoc i ogromne zaangażowanie. Pani Bożena zauważyła w systemie, że poszukiwany przeze mnie naszyjnik powinien znajdować się w sklepie, choć nigdzie nie było go widać. Z wielką cierpliwością i determinacją rozpoczęła poszukiwania, angażując w nie również inne pracownice, a nawet jak podejrzewam kierowniczkę. Dzięki jej profesjonalizmowi i życzliwości poczułam się naprawdę zaopiekowana jako klientka. Takie podejście zasługuje na najwyższe uznanie. Pani Bożena to przykład pracownika, który z pasją wykonuje swoją pracę i dba o klienta na każdym kroku. Serdecznie dziękuję za pomoc i wspaniałą obsługę!

  2. Magdalena Krzeczkowska ★☆☆☆☆

    Niestety obsługa w tym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Byłam tam już trzykrotnie i za każdym razem spotkałam się z tym samym – opryskliwym i nieuprzejmym zachowaniem starszej pani w blond włosach. Ton, w jakim zwraca się do klientów („no proszę?”), jest nieodpowiedni i sprawia wrażenie, jakby obecność klienta była dla niej problemem. Dodatkowo osoba ta nie posiada podstawowej wiedzy o oferowanym asortymencie. Bardzo rozczarowujące doświadczenie.

  3. Elizabeth ★☆☆☆☆

    Obsługa okropna, przyszłam kupić pierścionek o wartości 2 tys natomiast Panie gdy zobaczyły że jest on z outletu potraktowały poniżej jakiejkolwiek kultury pracy, z kpiną powiedziały że w tym sklepie nie mają takich rzeczy i żeby pójść piętro wyżej. Na szczęście tam juz Panie były miłe i bardzo pomocne .

  1. Elżbieta S. ★★★★★

    Jestem zachwycona z jakości obsługi klienta w Państwa salonie. Również polecam Bardzo serdecznie Panią ekspedientkę w jasnych włosach. Niestety nie zapytalam o imię. Profesjonalna dorada i obsługa klienta. Zostały mi przedstawione różne warianty i propozycje. Finalnie udało się zakupić przepiękny naszyjnik. Na pewno jeszcze tam wrócę. Polecam serdecznie.

  2. karolina stela ★★★★★

    Polecam serdecznie Panią ekspedientkę w jasnych włosach która była dzisiaj na zmianie w okolicy godz 15:30, świetna kobieta! Poświeciła mi bardzo dużo czasu, chętnie szukała rozwiązań dla moich propozycji i chciała jak najlepiej doradzić. Szukała ze mną nawet jednej z opcji na stronie internetowej. Na ten moment nic nie wybrałam, ale czułam się bardzo zaopiekowana i miło się zaskoczyłam. Pomimo mojego młodego wieku i kolejki za mną osób starszych, obsługiwała mnie do samego końca i poświęciła mi się na 100% oraz na tyle czasu ile potrzebowałam. Ogromne brawa dla niej! Mam nadzieję że naszyjnik jeszcze będzie dostępny i po niego wrócę❤️

  3. Aleksandra Bartoszek ★★★☆☆

    W dniu 13.02 chodząc po galerii postanowiliśmy zakupić zawieszki Na salonie na poziomie 0 obsługa w tym dniu pozostawiła wiele do życzenia, szczególnie Pani w czarnej maseczce, która nawet nie sprawdzając czy jest produkt o który pytamy odparła, że na pewno nie ma. Gdybyśmy nie trafili na 1 piętro zdecydowanie byłaby 1 gwizdka … Na szczęście w salonie na poziomie pierwszym Pani, która zasługuje zdecydowanie na 5 gwiazdek od razu podjęła z nami rozmowę i wyszukała produktu, którym byliśmy zainteresowani. Co więcej okazało się, że w salonie na poziomie 0 w którym rzekomo na pewno miało nie być zawieszki, która byliśmy zainteresowani jednak była … Pewnie Panie rotują między piętrami jeśli chodzi o różne dni ale 13.02 obsługa na poziomie 0 no nie zachęcała do zakupu czegokolwiek.

  1. Terminator Bandyta ★☆☆☆☆

    Niestety obsługa w aparcie exclusive na poziomie 0 tragedia. Przyszliśmy z konkretnym pytaniem, na co Pani bez wahania odpowiedziała, że niestety „nie mamy” nawet nie sprawdziła, ale ok. :) Poszliśmy do apartu na poziomie 1 (tego mniejszego – silver) tam Pani od razu zainteresowała się tematem w bardzo profesjonalny sposób i w efekcie końcowym kupiliśmy to, co chcieliśmy, bo było dostępne na miejscu i jak się okazało w systemie w aparcie piętro niżej również zawieszka była dostępna na miejscu. Niestety zatrudnianie pracowników, którym nie chce się pracować nie jest dobrym pomysłem…

  2. Angelika Skubel ★★☆☆☆

    Chętnie dałabym 5 gwiazdek, bo biżuteria jest piękna i prawdopodobnie wybierzemy Apart w celi zakupu swoich obrączek, jednak jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Pani Magdalena, która nas wczoraj obsługiwała nie wykazywała chęci, aby jak najlepiej przedstawić biżuterię. O wszystko trzeba było się dopytywać, brak jakichkolwiek pytań o to co nam się podoba, zero doradzania. Gdyby nie wcześniejsza wizyta w innym salonie i zobaczenie konkretnych modeli nie wiem czy w ogóle Pani pokazałaby nam to czego chcemy. Mina jakby Pani pracowała za karę, zniechęcenie, brak podejścia do klienta. Wychodząc z salonu nie czuliśmy się miło przyjęci, na pewno nie wybierzemy akurat tego salonu do zakupu.

  3. Ki To ★★★★★

    Nie rozumiem tych klientów, którzy dają złe opinie... Dla mnie obsługa była bez zarzutów. Pani bardzo pomocnai miła (13.01.23) Duży wybór towaru, a jakość odpowiednia do ceny. Ostatecznie zakupu dokonałam w innym salonie, ale z pewnością jeszcze tu wrócę.

  1. Ania Kulik ★☆☆☆☆

    Jeżeli szukacie pięknej biżuterii to nie w tym sklepie. Może i towar ładny, ale żeby go zobaczyć jest problem, ponieważ 3 panie, które stały na środku sklepu nie obsłużyły mnie a poprosiły aby zrobił to Pan ochroniarz. Nie lubię i nie chcę być nie miła, ale w jaki sposób zakupić biżuterię skoro z 3 osób które akurat tam były żadna nie mogła chociaż pokazać tego o co prosiłam, a wręcz zignorowały moją prośbę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apart?

Apart znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apart?

Można skontaktować się z Apart pod numerem +48 126 287 428

Jak można dotrzeć do Apart?

Do Apart można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements