Opinie

  1. Franek strycharz ★★☆☆☆

    Wiele nauczycieli jest niemiłych ale znajdą się też tacy lepsi szkoła czasami przecieka ale są też zalety np:Ładne plakietki na drzwiach, Fajna sala językowa, wiele zajęć dodatkowych itp Jestem pół na pół

  2. Arturastro K ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM TEJ SZKOŁY!! Dyrektorka nie chce zrobić automatu choć przewodniczący miał na plakacie zrobienie automatów. Nauczyciele niemili duża pleśń w niektórych miejscach nawet szkoła przecieka! Jak dorzucili na korytarz pufy, to wszyscy sie rzucili i były rozwalone po 2dniach. Obiady tragiczne codzienne po nich rzygałem chociaż jadłem bardzo mało. Według mnie jest to najgorsza Szkoła w całym Krakowie. Nie zgłaszajcie tam swoich dzieci.

  3. Midari Ikishima ★☆☆☆☆

    Autentycznie boję się tej szkoły, to co się tam dzieje przekracza wszelkie ludzkie granice. Jednak muszę stwierdzić że żeby mieć dobre oceny wcale nie trzeba się uczyć. Na prawie każdej lekcji da się ściągać z telefonu, np. Nie umiem skleić żadnego zdania po niemiecku czy nawet się przedstawić ale nie raz dostałam 5 z sprawdzianu podobnie jest z innymi przedmiotami (nie) pozdrawiam

  1. Yumeko Jabami ★☆☆☆☆

    Chodziłam do tej szkoły 8 lat. Biorąc pod uwagę wszystko co tam sie działo, bardzo nie polecam- wręcz odradzam. Nauczyciele są niemili, nie umieją przygotować uczniów do egzaminów i gubią się we własnych słowach. Uczniowie są obrażani przez nauczycieli za swój wygląd, a inni są faworyzowani. Tynk odpada ze ścian, grzyb się szerzy szczególnie w piwnicy (szatni), obiady niezjadliwe, zimą i latem nie da się ćwiczyć na sali gimnastycznej, ponieważ nie jest przystosowana do zmian tempreratur. Nauczyciele nie potrafią zapanować nad uczniami, dlatego na lekcjach zawsze jest chaos i trudno się skupić na nauce, a najlepsi z nich odchodzą po roku/dwóch latach. Szkoła jest za mała na taką ilość dzieci, więc niektóre lekcje odbywają się w pobliskich budynkach (np. kościele) lub na korytarzu.

  2. Xavier Müllër ★☆☆☆☆

    Kiedyś ogółem myślałem że ta szkoła jest naprawdę fajna dopóki nie zmieniłem szkoły i okazało się że ta szkoła to totalne dno. Teraz po tak długim czasie zdaje sobie sprawę jak nauczyciele byli nie sprawiedliwi a dyrektorka zamiast stać za uczniami być dla nich wsparciem to stoi za swoimi pracownikami. Nauczyciele pracują tam po 20/30 lat nie umieją uczyć podstawowych przedmiotów, matematyka była wielkim koszmarem, czemu nauczyciel nie umie nauczać dzieci, Panie od polskiego również. Co roku ktoś inny był kozłem ofiarnym na którym nauczyciele się wyżywali. Pedagog to śmieszny żart, nie powinna tam siedzieć i ciągnąć dzieci za uszy, miała i ma pomagać a po prostu grzeje miejsce na fotelu do emerytury. Szkoła jak najbardziej nie do polecenia i lepiej omijać szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 133?

Szkoła Podstawowa nr 133 znajduje się przy Mieczysława Wrony 115, Dębniki, 30-399 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 133?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 133 pod numerem +48 122 621 020

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 133?

Do Szkoła Podstawowa nr 133 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements