Opinie

  1. Tetiana Bronikowska ★★★★★

    Przegląd techniczny wykonany szybko i sprawnie

  2. Radek ★★☆☆☆

    Oceniam jako Stację Kontroli Pojazdów- przyjechałem jakiś czas temu na badanie techniczne BMW. Diagnosta (starszy gość), przyjął mnie i rozpoczął badanie po to by po wjeździe do budynku po 2 min wyskoczyć z samochodu z zadowoloną miną, że przeglądu nie podbije bo mam niesprawne światła. Mocno się zdziwiłem, bo wszystko działało a Pan Diagnosta przyczepił się do przednich pomarańczowych światełek obrysowych stosowanych w tym modelu nawet w Europie (przednie reflektory mają homologację E1- Niemcy). Twierdził on, że samochód jest z USA i nie może tak jeździć w Europie (moje auto jest ze Szwajcarii). Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą sytuacją. Zacząłem mu tłumaczyć, że skoro jest homologacja Europejska to raczej wszystko jest okej i mogę jeździć. Skracając historię, po ok 5 min gadki nie miał już argumentów i podbił przegląd. Skonsultowałem potem ten temat na forum BMW, gdzie inni kierowcy też czasem mieli ten problem na SKP- polecili zmienić bo diagnosta to bałwan. Szkoda trzymać takich ludzi, wcześniej miałem dobrą opinię o tej stacji (bo dodam, że jeździłem tam od 4 lat i wcześniej z innymi diagnostami nie było problemu) ale teraz już się tam nie pojawię.

  3. Ala Florek ★★★★★

    Polecam ten warsztat. U mnie Panowie zdiagnozowali skrzynię do wymiany. Później doszło już tylko koło zamachowe , dwumas, uszczelniacze,kleje,płyny i nowiutka śruba z podkładką ;) na szczęście kwota nie przekroczyła 5000zł.

  1. Leszek ★☆☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz byłem w tym miejscu. Przez ponad 10min ( z zegarkiem w ręku liczyłem) osoba w biurze obsługi nie zapytała się z czym przychodzę tylko rozmawiała z jakimś swoim znajomym o spódnicy Maryny. Jeżeli tak wygląda cała obsługa klienta to nie polecam.

  2. Marek ★★★★★

    Skrupulatny dokładny i sympatyczny diagnosta. Można polecić.

  3. Kuba K ★★★★★

    Szybko sprawnie bez problemów. Polecam.

  1. Kazimierz Bizoń ★★★★★

    Kontrola techniczna samochodu przebiegła sprawnie i fachowo. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów?

Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się przy Droga Krajowa 75, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów pod numerem +48 122 812 368

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów?

Do Stacja Kontroli Pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements