Opinie

  1. Herba Ta ★★★★☆

    Bardzo lubię to miejsce ciekawe polskie marki pod jednym dachem, sama przestrzeń w dawnym hotelu Cracovia jest świetna...jedna uwaga po wczorajszej wizycie, wiszą tam piękne robione ręcznie swetry no właśnie wiszą na wieszakach ... i się wyciągają niemiłosiernie; proszę o tym pomyśleć swetry z naturalnych surowców bardzo tego nie lubią :(

  2. Ola Bajer ★★★★★

    Przepiękna, duża przestrzeń z produktami od polskich mniejszych i większych firm. Idealna na poszukiwania nietypowych, rzemieślniczych i lokalnych prezentów! Od ceramiki, przez biżuterię i plakaty aż do mebli i wiele więcej.

  3. Małgorzata ★★★★★

    Cudowne miejsce w starym hotelu Cracovia. Spodziewalam sie malego pomieszczenia a tu mile zaskoczenie...powierzchnia tak duza, ze spedzilam tam ponad godzine ogladajac i fotografujac te piekne rzeczy. Mozna rzec, ze to Targi Rzeczy Ładnych w pigulce. Piekna, rzenieslnicza robota polskich producentow zaczynajac od bizuterii przez ceramike, ubrania az do umeblowania. Polecam serdecznie.

  1. Jan Jakubowski ★★★★★

    Świetne miejsce dla architektów jak i dla miłośników wyjątkowego designu. Można tu znaleźć dużo ciekawych mebli i inspiracji. Z pewnością tu wrócę :)

  2. Joanna Wilga ★★★★★

    Sklep z zabawkami dla dużych dzieci. Uwielbiam!

  3. Marek Cieślak ★★★★☆

    Ciekawe miejsce w dawnym Hotelu Cracovia. Można zobaczyć propozycje nietuzinkowych ozdób i innych produktów. Minusem dosyć skromny rozmiar, można obejść w 15-20 minut, i całkowity brak zainteresowania zwiedzającymi ze strony pracujących tam pan.

  1. Piotr Bonach ★★☆☆☆

    Bardzo fajne miejsce, duży wybór wszystkiego - za to dwie gwiazdki. Ale trzech więcej nie daję. Obsługa dramatyczna: nikt nie wita i nie pomaga. Byłem dwa razy chcąc kupić dużą sofę i dwa razy zostałem źle obsłużony. Za pierwszym razem pokazano mi złe wzorniki których później nie znalazłem na stronie producenta. Za drugim razem jak poprosiłem o wzorniki to pani powiedziała że musi poszukać i to potrwa. Po jakimś czasie znalazłem ja siedząca przy biurku. Wziąłem wiec sam wzorniki i przyszedłem do biurka a jak chciałem zacząć zamawiać to pani nie potrafiła powiedzieć ile sofa kosztuje i twierdząc że w soboty infolinii nie działa to mi tego nie sprawdzi. Może jednak wysłać maila i da mi znać. Jak się okazało infolinia w soboty działa wiec wybrać numer i złożyć zamówienie bez pośrednika samemu potrafię. Może sprzedaż szklanek dobrze im idzie ale mebli po grube kilka tysięcy na pewno nie. Więcej nie wracam.

  2. Rafał K. ★★★★☆

    Ciekawe zestawienia, ładna aranżacja. Całkiem duży wybór. Miejsce warte odwiedzenia choćby szukając inspiracji (nawet jeśli scenki wydają się "too much"). Ceny wydają się zróżnicowane - od przesadzonych do rozsądnych. W miarę osobistych możliwości i priorytetów - trzeba porównać z Ikeą, olx i mniejszymi producentami mebli / artykułów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Forum Designu?

Forum Designu znajduje się przy Aleja Marszałka Ferdynanda Focha 1, Zwierzyniec, 30-111 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Forum Designu?

Można skontaktować się z Forum Designu pod numerem +48 730 740 025

Jak można dotrzeć do Forum Designu?

Do Forum Designu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements