Opinie

  1. Alicja Wang ★☆☆☆☆

    Trzydzieści lat minęło, a ja mam złe wspomnienia, to przedszkole mnie wyrzuciło jak miałam cztery lata, nikt wtedy nie wiedział o ADHD, szczególnie u dziewcząt, a ja tylko chciałam się bawić, nie chciałam spać. Dlatego to takie ważne, żeby traktować sprawiedliwie wszystkie dzieci, również te, które wyglądają na problematyczne, bo wspomnienia zostają na długo. Życzę wszystkim dzieciom świata szczęśliwego dzieciństwa, żeby nikt nie powtarzał złych rzeczy.

  2. Влад Иващенко ★★★★☆

    Normalne ulicy

  3. emmerson82 ★★★★★

    Do anonimowej grupy rodziców. Dla każdego ta sytuacja jest mało komfortowa (także dla nauczycieli naszych dzieci). Sugestia pani Anny Lendy bezcenna. Brawo. Drodzy rodzice - proponuje sobie przypomnieć kto was uczył / zajmował się wami kiedy byliście mali? W mojej pracy sami przeciwnicy protestu a jeden od drugiego mądrzejszy - "niech zmienia prace," można usłyszeć itd. - uważam to za wysoce niesprawiedliwe bo my sami tj. pokolenie (lat 80/90 które teraz ma male dzieci) jesteśmy poniekąd beneficjentami / wychowankami przedszkoli - i całym sercem jestem za nauczycielami i ich postulatami, które uważam za słuszne. Mimo że nie mam pomysłu co z córką po świętach, jeśli strajk się przedłuży.. ale jak trzeba to trzeba. Skoro jest tak dobrze w naszym państwie, to i postulaty nauczycieli powinny zostać spełnione, Tych którzy ciągną nas w górę (Edukacja), pomija się i stara się nie zauważać ich słusznych postulatów. Żeby strajk był zauważalny musi boleć. Strajk w sobotę w Warszawie który proponujecie, byłby pewnie tak samo skuteczny jak dopominanie się o swoje rodziców dzieci niepełnosprawnych w Sejmie. Pamiętamy jak to wyglądało. Także jeśli was to boli - to dobrze. Ma boleć. Wszystko dobrze działa. Życzę powodzenia dla nauczycieli w ich słusznej walce.

  1. Anna Lenda ★★★★★

    Skoro nie podoba Wam się strajk nauczycieli to zapiszcie dzieci do prywatnych placówek przedszkolnych, a jest ich od groma i trochę. Nie stać Was na to? to zmieńcie prace!! To do wszystkich tych, którzy mówią, że " nie ma przymusu być nauczycielem i skoro tak jest źle to niech zmienią zawód", oraz żeby nauczyciele protestowali w sobotę. Ja rozumiem wszystko, ale bez przesady.

  2. Darek Adamczyk ★★★★★

    Powiedzieć, że to przedszkole gdzie jako dziecko uczęszczałem to mało powiedzieć. Zmieniło się przez te kilkadziesiąt lat, ale nadal jest tu grono ludzi oddanych swej pracy.

  3. Dariusz Adamczyk ★★★★★

    Powiedzieć, że to przedszkole gdzie jako dziecko uczęszczałem to mało powiedzieć. Zmieniło się przez te kilkadziesiąt lat, ale nadal jest tu grono ludzi oddanych swej pracy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 79 Samorządowe?

Przedszkole nr 79 Samorządowe znajduje się przy Widok 23, Grzegórzki, 31-560 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 79 Samorządowe?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 79 Samorządowe pod numerem +48 124 142 576

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 79 Samorządowe?

Do Przedszkole nr 79 Samorządowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements