Niestety Pan nie byl w stanie nawet zerknąć na sprzęt ktory przyniosłem. Wysluchanie jaki jest problem też stanowiło problem. A szkoda bo gdyby osoba z wiedzą a tak został przedstawiony ten Pan przez wcześniej korzystających z serwisu zerknal do środka to naprawa trwalaby 5 sekund i dostal by za to pieniądze. A tak musiałem sam bez wiedzy sie doktoryzować. Moze trafiłem na gorszy dzień... Ale na pewno ostatni raz
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Troszok ★☆☆☆☆
-
Magdalena Staniewska ★★★★★
Pan podjął się naprawy 20sto letniego expressu do kawy, czego nikt inny podjąć się nie chciał (byłam w dwóch innych miejscach, zanim trafiłam na Spółdzielców). Teraz robi lepszą kawę niż niejeden, nowoczesny sprzęt. Dziękuję bardzo i polecam.
-
Sebastian M. ★☆☆☆☆
Skuszony opiniami i jakims wywiadem na facebooku zawiozłem swój używany już mocno ekspres do kawy. Zaznaczyłem co jest niesprawne, to, że mam bardzo twardą wodę oraz to, że ekspres kupiłem jako używany i że mimo odkamieniania ekspres nie działa. Dostałem potwierdzenie, opłaciłem ekspertyze 140 zł. Ustalona kwota graniczna to na początku 400 zł, podniosłem ją na 500 zl, na zleceniu jak byk napisane, że będzie informacja telefoniczna z pytaniem, czy naprawiać, jeśli kwota przekroczy to 500zł. Po 3 tygodniach (świeta w miedzyczasie) pojechałem odebrać ekspres. Do zapłaty uwaga! 790zł! ?Bez żadnej informacji, bez telefonu i zapytania, czy wogóle naprawiać. Za taką kwotę poprostu nie było sensu, co zaznaczałem oddając ekspres do naprawy. Pan serwisant poinformował mnie, że nie dostał informacji, że ekspres nie działa jak go oddawałem do naprawy :) Finalnie złomka zostawiłem szanownemu panu serwisantowi i kupiłem sobie nową Jurę. Jak dla mnie może wiedza i doświadczenie jest, natomiast brak empatii i zwykłego ludzkiego podejścia do klienta, a dlaczego? Bo to są moje pieniądze i to ja je wydaje tak, jak mi pasuje, wiec skoro ustaliliśmy cenę na 500 zł, to dlaczego nie było informacji i zwiększeniu tejże? Tak się poprostu nie robi. Odpowiedz. Proszę się nie tłumaczyć, jeśli się umawiamy na jakis koszt, skoro on się zwieksza należy zadzwonić i powiedzieć. Tyle. Pozdrawiam
-
Ewa Rząd ★★★★★
Jeśli szukacie miejsca, gdzie można szybko i profesjonalnie naprawić sprzęt AGD, serdecznie polecam ten punkt serwisowy. Pan obsługujący był niezwykle profesjonalny i uprzejmy, a problem z moim żelazkiem został rozwiązany błyskawicznie i bez żadnych komplikacji. Widać, że zna się na rzeczy i dba o satysfakcję klienta. Nawet jeśli jesteście z drugiego końca Krakowa, warto poświęcić czas na wizytę w tym zakładzie. Poziom obsługi, fachowość i uczciwość w podejściu do klienta zdecydowanie to wynagradzają. To miejsce, które mogę z czystym sumieniem polecić każdemu!
-
Agnieszka Weronika ★☆☆☆☆
Pan nie lubi ludzi. Albo ma gorsze dni. Najpierw niemiłe potraktowanie klientki, zdziwionej wysoką ceną worków do odkurzacza. Oczywiście są tańsze, sprawdziłam. Zatem twierdzenie „ludzie, gdzie widzieliście tańsze” nie ma racji bytu. Są tańsze produkty- poza tym punktem. Następnie domaganie się zdjęcia tabliczki znamionowej odkurzacza Tefal Flex. Bo przecież „ 40 lat naprawiam sprzęt i jest tabliczka na sprzęcie”. Bo inaczej nie można znaleźć części. Owszem, nie można jak się nie umie i naprawia stare sprzęty. Tefal NIE MA tabliczki znamionowej na „ odkurzaczu” a jedynie na szczotce :) chcieć to móc. Nowa szczotka 300 zł, miałam nadzieję na naprawę. Pan nie chce, nie umie, nie znajdzie części no i … tabliczka znamionowa. Kilka ulic dalej, inny specjalistka przyjmuje szczotkę do naprawy. Znajduje w internecie części. Bez tabliczki znamionowej hahahah. Jak widać po komentarzach, pan nie przyjmuje krytyki i w sposób niewybredny obraża klientów, również ich narodowości…. Hmmm. Może ktoś się powinien tym zainteresować. Zdjęcia poglądowe GDZIE Tefal umieszcza tabliczkę. Może się Pan czegoś nauczy.
-
Piotr Pyć ★★★★★
Przyniosłem do naprawy mikser Zelmer Expressive, w którym zepsuło się gniazdo na blender i kubek miksujący. Pan serwisant naprawił tego samego dnia, doradził wymianę uszkodzonego blendera i powiedział, jak czyścić. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Mikser działa. Dziękuję bardzo!
-
Julia Romaniewska ★★★★★
Do punktu zgłosiłam się z zepsutym odkurzaczem. Zostałam poinformowana o ewentualnych kosztach naprawy (przedział cenowy został ustalony i zaakceptowany przeze mnie). Zostałam również zapewniona , że w przypadku wyższych kosztów, serwis będzie się ze mną kontaktował. Początkowo podano standardowy termin realizacji usługi. Kiedy tylko poprosiłam o szybszą realizację, od razu został skrócony czas oczekiwania. Na koniec odkurzacz został naprawiony jeszcze szybciej, a naprawa wyniosła jeszcze mniej niż zakładał początkowo serwisant. Świadczy to uczciwym i rzetelnym podejściu do klienta. Dziękuję raz jeszcze za tak szybką i skuteczną naprawę. Śmiało polecam ten punkt wszystkim.
-
Grzegorz Maciejczyk ★★★★★
Kolejny mój odkurzacz Zelmer naprawiony w bardzo krótkim terminie. Fachowa i szybka ekspertyza i naprawa. Odkurzacz jak nowy. Polecam wszystkim warto naprawiać porządne sprzęty żeby dalej służyły zamiast wyrzucać. Dziękuję.
-
Robert N. ★★★★★
Ten punkt naprawy sprzętu AGD polecono mi w innym serwisie i bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Pan, który naprawia sprzęty, jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy; bardzo kompetentny. Naprawił mi dwa roboty kuchenne (wiekowy Zelmera i drugi mało znanej marki), których nigdzie nie chciano przyjąć. Gdy będzie potrzeba będę korzystać tylko z tego punktu i szczerze wszystkim polecam, a "złotej rączce" życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i klientów, którzy to docenią. Marta D.
-
KRK Solar ★★★★★
Po raz kolejny korzystam z tego serwisu i jestem mega zadowolony , tym razem była to stacja parowa której nigdzie nie chcieli albo nie umieli naprawić ,natomiast w tym serwisie naprawa została wykonana szybko i w uczciwej cenie a przede wszystkim gość potrafi wszystko wytłumaczyć. Na pewno skorzystam z tego serwisu jeżeli będzie taka potrzeba.:) Bardzo polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AGD Serwis Pięterko?
AGD Serwis Pięterko znajduje się przy Spółdzielców 3, Bieżanów-Prokocim, 30-682 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AGD Serwis Pięterko?
Można skontaktować się z AGD Serwis Pięterko pod numerem +48 126 555 444
Jak można dotrzeć do AGD Serwis Pięterko?
Do AGD Serwis Pięterko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku