Bardzo dobre nieduże przedszkole. Dzieci wykonują wspaniałe prace plastyczne, uczą się śpiewać i tańczyć, mają bardzo dużo ciekawych zajęć np. robotyka, czy zajęcia z piłkami, a latem spędzają dużo czasu w ogrodzie. Występy okazjonalne dla rodziców czy dziadków są mega dopracowane i dostarczają wielu wzruszeń. W każdym miesiącu organizowana jest dla dzieci jakaś ciekawa atrakcja, a to warsztaty, a to wycieczka, a to wizyta pana przyrodnika. Polecam serdecznie to przedszkole.
Opinie
-
Katarzyna Fik-Juszczak ★★★★★
-
Łukasz Hejnak ★★★★★
Serdecznie polecam to przedszkole! Jest bardzo czyste, zadbane. Ma osobną salę do zajęć ruchowych oraz do spania. Dzieci mają dużo zajęć (rytmika, angielski, piłki, tańce, szachy, robotyka, judo), spędzają też sporo czasu w ogrodzie, organizowane są wycieczki, przedstawienia oraz spotkania dla rodziców. W przedszkolu oprócz zabawek są dwa pianina oraz dużo instrumentów muzycznych używanych przy rytmice, oraz mnóstwo ślicznych dekoracji na każdą porę roku. Nad wszystkim czuwa Pani Dyrektor - z bardzo dużym doświadczeniem i troską o każde dziecko.
-
Magda Ka ★★★★★
Polecam to przedszkole z całego serca. Pracują tam nauczycielki z powołaniem. Pani Dyrektor dba o dobro dzieci, ma bardzo duże doświadczenie i wszystko jest tak jak powinno być. Panuje tam wspaniała atmosfera, ciepła, rodzinna przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przedszkole oferuje szereg dodatkowych ciekawych zajęć, zajęcia prowadzone przez nauczycielki również są zawsze interesujące. Widać chęć i starania. Dziecko zawsze wraca do domu zadowolone, wesołe i pełne pozytywnych emocji.
-
Magdalena Brzostowska ★★★★☆
Nie duże przedszkole. 3 grupy po max 15 dzieci. Ładnie urządzone pokoje dla dzieci, osobny pokój do spania i na zajęcia ruchowe. Ogródek z piaskownicą i oczkiem wodnym. Każdy pokój z oczyszczaczem powietrza. Dużo zajęć dla dzieci ze świetnymi prowadzacymi: angielski, tańce, piłka, robotyka, rytmika ze śpiewem, ceramika. Ambitne przedstawienia dla rodziców, wycieczki, spacery, teatrzyki w przedszkolu, wyjścia na przedstawienia, zajęcia otwarte dla rodziców. Wszystko w nie małej kwocie 750 zł ale program jest ambitny i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Całe przedszkole jest czyste i schludne. Polecam.
-
Maria Kowalska ★★★★★
Bardzo dobre przedszkole!
-
Maciek ★★★★★
Super przedszkole i doświadczony personel.
-
Maciek Dragan ★★★★★
Super przedszkole i doświadczony personel.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tęczowa Kraina. Przedszkole?
Tęczowa Kraina. Przedszkole znajduje się przy Dobczycka 76, Podgórze Duchackie, 30-620 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tęczowa Kraina. Przedszkole?
Można skontaktować się z Tęczowa Kraina. Przedszkole pod numerem +48 122 657 131
Jak można dotrzeć do Tęczowa Kraina. Przedszkole?
Do Tęczowa Kraina. Przedszkole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku