Opinie

  1. Aleksandra Steczko ★☆☆☆☆

    No i właśnie przez obsługę tracicie klientów. Pani, która została uprzejmie proszona o pomoc, w podaniu butów z wyższej półki, ponieważ nie było mojego rozmiaru nigdzie niżej wyjechała z chamską odpowiedzią i kompletnym poirytowanie, że w ogóle została poproszona. Tak na marginesie to, jest wasza praca, a jak się nie chce, to można się zwolnić, a nie od razu z mordą do klienta, który chciał kupić buty i zostawić swoje pieniądze. Radziłabym bardziej zainteresować się personelem, który zatrudniacie, bo chyba da się uprzejmie udzielić pomocy klientowi tak jak kochane panie z CCC.

  2. Oleksandr Berozin ★★★★★

    Lubię Deichmanna, bo można tu znaleźć solidne i wygodne buty w przystępnej cenie. Bez zbędnych metek, za to komfort na co dzień. Dobry wybór i częste promocje – warto zaglądać.

  3. J.Krakus ★★★☆☆

    Sklep dobrze zaopatrzony , pracownicy mało zainteresowani klientami .

  1. Julia S. ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam zakup obuwia w tym Deichman. Buty za 499.- złotych rozkleiły się po dwóch wyjściach, kierowniczka sklepu odrazu odrzuciła reklamację, kłamała że buty były w naprawie, ponownie odrzucała reklamację. Bardzo nie miła obsługa. Buty zaniosłam do innej filiali i otrzymałam zwrot gotówki.

  2. Sebastian Portowy ★☆☆☆☆

    Deichmann oznacza brak profesjonalnego rozpatrywania reklamacji. Ta sieć już tak ma, jej wrocławska centrala o to dba.

  3. anna gajda ★★☆☆☆

    W Krakowie w Bonarce pracuje bardzo niemiła Pani która jest chyba bardzo niezadowolona z pracy która wykonuje.Zamawialam buty dla córki we wtorek z dostawą do sklepu i zostałam poinformowana że dostanę telefon ze sklepu jeśli będą u nich.Nastepnego dnia dostałam wiadomość od kuriera że buty są dostarczone.W czwartek zadzwoniłam żeby zapytać czy dotarły.Pani z oburzeniem zapytała czy był telefon ze sklepu? powiedziałam że nie ,ale kurier poinformował że dotarły.Na co Pani oburzona powiedziała że skoro tak to sprawdzi i buty rzeczywiście były.Zapytalam ile czasu jest na odbiór? "To chyba Pani buty ,niech Pani odbiera kiedy chce".Będę omijać te osobę z daleko.Jest niemiła,niezadowolona i odpychająca klie.tow.Daje dwie gwiazdki dla osób które zawsze są pomocne w tym miejscu.

  1. Krzysztof K. ★★★★☆

    Wszystko w porządku, sklep jak to Deichmann, ten bez szczególnych rewelacji, nieduży i przez to z mniejszym niż zwykle asortymentem. Ja już przekonałem się na jakości butów z tej sieciówki przez wiele lat i już mnie tutaj żadna promocja nie skusi więcej, szkoda wydawać pieniądze na buty, które nadają się na wyjście z domu do auta a nie na wędrówki - zwłaszcza buty trekkingowe to jakiś kiepski żart - żadne nie wytrzymały dłużej niż miesiąc, a niektóre nawet jednej wyprawy. Głównie psują się podeszwy, robią się dziury między wkładką a gumą, pękają podeszwy. Niektóre modele widuję po 10 lat i robią się zabawy w przecenianie od pseudo ceny wyjściowej - tzw. buty zawsze w promocji, np. - 50%. Sam sklep (choć najmniejszy jaki znam), personel i obsługa w porządku, no a jakość pozostawia wiele do życzenia, chociaż buty stosunkowo niedrogie i wyglądające przyzwoicie nie nadają się do tego do czego zostały wyprodukowane.

  2. Krzysztof N ★☆☆☆☆

    Kupiłem córce w Deichmann w Galerii Bronowice w Krakowie buty firmy FILA 25 września 2019. Po czterech miesiącach zarówno lewy jak i prawy but, rozkleił się przy łączeniu boku buta z podeszwą. Złożyłem reklamację. SMS-em otrzymałem odpowiedź: nie uznajemy roszczeń reklamacyjnych , nie stwierdzamy wad za które odpowiadamy. Zdecydowanie NIE POLECAM zakupów butów w tej sieci!

  3. Barbara Zakrzewska ★★★★☆

    Atrakcyjne ceny i miła obsługa, ale jakość obuwia czasami jest niska.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DEICHMANN?

DEICHMANN znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DEICHMANN?

Można skontaktować się z DEICHMANN pod numerem +48 695 436 558

Jak można dotrzeć do DEICHMANN?

Do DEICHMANN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements