dostałem z rzędu już drugą parę butów z wadami bez względu na to że w uwagach prosiłem uważnie sprawdzić i wysłać bez wad. już nie mówiąc że w drugiej parze sznurowadła innego koloru. Brakorobi. traktują ludzi gorzej niż zwierzęta.
Zdjęcia
Opinie
-
Al Pan ★☆☆☆☆
-
Marcin Głowacz ★☆☆☆☆
Dzisiejsza wizyta w sklepie Ryłko była bardzo rozczarowująca. Żona weszła do sklepu, po chwili wyszła tylko po to, żeby spojrzeć na wystawę, a pracownica od razu zapytała, czy może wrócić, bo „mają licznik wejść”. Takie zachowanie jest moim zdaniem zupełnie nie na miejscu. Rozumiem, że sklep ma swoje cele sprzedażowe i procedury, ale przerzucanie presji z targetów na klientów to fatalne podejście. W efekcie po takim komentarzu żonie odechciało się zakupów i po prostu wyszła. Zamiast zachęcać do zakupów, takie podejście skutecznie zniechęca do powrotu.
-
A. ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi pani Natalia R. fach w ręku. Świetny sprzedawca ☺️ uprzejma i z wyczuciem stylu. Bardzo polecam ☺️
-
Paulina Kordasiewicz ★★★★★
Bardzo polecam tą lokalizację sklepu Ryłko! Wszystkie Panie pracujące bardzo mi pomogły i się mną "zaopiekowały". Jestem bardzo niezdecydowanym klientem, a one świetnie mi wszystko dobrały. Z przyjścia dla zabicia czasu, wyszłam z torebką i dwiema parami butów. POLECAM, super obsługa.
-
Robert Leśniak ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym chciałam zamowić buty z dostawą , niestety panie obsługujące stwierdziły że to jest nie możliwe, gdyż jak twierdzą sklep nie załatwia takich spraw. W tym samym dniu odwiedziłam w M1 sklep Ryłko i z niczym nie było problemu , a przede wszystkim miła obsługa.
-
Kaja_ kajczanaa ★☆☆☆☆
Panie maja kompletny nieład na sklepie, ceny które są przyklejone do butów nie sa poprawne, albo jest zamieniony model, albo jest ten sam i dwie różne ceny. Ciężko dojść do ładu i składu co dało finalny efekt zamówienia przez Panie złej pary butów, które muszę zwrócić. Powinien się ktoś zajac tym sklepem, niby porządna firma a obsługa dramatyczna.
-
Joanna Guzik ★☆☆☆☆
Po raz drugi przy złożeniu reklamacji zostałam zignorowana przy innych klientach. Czekałam 20 minut na obsługę, jedna pani wyszła już ze sklepu po czym wróciła i jednak zdecydowała się zmierzyc jeszcze raz obuwie. Pani wciąż zajęta klikaniem w komputerze i sortowaniu pudełek zignorowała mnie. Po zmierzeniu Pani stwierdziła ze weźmie te buty i weszła mi w kolejkę. Dramat, nie obsługa. Gdy odezwałam się ze czekam od pewnego czasu na złożenie reklamacji zostałam zignorowana i Pani została obsłużona bo była wcześniej ale wróciła.. żadnego przepraszam nie usłyszałam. Nie polecam, już kolejny raz taka sytuacja :)
-
Hania Hanna ★☆☆☆☆
Okropna obsługa! Już nie raz chciałam napisać opinię ale dawałam kolejne szanse, niestety wczorajsza sytuacja przelała czarę goryczy. Jeśli czyta to jakiś manager: kto dopuszcza takie osoby do obsługi klienta? Polecam się zastanowić nad szkoleniem z dobrego podejścia do klienta. Wczoraj około godziny 12 odwiedziłam ten salon w celu zapoznania się z jesienną kolekcją. Kupuję wasze produkty regularnie i chętnie wracam gdyż uważam,że jakość i cena są na bardzo dobrym poziomie. Niestety obsługa wręcz zniechęca do zakupów stacjonarnych. Od wejścia widziałam, że Panie są nie w sosie ale moim celem nie były spotkania towarzyskie z obsługą tylko zakupy. Po kilku sekundach zostałam zaatakowana pytaniem, na co grzecznie odpowiedziałam nie dziękuję , kolejne pytanie a może jednak , następne pytanie padło w niedługim czasie kiedy podeszłam do inne półki a brzmiało: coś pani przymierzy ? Ludzie jak można w taki sposób podchodzić do klienta ? Nie dać mu swobody wyboru, dotyku materiału, porównaniu kilku modeli ?! Czułam się osaczona bo panie stały za moimi plecami w niedużej odległości, na baczność więc moje ruchy odbywały się pod ich czujnym wzrokiem. Kiedy zwróciłam pani uwagę, że czuję się osaczona i jeśli będę chciała to ją poproszę dostałam odpowiedz: my tak musimy 3 razy zapytać :o - byłam w szoku. Dyskusja była bardzo nieprzyjemna bo na moje zdanie pani wchodziła w jeszcze ostrzejszy ton :( Nie usłyszałam żadnego słowa „przepraszam” tylko podniesienie głosu na mnie ze zmanierowaną miną. Poczułam się okropnie, tak jakbym była tam niechcianym elementem. Odłożyłam buta i wyszłam. Jestem zaskoczona tak nieprzyjemną i odpychającą obsługą. Rozumiem, że praca w handlu może być trudna ale jakieś zasady kultury osobistej obowiązują. Tylko tak naprawdę na czym bardziej zależy firmie ? Na pracownikach czy klientach? Odniosłam wrażenie, że jednak na tych pierwszych. Mam nadzieję,że obsługa w końcu zostanie przeszkolona a zasady jednak wskoczą na 21 wiek ,gdzie klient chce się czuć swobodnie i naturalnie a nie osaczony i oceniany z góry np. Za strój. Zdecydowanie wolę u was robić zakupy online i tego się trzymam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ryłko C.H. SERENADA?
Ryłko C.H. SERENADA znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ryłko C.H. SERENADA?
Można skontaktować się z Ryłko C.H. SERENADA pod numerem +48 664 445 434
Jak można dotrzeć do Ryłko C.H. SERENADA?
Do Ryłko C.H. SERENADA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku