Opinie

  1. Piotr Krakowiak ★★★★★

    Absolutnie polecam! Meble - szafy, komody i stoliki nocne wykonane na zamówienie bardzo sprawnie i solidnie, ceny ok. Towar dostarczyli w cenie ładnie zabezpieczony na miejsce, wszystko szybko i sprawnie

  2. Konrad Kępski ★★★★★

    Elegancko, fachowo, miła obsługa. Szczerze każdemu polecam ich usługi.

  3. Zofia ★★★★★

    Rewelacyjny zakład. Bardzo sprawnie tanio, solidnie i szybko młody stolarz wykonał dla mnie mebelek. Jeszcze na Kazim Wlkp Dziękuję

  1. Kamil ★☆☆☆☆

    Niestety, doświadczenia zakupowe w tej stolarni meblowej były bardzo rozczarowujące. Brak profesjonalnej obsługi klienta sprawia że trudno zaufać temu miejscu . W związku z powyższym zdecydowanie nie polecam tej stolarni , jeśli zależy ci na sprawnej relacji zamówienia i rzetelnym kontakcie.

  2. Natalia Sasula ★★★★★

    Bardzo polecam ta firme. Szafa wykonana solidnie za przystepne pieniadze w bardzo szybkim czasie na czym mi bardzo zalezalo. Panowie sa bardzo mili , sluchaja klientow. Dostarczyli mi produkt dokladnie taki jaki chciałam. Nie ma sie czego przyczepic.

  3. Dawid M ★☆☆☆☆

    Uważajcie! Korzystałem z usługi tej i jak się okazało amatorskiej firmy, teraz mam problem ponieważ lodówka została źle zamontowana, zamówiłem stolarza z innej firmy, niestety tutaj nie ma co liczyć na jakiekolwiek reklamację, już podczas normalnego montażu były problemy, niektóre meble nie zgodne z zamówionym wymiarem, a nawet kolory nie do końca takie. Ostrzegam pierwsze wrażenie po rozmowie jest pozytywne, ale później można dzwonić i umawiać się, Pan marek zapewnia że przyjęcie i nawet się deklaruje kiedy, po czym w ogóle się nie pokazuje nie odbiera telefonu, ogólnie meble zamontowane bardzo amatorsko, tylko na zdjęciu może to wyglądać fajnie, ale musiało być wprowadzonych bardzo dużo poprawek, już nie mówiąc o tym że teraz muszę płacić innej firmie za naprawienie błędów, oczywiście zamówienie pozostawia wiele do życzenia, ponieważ nie jest do końca zrealizowane tak jak być powinno, dodam jeszcze, że lodówka do zabudowy, została zainstalowana jak się okazuje totalnie źle. nie ma odpowiednich nawet wylotów, które powinny być, aby zapewnić odpowiednio cyrkulację powietrza, już nie mówiąc o tym że fronty będą ściągane i znów montowane, po przeróbce, Ponieważ przez to że są źle założone ocierają o siebie,Nie polecam!

  1. Piotr Rzeszut ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Po wzięciu wymiarów czekaliśmy na wysłanie drogą elektroniczną oferty - czekaliśmy pół roku, gdy dzwoniłem słyszałem "ale przecież wysłałem, wyślę jeszcze raz jak wrócę do biura". W końcu właściciel zaproponował że przyjedzie osobiście i dostarczy ofertę. Umówił się na godzinę, nie przyszedł, gdy po odebraniu telefonu usłyszał kto dzwoni - odłożył słuchawkę po czym wyłączył telefon. Całkowity brak szacunku do klienta - lepsza byłaby nawet odmowa wykonania usługi niż takie zwodzenie przez pół roku. Zdecydowanie nie polecam tej firmy - omijajcie szerokim łukiem!

  2. Piotr ★★★★★

    Solidna Firma. Przynajmniej od 10 lat korzystam z ich usług i nie zdarzyło mi się, by coś było źle przycięte, albo zostało wykonane niererminowo. Naprawdę warto skorzystać. Pewnym mankamentem jest ciasne podwórko, które utrudnia odbior większych zamówień autem, ale i z tym można sobie łatwo poradzić. Obsługa mila i kompetentna.

  3. Daniel Goliński ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Czekałem 10 tygodni na realizację zamówienia ( kuchnia, szafa, blat z półką do łazienki). Właściciel zbywał mnie, był niesłowny - obiecując jak najszybszy termin realizacji, kontakt telefoniczny praktycznie niemożliwy - moje połączenia nie były odbierane. Średnio raz na dwa tygodnie po 7 tygodniach od wpłaty zaliczki jeździłem osobiście (nawet z pracy!) chcąc sprawdzić co się właściwie dzieje z realizacją mojego zamówienia. Daję jedną gwiazdkę , z wiadomych względów. Przykro mi, że klient jest w taki sposób traktowany, kiedy sam wywiązuje się w sposób terminowy i uczciwy. Przed realizacją zamówień w owej firmie proponuję podpisanie z właścicielem umowy z czasem w którym mniej więcej będzie zrealizowane zamówienie. Może coś to pomoże, chociaż po tym wszystkim - już nic mnie nie zdziwi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DECHALAND - meble na wymiar?

DECHALAND - meble na wymiar znajduje się przy Rusiecka 15c, Nowa Huta, 31-987 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DECHALAND - meble na wymiar?

Można skontaktować się z DECHALAND - meble na wymiar pod numerem +48 126 309 490

Jak można dotrzeć do DECHALAND - meble na wymiar?

Do DECHALAND - meble na wymiar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements