Opinie

  1. Agnieszka Stolc ★★★★☆

    Wszystko zgodnie z opisem, jakbym miał się czepiać to jedynie do tego iż w komodzie z witryną szerokość frontu szuflady jest większa od jakieś 2mm niż szerokość drzwiczek pod szufladą, przez co nie można wyregulować ładnie szczelin między frontami,reszta jest wykonana dosyć solidnie, no i termin dostawy kilkakrotnie przekładany, mimo wszystko polecam serdecznie.

  2. Karolina Ciuruś ★☆☆☆☆

    Podobnie jak jeden z użytkowników, który zamieścił już swoją opinię- zakupilam sofę ze stelażem wloskim. Tak jak i u tego pana- u mnie również sofa rozpadła się- po 1,5roku uzytkowania. Sklep reklamację odrzuca (bo to widac normalne, ze meble sa takiej jakości). Jest to o tyle przykre, ze pierwsze meble kupowalam tutaj w 2014 roku. Obsluga klienta oraz jakos sprzedawanych produktów mocno spadła od tego czasu, wiec nigdy juz tego sklepu nie polecę (a zdarzało mi sie).

  3. Sebastian Obrycki ★★★★★

    Przesyłka przyszła w bardzo dobrym stanie. Informacja była podawana na każdym jej etapie. Samo złożenie to kwestia wkrętarki i troszkę miejsca. Łóżko sprawuje się bardzo dobrze. Długo zwlekałem z zakupem i wyborem. Teraz sam mogę polecić sklep i samo łóżko w szafie.POLECAM

  1. Oliwia Konopka ★★★★★

    Szafa przyszła bardzo dobrze przygotowana - wszystkie elementy były idealnie wycięte i pasowały do siebie bez żadnych problemów. Lustra zostały solidnie zabezpieczone, dzięki czemu dotarły do mnie w nienaruszonym stanie. Montaż okazał się prosty i szybki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i mogę serdecznie polecić.

  2. Monika Ślesińska ★★★★★

    Wspaniała obsługa, która cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Łóżko spełniło moje oczekiwania. Wygodne, łatwe w otwieraniu i cudowny materiał. Bardzo dobrze zapakowana przesyłka.

  3. Paweł Stańczyk ★★★★☆

    Zamówienie, kontakt ze sklepem i realizacja bez zastrzeżeń. Transport umówiony i uzgadniany 5 dni wcześniej na dzień i godzinę – dostawa miała być zrealizowana po godz.: 14, kurier dzwonił po 11 i informuje o dostawie za godziną, tzn na dwie godziny przed ustaloną godziny dostawy..... w przeciwnym razie dostawa w następnym dniu roboczym, „jak będzie pasować kurierowi” .Kanapa ok, poza tym, że otwory do mocowania jednej metalowej stopy źle były nawiercone. - kontakt ze sklepem 5* - kanapa 4,5* - dostawa 2*

  1. Basia Caban ★★★★★

    Nie mam zastrz. Wszystko Supereżeń, informacja na bieżąco, dostawa szybciej niż zapowiadano i z umawianiem na bieżąco. Otrzymane meble w całości zgodne z oczekiwaniem

  2. Karol skupiński ★☆☆☆☆

    Z samych mebli jestem zadowolony ale firma dostarczająca wasze meble to dno : Dostawa przekładana trzykrotnie : Pierwsza próba dostawy kierowca zapomniał wziąć ze sobą jednego z towarów z maszyny. (Specjalnie wziąłem wolne bo nie dało się dobrać do mojego adresu godzin w których ma być dostarczone moje zamówienie) Droga próba dostawy , dostawca nie zjawił się do godziny 19 zadzwoniłem na infolinie i powiedziano mi ze dostawa się nie odbędzie i zaproponowano mi wybór dogodnego terminu. Wybrałem poniedziałek mówiąc konsultantowi ze mnie to nie obchodzi trzeci raz nie będę brał wolnego dostawa ma się odbyć po godzinie 15:0. Trzecia próba dostawy dzwoni do mnie dostawca rano ze będą około południa i ze nic nie wie ze miała być dostawa po godzinie 15. totalne dno dwa dni urlopu stracone ….

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy?

Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy znajduje się przy Nowy Świat 27, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy?

Można skontaktować się z Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy pod numerem +48 123 994 000

Jak można dotrzeć do Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy?

Do Twojemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements