Przedszkole które naprawdę dba o dzieci i czas który w nim spędzają. Szczególne podziękowania należą się Panią dyrektorką, które widać, że prowadzą to miejsce z wielką pasją i sercem :) No i Panie Ciocie, wyrozumiałe, pełne zaangażowania i ciepła i na samym końcu Pani która wita nas nie raz z pełnym uśmiechem, którą córka również uwielbia. Jednym słowem miejsce do którego mamy pełne zaufanie i jesteśmy wdzięczni, że opiekuje się naszym dzieckiem :)
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Czeczótko ★★★★★
-
Szymon Sitko ★★★★★
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni , że wybraliśmy tą placówkę. Dzieci uczą się tutaj przez zabawę, a to w wieku naszej małej , chyba najlepszy sposób . Uczy się nowych zwykłych rzeczy , a także wrażliwości na potrzeby innych . Bardzo podoba nam się podejście przedszkola do spraw związanych z emocjami dzieci. Z wielką cierpliwością i w bardzo zwyczajny sposób pokazują dzieciom jak ważne jest być dobrym człowiekiem . Miejsce nietuzinkowe i godne polecenia.
-
Magdalena W. ★★★★★
Ważkę wybraliśmy dla dwójki naszych dzieci. Od początku spotkaliśmy się z wyrozumiałością i chęcią szukania jak najlepszych rozwiązań ze strony Pani Dyrektor. Dzieciaki szybko się zaadaptowały i z chęcią codziennie wybierają się do placówki co jest najlepszym dowodem na to, że czują się tam komfortowo i bezpiecznie. Przedszkole oferuje co roku bogaty wybór zajęć dodatkowych, często dodawane są nowe propozycje w odpowiedzi na potrzeby i zainteresowania dzieciaków. Podejście Pań Nauczycielek zasługuje na najwyższe uznanie. Często słyszymy, jak nasze dzieci opowiadają anegdotki o różnych sytuacjach z życia przedszkola. Widać, że Panie promują mądre podejście do rozwiązywania konfliktów i spraw towarzyskich między dziećmi, uczą je empatii, komunikacji i negocjacji, lecz także asertywności i dbania o własny interes :) Te umiejętności mają ogromną wartość praktyczną i są spójne z naszymi wartościami. Dla mnie osobiście bardzo cenny jest kontakt ze sztuką, i w tym aspekcie przedszkole spełnia te oczekiwania z nawiązką. Dzieci często korzystają z występów teatralnych, organizowane są wizyty muzyków, jest dużo zajęć plastycznych, organizowane są wernisaże z dziecięcych prac. Tak jak obiecała Pani Dyrektor - w przedszkolu dużo się dzieje, również dla nas dorosłych - dni rodziny, rozpoczęcia i zakończenia roku to zawsze małe przyjęcie, dzięki temu nawiązujemy przyjaźnie z innymi rodzicami a cieple popołudnia po przedszkolu spędzamy na pobliskim placu zabaw. Polecamy z czystym sumieniem:)
-
Krzysztof Butor ★★★★★
Rewelacyjne przedszkole. Córka od pierwszego dnia została otoczona troskliwą opieką, co jest szczególnie ważne podczas adaptacji. Po roku z WAŻKĄ widzę same plusy, a córka nawet w weekend pyta czy pójdzie dziś do przedszkola. Kadra jest bardzo zaangażowana i świetnie radzi sobie z dziećmi. Jest też dość obszerna, także dzieci indywidualnie mają dużo uwagi. Super dużo eventów artystycznych (w ramach czesnego) oraz angielski w bazie programowej szybko są widoczne z perspektywy rodzica. Dzieci bardzo szybko się rozwijają i budują przydatne umiejętności oraz pewność siebie. W pełni polecam.
-
Kamil Sarna ★★★★★
Nowe, świetnie wyposażone przedszkole z zaangażowaną i przyjazną kadrą. Bardzo się cieszę, że komunikacja między rodzicami, a gronem pedagogicznym jest szczera i życzliwa. Naczytałem i nasłuchałem się opinii o różnych przedszkolach, o dyrekcji, która nie liczy się z głosem rodziców... tutaj na szczęście, jest zupełnie inaczej. Również nie ma tu wysokiej rotacji, z czym mieliśmy do czynienia w żłobku - nie jest to nic przyjemnego dla dziecka, które przyzwyczaja się do opiekunów i dzięki którym czuje się bezpiecznie. Synek lubi tu chodzić i ma już kilka kwitnących przyjaźni. Cieszy nas bardzo, że się rozwija i wciąż uczy nowych umiejętności. Dzieci tańczą, rysują, psocą, mają gości (np. policję, strażaków, artystów), chodzą do pobliskiego teatru i mają jeszcze masę innych, różnorodnych zajęć. Przedszkole ma 2 piętra. Na górnym są jasne, przeszklone sale. Na niższym jest szatnia i całkiem spora sala gimnastyczna. Tuż obok budynku jest osiedlowy plac zabaw, a trochę dalej duży park Krowoderski. Serdecznie polecam.
-
Luiza Ka ★★★★★
Polecam z całego serca :) Cała kadra włącznie z Panią Dyrektor to przekochane, serdeczne i ciepłe osoby. Dużo atrakcyjnych zajęć, dużo zabawek, przestronne sale. Panie mają wyrozumiałe i ciepłe podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Syn był zachwycony i do dziś zdarza mu się wspomnieć o Ważce :) polecamy!
-
Anna Policha ★★★★★
Bardzo fajne przedszkole, świetna kadra, dobra atmosfera. Indywidualne podejście do dzieci, jest dużo zajęć dodatkowych. Ładnie zaaranżowane sale. Jest nawet sala gimnastyczna. Polecam :)
-
Barbara Franczyk ★★★★★
Polecam to miejsce, indywidualne podejście do dziecka, bardzo dobra kadra nauczycielska, dużo miejsca, sale przestronne i dobrze wyposażone. Dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych, chodzą do teatru, rozwijają talenty artystyczne.
-
Anna Nocoń ★★★★★
Przedszkole z sercem ❤ Rewelacyjne przedszkole prowadzone z sercem i dbałością. Duża oferta zajęć, piękne duże sale, czystość, indywidualne podejście do dziecka i wsparcie na każdym kroku. Dzieci przedszkole opuszczają z wielkim uśmiechem. Dużym plusem są częste wyjścia na spacer oraz wyjścia do teatru.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA?
Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA znajduje się przy Prądnik Biały, 31-261 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA?
Można skontaktować się z Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA pod numerem +48 603 995 566
Jak można dotrzeć do Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA?
Do Przedszkole Artystyczno Językowe WAŻKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku