Dobrze zaopatrzone pepco, ale robienie zakupów z odgłosem dzwonka, który jest naprawdę głośny, na tyle, że słychać go nawet przy biedronce, nie jest ani trochę przyjemne. Poza tym wszystko w porządku, panie pomocne i uśmiechnięte :)
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Jańczyk ★★★★☆
-
z3tk4 ★★★☆☆
Sklep dobrze wyposażony, obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie na plus! Jedyny minus utrudniający zakupy to zdecydowanie dzwonek, który jest zbyt głośny i drażniący podczas robienia zakupów. Ludzie wręcz odskakują słysząc ten sygnał, bo nie wiedzą co to za dźwięk… podejrzewam, że to jakiś pomocniczy dźwięk dla pracowników, jednak można by wymienić go na coś innego (sama kilka pierwszych razy bałam się, że włączył się jakiś alarm) ;)
-
Barbara Jakubik ★★★★★
Panie bardzo przyjemne i pomocne. Sklep dobrze zaopatrzony i często tam kupuję. Pani kierownik z 15.10 ok godz. 14 bardzo przyjemna i pomocna. Kupiłam wadliwy produkt i bez problemu udało mi się go oddać na reklamację. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, w miłej atmosferze :) może miałam szczęście, ale na prawdę dawno nie miałam tak bezproblemowej reklamacji w sklepie :)
-
Kacper Bobrowski ★★★★★
Fajne popco Pozdrawiam ekspedientkę, która na moje pytanie czy mają papier do pakowania prezentów odpowiedziała; tak, mamy ale ukrywamy. Zrobila mi dzień :) A papier spoko.
-
Małgorzata Grząśko ★★★★★
Sklep ekstra Panie pracujące również, ale ten dzwonek wzywający do kasy można przyrównać do alarmu w straży pożarnej albo do dzwonka w szkole za starych czasów. Można zawału dostać. Ja byłam a Paniom pracującym współczuje, kto zaakceptował taki dzwonek ? Niech sobie nie sam zamontuje przy biurku.
-
Maxxa Skinovsky ★☆☆☆☆
Kasjer jest niegrzeczny, wyrzucił mnie z kasy samoobsługowej, mimo że byłem w kolejce. Nie polecam - bydło w obsłudze
-
Marcelina Szelag ★☆☆☆☆
Obsluga tragiczna. Niemila, roszczeniowa, jedno wielkie chamstwo.
-
Klaudia Stf ★☆☆☆☆
Powinniście popracować nad obsługa Klienta, bo jest zerowa! Pani Kierownik podczas próby zwrotu naburmuszona i chamska z wielka radością ogłasza, ze zwrot się nie odbędzie. Jeśli nawet taki zwrot nie może się odbyć, to można to przekazać w normalny sposób!
-
Daniel ja ★☆☆☆☆
Zwrot produktu który nie działa okazał się problemem. Pani kierownik kręcąc oczami z wielka łaską zdecydowała się przyjąć towar i oddać pieniądze. Wiem ze niedziela pracująca może być niewygodna dla wielu ludzi , ale osoba na tym stanowisku powinna raczej zadbać o zadowolenie klienta. Zawsze można zmienić dziedzinę pracy i zawód na taki , który się lubi :)
-
Angelika A ★☆☆☆☆
Jest to najbliższy mi sklep lecz lepiej jechać nawet dalej w miasto do innego z racji na podejście do klienta. Lubię te sklepy z racji na asortyment w zamiarze miałam kupić ubrania i drobiazgi do domu. Panie z obsługi może nie pomocne (zajęte układaniem dostawy) ale to nic (ich praca to żeby towar był na półce a klienci nie potykali się o pudła) w porównaniu do Pani ( informacja na plakietce) ' kierownik ' . Chodzisz po sklepie masz już w koszyku zakupy i zamiar iść do kasy kończąc oglądać co jest na półce. I nagle zaczepia 'Pani kierownik że bez maseczki nie zrobi Pani zakupów ( Więc informacja TEŻ do Pani nie ma obowiązku MASEK A ZAKRYWANIE UST i NOSA CZĘŚCIĄ GARDEROBY TEŻ JEST DOZWOLONE! )
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PEPCO?
PEPCO znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PEPCO?
Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999
Jak można dotrzeć do PEPCO?
Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku