Opinie

  1. Rita Mak ★★☆☆☆

    Sklep teoretycznie duży ale co z tego skoro w sklepie panuje totalny rozgardiasz ... Towaru jest oczywiście dużo ale niestety większość rzeczy leży jedno na drugim .. totalnie wymieszane rzeczy .. koszule np z podkoszulkami itp ... To samo na dziale dziecięcym... Towaru multum ale tak nakićkane na tych wieszakach że na sam widok odniechciewa się szukać czegokolwiek .. body z kompletami , spodenki z pajacykami... Sukienki ze spodniami ... Nie zachęca to do zakupów. Ja wiem że te rzeczy są tanie ale mimo wszystko jakiś ład i porządek powinien być zachowany.... Kolejna sprawa dział dom - porażka . Radzę to albo poszerzyć albo zlikwidować bo śmiechu warte. Kolejna sprawa ; Kolejka na pół sklepu ... Ja wiem że czas przedświąteczny itd ... Ale byłam w tym sklepie któryś raz z kolei i o różnych porach i zawsze to samo ... Nie może tak być .. obsługa klienta powinna być priorytetem a nie układanie koszulek akurat wtedy jak w kolejce stoi 20 osób. Dodatkowo byłam z małym dzieckiem w wózku .. nie skłoniło to jednak obsługi do poproszenia mnie bez kolejki ... Niby oczywiste a na podstawach się wykładacie. Podsumowując jestem zawiedziona prosperowaniem sklepu więc moja noga już tam nie postanie.

  2. K Czekaj ★★★★★

    Bardzo uprzejma obsługa, szczególnie Pani w okularach i ciemnych włosach. Pani pomogła mi znaleźć odpowiedni rozmiar butów w momencie gdy aplikacja wskazywała na małą ilość sztuk. Nie podeszła do sprawy lekceważąco, lecz z pełną determinacją. To bardzo miła odmiana. Duży plus za sympatyczność i dbanie o klienta, by ten nie musiał robić dodatkowych kilometrów do innego sklepu :)

  3. Dan M ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym zgłosiłem się po odbiór paczki, widząc że Pani wydaje paczkę obok przymierzalni poprosiłem o wydanie mojej, pani zwykła że nie wyda i pobiegła do kasy. W kasie kolejka duża, działa oczywiście 1 więc proszę panią na sklepie czy może mi wydać paczkę a Pani w ogóle nie widzac kasy mówi że niema kolejki i trzeba stać do kasy Na pytanie czy jest jakis kierownik menadżer Pani mówi że nie może udostępniać takich informacji Ogólnie Arogancja brak wychowania odwracania się plecami do klienta podczas rozmowy.

  1. gdzie jest toaleta ★★☆☆☆

    Kolejny sklep Sinsay, gdzie towaru jest za dużo a obsługi za mało. Dział dom komicznie mały, a sklep sam w sobie spory, więc trochę nie rozumiem skąd takie rozwiązanie. Obsługa mimo długich kolejek jest pomocna i na pewno są milsi niż np. pracownicy Sinsay w Serenadzie. Zastanawia mnie też, dlaczego sieć z jakiegoś powodu przestała inwestować w kasy samoobsługowe... W zwykły sobotni wieczór jest tutaj wężyk ludzi przy kasie, nie chce myśleć co się będziesz dziać w okresie świątecznym.

  2. Damian Adamek ★★★★☆

    Sklep dość duży i dobrze wyposażony. Problemem są kasy. Wielu pracowników na sklepie a otwarta jedna kasa do której stoi długa kolejka. Polecam coś z tym zrobić.

  3. Kasia Kos ★☆☆☆☆

    W sklepie o godzinie 15:00 nie było możliwości zapłacenia gotówką, ponieważ obsługa nie miała jak wydać. Nie zakupiłam wybranej rzeczy. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie wina obsługi że nie mają jak wydać, ALE zachowanie Pana przy kasie skandaliczne- bardzo arogancki, wyniosły, patrzył oceniającym wzrokiem z sarkastycznymi uśmieszkami. 0 podejścia do klienta.

  1. M. Bootboy ★☆☆☆☆

    Słaba obsługa, nieprzyjemna. Tradycyjny sklep tej sieciówki.

  2. Justyna Kępa ★★☆☆☆

    Niestety pracownik sklepu nie chciał mi wymienić rozmiaru t-shirtu, twierdząc, że muszę dokonać zwrotu.. Obsługa słaba.

  3. Alina Męcik ★☆☆☆☆

    Pomimo obowiązującej kolejki pracownik sklepu robiący zakupy ma pierwszeństwo zakupu przed klientem. Stałam w kolejce jako druga, była jedna pani na kasie, następnie druga podeszła żeby obsłużyć w zakupach inna pracownicę. Zapytałam czy obowiązuje jakaś specjalna kolejka. Tak :) Po jej obsłużeniu odeszła, a ja w kolejce czekałam dalej. W sumie to jakieś 10 minut, bo był jakiś problem z innym klientem. Wyszłam bez zakupu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sinsay?

Sinsay znajduje się przy Galicyjska 16, Czyżyny, 31-587 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sinsay?

Można skontaktować się z Sinsay pod numerem +48 503 825 418

Jak można dotrzeć do Sinsay?

Do Sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements