Bałagan na sklepie, wiecznie nic nie można znaleźć, mimo „dostępności” towaru na aplikacji, w sklepie go jakimś cudem nie ma (nie pierwsza taka sytuacja), a panie są strasznie nieuprzejme, i niechętne do pomocy.. chyba za kare tam są.
Zdjęcia
Opinie
-
Oliwia ★☆☆☆☆
-
Brendalska ★★☆☆☆
Świetny asortyment, obsługa też ok ale ilość kas jest stanowczo za mała jak na taki sklep
-
Anna Kądziołka ★☆☆☆☆
Bardzo rozczarowujące doświadczenie. W sklepie panuje totalny chaos – ubrania są wymieszane, ciężko cokolwiek znaleźć. W lokalu jest kurz i ogólnie wrażenie niechlujstwa. Zdecydowanie nie polecam, warto poszukać innego sklepu, gdzie panuje porządek i można liczyć na pomoc.
-
Frasobliwa ★☆☆☆☆
Pani w brązowych włosach pracująca na kasie w dniu 14.10.2025 w godzinach 18-19 była strasznie nieuprzejma. Rozumiem zmęczenie, złe samopoczucie, ale nawet wtedy można zachować zapobiegawczą postawę i bez uśmiechu, ale z minimum kultury można obsłużyć klienta. Tymczasem wspomniana Pani krzywiła się wykonując swoją pracę, swoją aparycją okazywała pogardę. Wrzucała ubrania do torby, zwijając je byle jak w kulkę. Ponadto rzuciła paragonem przez ladę. I tylko narzekała swojej koleżance, że jest kolejka. Naprawdę ciężko mi zrozumieć takie zachowanie, gdy ja ze swojej strony, jako osoba przychodząca do kasy witam się z kasjerką w kulturalny sposób i podchodzę do tej osoby z szacunkiem. Zwróciłam uwagę personelowi na zachowanie owej Pani i usłyszałam informację, że ta osoba jest w spektrum, to wciąż nie tłumaczy chamstwa. Ponadto należałoby się zastanowić czy, żeby takiej osoby bardziej nie przebodźcowywać, nie przenieść ją na stanowisko, które wymaga mniejszego kontaktu z klientami np. na stanowisko przy porządkowaniu sklepu. Zaznaczę, że ta Pani obsługiwała mnie dwa razy i za każdym razem była równie chamska.
-
gdzie jest toaleta ★☆☆☆☆
Sklep ma spory dział dom, wg aplikacji mają być tu dostępne poszukiwane towary. Samemu nic nie idzie w bałaganie na półkach znaleźć, ale jak zapytasz obsługi, to niestety nie są zbyt chętni do pomocy. Zostałam poinformowana po paru minutach, że produktu nie ma, sprzedał się pewnie i system jeszcze nie zaktualizował. Osoba obsługująca bardzo miło (sarkazm) stwierdziła, że 'przecież nie wyczaruje tego towaru dla pani'. Żeby było śmieszniej, to te rzeczy w dniu dzisiejszym dalej wiszą jako dostępne, a od mojej wizyty mineły długie tygodnie... Komunikacja z klientem jest na żenującym poziomie, czy tu panuje jakaś alergia na uprzejmość? Po sklepie chodzą w kółko pracownicy, ale na kasie jedna osoba opieszale obsługuje długi wężyk osób stojących w kolejce.
-
Krystyna Gądek ★★★★★
Fajny sklep z modą , promocje i fajne ciuszki
-
Tomasz Szmurło ★★☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna, głośno wzdychająca, ewidentnie zmęczona życiem dziewczyna na kasie. Wieszak przy wyjściu z przymierzalni zawalony prawie po sufit, pomimo tego, że nie było dużo ludzi. Dodatkowo płatność praktycznie tylko kartą, bo "nie mam wydać", a blikiem nie można.
-
Marian Kowalczuk ★★★★★
Pomimo soboty nie było dużo ludzi. Panie służą pomocą jak zwykle. Dużo promocji. Nic tylko kupować:)
-
Ewa Szcześniak ★☆☆☆☆
Można się spodziewać odesłania zamówienia bez ostrzeżenia, w połowie terminu do jego odbioru.
-
Dominika Ł. ★★★☆☆
Jeszcze 2 lata temu sinsay miał naprawdę fajne rzeczy które różniły się od innych sieciowek. Teraz jedno i to samo co wszędzie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sinsay?
Sinsay znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 43, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sinsay?
Można skontaktować się z Sinsay pod numerem +48 519 016 366
Jak można dotrzeć do Sinsay?
Do Sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku