Opinie

  1. Mateusz Stechura ★★★★★

    Pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z Panem Maciejem, Wszystko szczegółowo omówione. Gładzie wykonane bardzo dobrze i terminowo. Wszystko zostało dobrze zabezpieczone przed pyłem oraz uszkodzeniem włącznie z wylewkami. Po pracy Panowie po sobie ładnie posprzątali. Zero jakichkolwiek problemów. Polecam!

  2. Klaudia Especto ★★★★★

    Mieszkanie deweloperskie - łazienka + gładzie + malowanie wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt z p. Maciejem

  3. Katarzyna Sarama ★★★★★

    Gorąco Polecam usługi Pana Macieja! Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Malowanie zrobione bardzo dokładnie i na czas bez dodatkowych zabrudzeń. Bardzo miły kontakt z Panem Maciejem. Fachowiec godny polecenia!

  1. K P ★★★★★

    Z usług Pana Macieja skorzystałam wprowadzając się do nowego mieszkania. Cechują go sumienność, terminowość, uczciwość. Pomógł mi przy skręcaniu mebli oraz malowaniu. Obie prace wykonane bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Kontakt bardzo dobry.

  2. Sławomir Ramenda ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam Pana Macieja. Jak mało który fachowiec w dzisiejszych czasach, pomalował całe mieszkanie z należytą starannością, przy okazji służąc swoją fachową poradą. Nie jest to typowy "paprok". Pozostawił po sobie porządek a cena była niższa niż się spodziewałem biorąc pod uwagę standardy krakowskie. Na pewno jeszcze raz skorzystam z jego usług.

  3. Anna Kendzierawska ★★★★★

    Współpraca z Panem Maciejem przebiegała bezproblemowo. Konkretny fachowiec, który swoją pracę wykonał szybko i rzetelnie. Jakość pracy oceniam na plus i polecam w 100 procentach. Powierzchnia zabezpieczona prawidłowo. Ceny konkurencyjne. Cegła położona w kuchni i salonie zachwyca :)

  1. Kuba Kubek ★★★★★

    Malowanie wykonane wzorowo, szybko i na czas. Świetny kontakt z Panem Maciejem bardzo pomógł w całym procesie. Ceny są na bardzo przyzwoitym poziomie co zaoszczędziło nam dość sporo pieniędzy przy malowaniu całego domu. Było wiele poprawek po tynkarzach które zostały zidentyfikowane i naprawione przed malowaniem. Generalnie gorąco polecam. 100% zadowolenia!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HappyBoy?

HappyBoy znajduje się przy Republiki Korczakowskiej 17, Bieżanów-Prokocim, 30-867 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HappyBoy?

Można skontaktować się z HappyBoy pod numerem +48 506 189 534

Jak można dotrzeć do HappyBoy?

Do HappyBoy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements