Byliśmy raz przy okazji koncertu na żywo i na pewno jeszcze tu wrócimy. Miła obsługa, wyjątkowy klimat, a winko z białego bzu szczególnie przypadło do gustu mojej dziewczynie :)
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Rodziewicz ★★★★★
-
Tomasz Karenko ★★★★★
Świetne, oryginalne, oraz klimatyczne miejsce. Dobre koncerty. Kapitalni ludzie. Polecam!
-
Tomasz ★★★★★
Świetne, oryginalne, oraz klimatyczne miejsce. Dobre koncerty. Kapitalni ludzie. Polecam!
-
Jacek Semeniuk ★★★☆☆
Miejsce fajne, klimatyczne, cofnięcie się z czasem do dawnych lat, sprzed 1989 roku. Niestety, nie potrafią zrobić grzanego piwa. Robią "podgrzane". Piwo tylko z goździkami ładują do mikrofalki - wychodzi gorzkie jak piołun. Nie dodają ani soku, ani pomarańczy, żadnych dodatków, które muszą być w grzanym piwie.
-
John Smith ★☆☆☆☆
Niestety po dzisiejszej wizycie muszę zaliczyć lokal do tych najgorszych. Przyszedłem do lalki gdzie był transmitowany mecz Chorwacja Brazylia przy udziale w widowni właściciela lokalu. Po opuszczeniu lokalu przez szefa coś się zmieniło. Transmisja drugiego meczu nie doszła do skutku mimo próśb 70% gości z sali. Tłumaczenie „ nie mamy koncesji”. Czyli macie koncesje w konkretne godziny czy wtedy jak jest szef ? WSTYD.
-
Rafał Kozioł ★★★★★
Super miejsce. Bardzo klimatyczne. Styl retro. Muzyka nie zagłusza jak w innych podobnym miejscach rozmowy. Byłem dwa razy. Raz na piwie - super. Drugim razem na kawie. Dawno nie piłem takiego dobrego latte. Czytałem sobie opinie i nic z nich nie rozumiem. Ponoć ktoś zatruł się kawą (sic.) jak można się zatruć kawą ?! Fala hejtu to problem naszych czasów chyba :( Trzeba po prostu przyjść i doświadczyć. Gorąca polecam, całe lata brakowało mi w nowej hucie takiego miejsca.
-
Robert Stanisz ★★★★☆
Miejsce z potencjałem jakich brakuje w Nowe Hucie, oby tak dalej. Dobra kawa i ciekawy wystrój. Czegoś mi tu jeszcze brak ale myślę, że z czasem zyska :)
-
Adam Poznański ★☆☆☆☆
Zaczęło się super fajnie, trafiłem niechcący do lokalu pod koniec listopada i się zakochałem. Pyszne piwo, jeszcze lepsza kawa - przygotowana przez prawdziwego baristę (swoją drogą, przemiły i taki życiowy pan), mega, wręcz inspirujący klimat i wnętrza cudowne! Na nieszczęście, wspomnianego pana (może to ten wspomniany poniżej właściciel) już nie widziałem za barem, teraz tylko jakieś głośne, mało przyjazne małolaty stoją tam, kawa zawsze przepalona, piwo ciepłe, towarzystwo wulgarne, takie kapturowe zasiada przy barze, nie ma już tej kultury. Wprowadzono desery i posiłki, po jednym z nich bolał mnie całą noc brzuch i nie dałem rady wstać na następny dzień do pracy. Do tego jakieś głośne kobiety, wręcz jarmarczane baby pijące chyba własne wino w kieliszkach???, za barem mówią, że nie mają koncesji, ktoś tu kręci. Zauważyłem też, że nie ma rzetelnej informacji kiedy jest czynne - byłem dwa razy i odbiłem się od drzwi. Myślałem, że powstało coś dla ludzi z klasą, a tu kolejna speluna. Szkoda bardzo potencjału.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stowarzyszenie Centrum B7?
Stowarzyszenie Centrum B7 znajduje się przy Nowa Huta, 31-927 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Stowarzyszenie Centrum B7?
Do Stowarzyszenie Centrum B7 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku