Moje dzieci od wielu lat korzystają z usług szkoły sportowej Pro-Sport – od zajęć w trakcie roku szkolnego, przez wyjazdy narciarskie w ferie, aż po letnie obozy. To wspaniałe miejsce, które daje im nie tylko ogrom radości i aktywności, ale też poczucie bezpieczeństwa i świetną opiekę. Ola i Damian, właściciele szkoły, wraz z profesjonalną kadrą, czuwają nad bezpieczeństwem dzieci i z ogromną pasją realizują swoją misję wprowadzania aktywności fizycznej w życie rodzin. Nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło ich w naszym życiu – serdecznie polecam każdemu rodzicowi!
Zdjęcia
Opinie
-
Ma Dz ★★★★★
-
JUSTYNA Bawa ★★★★★
Bardzo polecam Pro-Sport Kraków! Mój syn był na półkoloniach narciarskich, uczestniczył w zajęciach grupowych z nauki pływania oraz korzystał także z indywidualnych zajęć nauki pływania z p.Damianem, był na wycieczce rowerowej, a także pojechał na obóz letni w Chotowej!Tak, więc to już świadczy, że z Pro-Sport Kraków jest SUPER!Syn zawsze jest bardzo zadowolony i chce brać udział w kolejnych zajęciach/obozach czy aktywnościach organizowanych przez Pro-Sport Kraków! Pani Ola i Pan Damian są bardzo sympatyczni, zaangażowani i z przyjemnością się z nimi rozmawia. Mają duże doświadczenie oraz są dobrze zorganizowani. Tłumaczą wszystko, nie śpieszą podczas rozmowy i mają super podejście do dzieci i do rodziców ;)
-
Justyna Wujczyk ★★★★★
Najlepszą rekomendacją półkolonii, w których brały udział nasze dzieci był ich uśmiech i relacje z dnia przekazywane z radością. Mieliśmy poczucie, że są zaopiekowani, zajęcia były ciekawe, wychowawcy byli zawsze pozytywnie nastawieni do dzieci, przeplyw informacji był bardzo sprawny. Dobrym pomysłem i praktyką były filmiki i zdjęcia, które mogliśmy codziennie śledzić. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno skorzystamy jeszcze z usług PROSPORTU. Bardzo dziękujemy za Państwa dobrą pracę!
-
Ola Rogula ★★★★★
Dziękuję Pani Oli i Panu Damianowi za zaangażowanie, opiekę i zabawę ,którą oferują w czasie wszystkich zajęć i półkolonii. Kolejny raz zapisaliśmy dzieci na półkolonie i dzieci były bardzo zadowolone. Były zabawy, było pływanie, kajaki, rowerki wodne. Dzieci się nie nudziły. Wszystko w dobrej atmosferze! Polecam Pro Sport !
-
Anna Lis ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoloni z udziału córki w półkolonii narciarskiej w Spytkowicach. Widząc jej uśmiech na twarzy, po powrocie ze stoku każdego dnia, wiedzieliśmy, że dobrze się bawiła:) Również bardzo dziekujemy za zdjęcia oraz filmiki obrazujące postęp w nauce jazdy. Podziękowania dla całego zespołu Pro- Sport
-
Agnieszka Krajewska ★★★★★
Polecam półkolonie narciarskie - już drugi rok z rzędu korzystamy. Bardzo dobra organizacja, świetna komunikacja z rodzicami, piękne pamiątkowe zdjęcia. Dzieci doskonałą technikę jazdy, a do tego mają super zabawę. Mały minus obiady- trochę większe porcje zdałoby się. Do zobaczenia za rok!
-
Anna Z. ★★★★★
Gorąco polecam . Nasze dzieci Pani Ola uczyła jeździć na nartach - efekty były już po pierwszych zajęciach A po 4 wyjazdach dzieci śmiały już same ( 5 lat chłopiec i 4 lata dziewczynka )
-
Tomasz Pabian ★★★★★
Gorąco polecam. Cotygodniowe wyjazdy połączone ze szkoleniem jazdy na nartach dla dzieci - super . Dla mnie najlepsi w Krakowie :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pro-Sport Kraków?
Pro-Sport Kraków znajduje się przy Mariana Domagały 31F, Bieżanów-Prokocim, 30-741 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pro-Sport Kraków?
Można skontaktować się z Pro-Sport Kraków pod numerem +48 792 080 993
Jak można dotrzeć do Pro-Sport Kraków?
Do Pro-Sport Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku