Opinie

  1. Ma Dz ★★★★★

    Moje dzieci od wielu lat korzystają z usług szkoły sportowej Pro-Sport – od zajęć w trakcie roku szkolnego, przez wyjazdy narciarskie w ferie, aż po letnie obozy. To wspaniałe miejsce, które daje im nie tylko ogrom radości i aktywności, ale też poczucie bezpieczeństwa i świetną opiekę. Ola i Damian, właściciele szkoły, wraz z profesjonalną kadrą, czuwają nad bezpieczeństwem dzieci i z ogromną pasją realizują swoją misję wprowadzania aktywności fizycznej w życie rodzin. Nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło ich w naszym życiu – serdecznie polecam każdemu rodzicowi!

  2. JUSTYNA Bawa ★★★★★

    Bardzo polecam Pro-Sport Kraków! Mój syn był na półkoloniach narciarskich, uczestniczył w zajęciach grupowych z nauki pływania oraz korzystał także z indywidualnych zajęć nauki pływania z p.Damianem, był na wycieczce rowerowej, a także pojechał na obóz letni w Chotowej!Tak, więc to już świadczy, że z Pro-Sport Kraków jest SUPER!Syn zawsze jest bardzo zadowolony i chce brać udział w kolejnych zajęciach/obozach czy aktywnościach organizowanych przez Pro-Sport Kraków! Pani Ola i Pan Damian są bardzo sympatyczni, zaangażowani i z przyjemnością się z nimi rozmawia. Mają duże doświadczenie oraz są dobrze zorganizowani. Tłumaczą wszystko, nie śpieszą podczas rozmowy i mają super podejście do dzieci i do rodziców ;)

  3. Justyna Wujczyk ★★★★★

    Najlepszą rekomendacją półkolonii, w których brały udział nasze dzieci był ich uśmiech i relacje z dnia przekazywane z radością. Mieliśmy poczucie, że są zaopiekowani, zajęcia były ciekawe, wychowawcy byli zawsze pozytywnie nastawieni do dzieci, przeplyw informacji był bardzo sprawny. Dobrym pomysłem i praktyką były filmiki i zdjęcia, które mogliśmy codziennie śledzić. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno skorzystamy jeszcze z usług PROSPORTU. Bardzo dziękujemy za Państwa dobrą pracę!

  1. Ola Rogula ★★★★★

    Dziękuję Pani Oli i Panu Damianowi za zaangażowanie, opiekę i zabawę ,którą oferują w czasie wszystkich zajęć i półkolonii. Kolejny raz zapisaliśmy dzieci na półkolonie i dzieci były bardzo zadowolone. Były zabawy, było pływanie, kajaki, rowerki wodne. Dzieci się nie nudziły. Wszystko w dobrej atmosferze! Polecam Pro Sport !

  2. Anna Lis ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoloni z udziału córki w półkolonii narciarskiej w Spytkowicach. Widząc jej uśmiech na twarzy, po powrocie ze stoku każdego dnia, wiedzieliśmy, że dobrze się bawiła:) Również bardzo dziekujemy za zdjęcia oraz filmiki obrazujące postęp w nauce jazdy. Podziękowania dla całego zespołu Pro- Sport

  3. Agnieszka Krajewska ★★★★★

    Polecam półkolonie narciarskie - już drugi rok z rzędu korzystamy. Bardzo dobra organizacja, świetna komunikacja z rodzicami, piękne pamiątkowe zdjęcia. Dzieci doskonałą technikę jazdy, a do tego mają super zabawę. Mały minus obiady- trochę większe porcje zdałoby się. Do zobaczenia za rok!

  1. Anna Z. ★★★★★

    Gorąco polecam . Nasze dzieci Pani Ola uczyła jeździć na nartach - efekty były już po pierwszych zajęciach A po 4 wyjazdach dzieci śmiały już same ( 5 lat chłopiec i 4 lata dziewczynka )

  2. Tomasz Pabian ★★★★★

    Gorąco polecam. Cotygodniowe wyjazdy połączone ze szkoleniem jazdy na nartach dla dzieci - super . Dla mnie najlepsi w Krakowie :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pro-Sport Kraków?

Pro-Sport Kraków znajduje się przy Mariana Domagały 31F, Bieżanów-Prokocim, 30-741 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pro-Sport Kraków?

Można skontaktować się z Pro-Sport Kraków pod numerem +48 792 080 993

Jak można dotrzeć do Pro-Sport Kraków?

Do Pro-Sport Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements