Miejsce niebezpieczne dla dzieci, strasznie droga kawiarnia, obsługa przewraca oczami i nie jest chętna nawet na popatrzenie się na klienta, trenerzy wogule nie pilnują dzieci i tylko siedzą na telefonach i gadają z innymi trenerami, dużo atrakcji jest niedostępne, czekaliśmy ponad godzinę, w szatni damskiej są pająki , a w szafkach gumy, śmieci piasek i brud, kabiny toalet się nie zamykają na zamek, w łazienkach cała podłoga jest zalana, nie ma papieru i mydła, deski toalet są rozłamane na pół, w łazienkach strasznie śmierdzi, nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Karina Krutsko ★☆☆☆☆
-
Aleksander Stachura ★★★★★
Bardzo fajnie tanio super zabawa nie ma kolejek czysto zadbane
-
Wiktoria G ★☆☆☆☆
Byłam w parku z przyjaciółka, kupując bilety przez internet nie ma informacji o zajęciach jakie odbywają sie na terenie aby to sprawdzić trzeba wejść w zupełnie inna zakładkę która zupełnie nie interesuje osoby chcące normalnie poskakać. Po przyjściu okazało sie że z większości parku korzystać nie można bo są właśnie zajęcia. Pozwolili nam korzystać tylko z 2 koszy i sali z grami gdzie przez dzieci bez nadzoru nie dało sie nic zrobić, sam jeden skok byl niebezpieczny bo pod nogi ci dziecko wyskakiwało. 92 zł za tak mało możliwości to przesada, powinna byc przynajmniej Informacja przy kupnie ze możliwe są zajęcia w tym czasie. Dodatkowo bilet byl kupiony na 17, bransoletki dostałyśmy o 16:50 i pani przy kasie powiedziała ze od teraz mamy godzinę + 10 minut. Weszłyśmy na salę równo o 17 i okazało sie ze zostało nam 40 minut
-
Katarzyna Goraj ★★★★★
Fajna zabawa, Moje dzieci kochają tu przychodzić! Świetna obsługa!
-
Karol Pawlak ★☆☆☆☆
Dziś tj. Sobota godzina 11:30 tyle ludzi że powinien być jakiś limit osób skakały wręcz po sobie. Na moją bratanicę skoczył z wysokości ok 3 letni chłopiec którego jak potem zauważyłem ok 40 letnia "mdka" siedziała na drugim końcu sali rozmawiając przez telefon. Dziecko zostawione beż żadnej opieki.. Skończyło się rozwalonym nosem krwotokiem i potluczeniem! U 8 letniej dziewczynki! Widać obiekt typowo przystosowany do robienia kasy bezpieczeństwo jest na 2 planie.. na koniec dodam zeby kupić wodę w sklepiku trzeba mieć drobne pieniądze ponieważ z większych banktotów nie mają wydać mimo że dziecko spragnione.. na miejscu Pani w sklepiku widzać spragnionego maluchał dałbym to wodę w gratisie!
-
Damian Głownia ★★★★★
świetne miejsce żeby dzieci mogły rozładować swoją energię, Dużo atrakcji. Dzieci bardzo zadowolone A dla dorosłych przyjemny kąt do odpoczynku z pyszną kawą i ciastem. z czystym sumieniem mogę polecić. Wracamy tu z wielką przyjemnością.
-
Magdalena - Turkawska ★★★★☆
Każdy aktywny, młody człowiek będzie miał szansę spożytkować tu swoją energię w dobry i bezpieczny sposób :) Oprócz okazjonalnych wizyt super opcją są zajęcia. Przyglądałam się jak są prowadzone, trenerzy nie odpuszczają :) Nie ma obijania się! Do dyspozycji klientów są szatnie z zamykanymi szafkami, prysznic, toalety, można organizować urodziny, jest też spory, zadaszony parking. Chciałoby się być częściej ale jest drogo 2 h, które dziecku mijają błyskawicznie, kosztują 60 zł.
-
Anna T ★★★☆☆
Miejsce jest ok, dziecko może tutaj spożytkować swoją energię. Na minus oceniam tylko jedną działająca kasę w przypadku kiedy czeka kolejka chętnych do biletów, a pozostałe osoby z obsługi stoją w kącie i są zajęci rozmowami. Bardzo nieprzyjemny zapach w damskiej szatni, chyba kanalizacja nie działa do końca sprawnie. Warto mieć skarpetki anytpozlizgowe że sobą, inaczej trzeba kupić turaj za 7 zł za sztukę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GOjump Park Trampolin Mateczny?
GOjump Park Trampolin Mateczny znajduje się przy Rzemieślnicza 20G, Podgórze, 30-363 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GOjump Park Trampolin Mateczny?
Można skontaktować się z GOjump Park Trampolin Mateczny pod numerem +48 577 332 335
Jak można dotrzeć do GOjump Park Trampolin Mateczny?
Do GOjump Park Trampolin Mateczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku