Dzieci zadowolone a to najważniejsze :) Ceny przystępne, zarówno za wejście jaki i w kawiarni. Zawsze są dostępne miejsca parkingowe. Na miejscu jest też mniejsza sala zabaw dostępna dla dzieci do 4 roku życia.
Zdjęcia
Opinie
-
maciej ko ★★★★★
-
Magdalena Kobylańska ★★★★☆
Chociaż wejście do budynku wygląda odpychająco to sama sala zabaw jest gromna, dobrze wyposażona i czysta. Jest strefa dla opiekunów, gdzie można wypić kawę czy coś przekąsić. Wielki plus za stanowisko z czasopismami, grami i książkami!! Tego brakuje w innych salach zabaw.
-
Aneta S-t ★★★★★
Urodziny zorganizowane na piątkę. Przed salą spory parking, w sobotę dużo wolnych miejsc, aczkolwiek wyjazd trudny, sporo dziur w nawierzchni. Przed wejściem otrzymuje się własną szafkę na kluczyk. Sala przestronna, toaleta w pniu drzewa ;) bardzo czysta. Urodziny zorganizowane w przemyślany sposób. Pan który przyniósł tort pierwsza klasa, dowcipny, od razu złapał świetny kontakt z dziećmi. Na miejscu jest kawiarnia lekko oddzielona od sali, jest tam trochę ciszej... a w niej do wyboru dobre kawy, ciasta i przekąski. Generalnie polecam.
-
Dorota Mirek ★★★★★
Naprawdę świetne miejsce dla dzieci w każdym wieku. Jest kącik dla maluszka - cichy, osobny pokoik dla dzieci do 4 lat, zabawki zarówno dla niemowląt jak i dla starszych dzieci, jest mała konstrukcja dla maluszków, mały domek, tunel, autka, kredki itp. Na głównej sali świetnie przemyślana konstrukcja przypominająca statek i latarnie morskie. Konstrukcja ma bodajże 4 piętra, mnóstwo przeszkód, utrudnień, ale wszystko do przejścia. Po konstrukcji dorosły może chodzić z dzieckiem i wszędzie się zmieści - sprawdzone. Na samym statku oprocz zjazdow w piłeczki jest jeszcze dmuchaniec do skakania. Serdecznie polecam!!! Warto przyjechać nawet z daleka, nikt się nie zawiedzie bo są zabawy dla dziecka w każdym wieku. Miejsce czyste, zadbane, łazienki również czyste i ładne. Kawiarnia dobrze zaopatrzona - kawa, soki, wody, lody, słodycze, frytki, hamburgery, ciasta itp. Nie potrafię znaleźć minusów. PO-LE-CAM!!!
-
Anna Grzybowska ★★★★★
Dużo darmowego miejsca do zaparkowania przy budynku, również dla autobusów. Dobry dojazd komunikacją miejską np.672 na Murcki. Zdecydowanie miejsca odróżnia się wysokością atrakcji w środku,która sprawdza się również dla starszych dzieci a także dla dużych grup np. klas. Dzieciaki uwielbiające się wspinać są zawsze zachwycone. Mimo upływu lat jest to wciąż bardzo atrakcyjne. Konstrukcja dużego statku nieustająco uwalnia wyobraźnię do zabawy. Możliwe dodatkowe atrakcje na automatach za 2zł/5zł. Osobna sala dla mniejszych dzieci. Kawiarenka na podwyższeniu z widokiem na salę oraz z podglądem przez monitory w miejsca mniej widoczne. Swobodny dostęp do czystych toalet,wyposażonych w przewijaki. Dostępny megafon na salę przez,który podawane są komunikaty np.upomnienia. Dużo miejsca na zorganizowanie urodzin dla dzieci. Kawiarenka dobrze zaopatrzona w przekąski dla dzieci, duży wybór napoi i kawa/herbata. W przystępnych cenach. Personel miły i pomocny,niektóre osoby widać dopiero się uczą i słabo znoszą hałas dzieci ;-) Zazwyczaj widzę,że ktoś się kręci po sali i coś porządkuje, sprawdza, upomina itp. a to przekłada sie na poczucie bezpieczeństwa.
-
Łukasz K. ★★★★☆
Od razu do rzeczy. Na minus: - tragiczny podjazd na parking. Zarówno z jednej jak drugiej strony na gruntowym podjezdzie, tak ogromne wyboje , że niższe zawieszenie można urwać. - moim zdanie lokalizacja kawiarni względem wyjścia. Rodzice siedzą na końcu sali zabaw gdzie nie zobaczą ze ich pociecha może udać się w stronę wyjścia (wiadomo jak to dzieci). Obsługa jest przy kasie, ale może nie zauważyć... - dosc chłodno w środku. Wiadomo dzieciaki szaleją. Rodzicom radze ubrać sweterki ;) Szczególnie w małej salce dla dzieci - sala dla małych dzieci najbardziej niebezpieczna że względu na względnie duże wysokości i brak dobrego zabezpieczenia. Widać to na jednym. Z moich zdjęć gdzie widziałem jak z podestu przy małej ściance wspinaczkowej spadło dziecko, a poniżej tylko mały materac i twarda podłoga. Na plus: + fajne, ciekawe inne niż wszystkie miejsce + średniej wielkości sala + kamery dla rodziców + dobre ceny + dobra herbata Warto spróbować owacja i samemu ocenić.
-
Krzysztof Szopiński ★★★☆☆
Średniej wielkości sala , są szafki na kluczyk , suszarki do włosów , sala dla mniejszych dzieci . Dobra kawka . Duży parking wokół budynku , uwaga na dziury przy zjeździe z drogi można się zawiesić...
-
Bartosz Biały ★★★★★
Jeśli chcą Państwo zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci:))), pot lejacy się strumieniami, gdzie potem dzieci są głodne i mogą rzucić się na: frytki, hamburgera, zapiekankę to jest to strzał w dziesiątkę. Dla starszych kawka i inne przysmaki też się znajdą w barze, jest gdzie usiąść, poczytać gdy dzieci brykaja. Zalecam przyjść w wczesnych godzinach mniej ludzi w deszczowe dni. Dla maluckich dzieci osobna salka zabaw na plus jak i suszarki do suszenia włosów przy wyjściu. Co do zmiany proponuje jakiś przewijak dla dzieci w wc przy barze nie zauważyłem, armatki do strzelania kulkami nie sprawne, dawałyby super frajdę dziecia. Całościowo polecam!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sala Zabaw Nibylandia Katowice?
Sala Zabaw Nibylandia Katowice znajduje się przy Pawła Kołodzieja 44, 40-749 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sala Zabaw Nibylandia Katowice?
Można skontaktować się z Sala Zabaw Nibylandia Katowice pod numerem +48 322 097 744
Jak można dotrzeć do Sala Zabaw Nibylandia Katowice?
Do Sala Zabaw Nibylandia Katowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku