Tragedia było noc naukowców czekaliśmy 3 godziny na deszczu cali przemoknięci ze szkołą i w dodatku darli się na nas że nie możemy siedzieć pod dachem
Zdjęcia
Opinie
-
Lena Nowotarska ★☆☆☆☆
-
Robert Tomasik ★★☆☆☆
Sam pokaz trwający 30 minut wspaniały, ale organizacja zdecydowanie zmierzająca do zniechęcenia zainteresowanych. Na miejscu widoczny z kosmosu parking, ale tylko dla pracowników. Pusty, bo pewnie pieszo przychodzą albo rowerem, bo kilka stanowisk dla rowerów pracowników też jest. By wziąć udział w pokazie trzeba pobrać jeden z 40 żetonów. Żetony są wystawiane dokładnie 30 minut przed seansem, więc jak jedziesz z daleka, to może wejdziesz, a może nie. Przyjechaliśmy więc wcześniej. Obok ławka dla czekających. Jest fajny park obok, ale przejście do niego jest zamknięte. Z mapy wynika, że trzebaby "pół miasta obejść", by tam poczekać, więc go tylko obejrzeliśmy przez balustradę. No i ta niepewność, czy w ogóle będzie seans - ze strony wynika, że może będzie, a może nie i trzeba na bieżąco śledzić. Że w XXI w. nie są w stanie rejestracji przez internet ogarnąć?
-
Krzysztof Smul ★★★★★
Super miejsce.
-
dorot ★★★★★
Fantastyczne miejsce do rozszerzania naukowych horyzontów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo duży plus za estetykę wnętrz Planetarium.
-
Andrzej Kiencalo ★★★★☆
Ciekawe miejsce dla dorosłych i dzieci. Prezentacje na pokazach są merytorycznie bardzo dobrze przygotowane. Jedynie krótkie i czuje się niedosyt. Warto odwiedzić. Zwłaszcza że leży w ciekawym miasteczku gdzie jest co też zwiedzic.
-
Bartłomiej Kuś ★★★★★
Cudowne miejsce z ludźmi pełnymi pasji.
-
Joanna Świderska ★★★★★
MOA po remoncie wygląda wspaniale, byłam na dniu otwartym i jest to ośrodek na najwyższym poziomie. Mnóstwo zajęć dla dzieci, doskonale wyposażone sale i warsztaty z robotyki, astronomii, fotografii, chemii i wiele innych. Baza noclegowa jak w dobrym hotelu. Fantastyczne miejsce dla nauki dla dzieci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Planetarium w Niepołomicach?
Planetarium w Niepołomicach znajduje się przy Mikołaja Kopernika 2, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Planetarium w Niepołomicach?
Można skontaktować się z Planetarium w Niepołomicach pod numerem +48 122 811 561
Jak można dotrzeć do Planetarium w Niepołomicach?
Do Planetarium w Niepołomicach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku