Opinie

  1. Magdalena Głowa ★☆☆☆☆

    Wczoraj oskarżono mnie o kradzież butów. Jestem zbulwersowana postępowaniem pań że sklepu. Pani kierowniczka pod pretekstem sprawdzenia kamer nawet nie pofatygowała się by wyjść i przeprosić. Jest to najgorszy sklep w jakim kiedy kolwiek robiłam zakupy. Panie są nie miłe i z góry oskarżają człowieka bez żadnej podstawy. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie. A i pamiętajcie ludziska chodźcie od dziś z paragonami przyczepionymi do butów

  2. Jacek Poniatowski ★★☆☆☆

    Ceny średnie, duży asortyment. Aczkolwiek w lato nie sprzedają normalnych kapci, bo niby są zimowe. Uwaga przy kasie: mimo, że większość produktów ma ceny ...,99 zł, to kasjerka nie wydaje grosika, bo niby nie ma. To co to za sklep nieprzygotowany na płatności gotówką i żebrający o grosiki?!!?

  3. Aleksandra Kuc ★★★★★

    Potrzebowałam pomocy przy wymianie na inny rozmiar butow , które zakupiłam przez internet i których nie ma w żadnym pobliskim sklepie stacjonarnym. Pani z chęcią pomogła. Dokonała zwrotu i zamówiła nowe buty w odpowiednim rozmiarze , z zachowaniem promocji, która obowiązywsła tylko w weekend. Super obsługa i przemiłe Panie. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

  1. Agnieszka Wróż ★★★★★

    Bardzo dziękuję za szybką dostawę, z butów jestem zadowolona, wysoka jakość, dobry styl ,wygodne. Zadowolona jestem z promocji .

  2. Maryla ★★★★★

    Bardzo jestem zadowolona z wizyty w salonie Pani Mariola pomogła mi dobrać buty na moje chore nogi napewno wrócę do tego salonu ☺️

  3. pysiaczek 54 ★☆☆☆☆

    Sprzedawczyni odmówiła sprzedaży butów. Sytuacja wyglądała następująco: znalazłam buciki dla swojej córki w dobrej cenie na półce sklepowej. Przy kasie problemy a to najpierw tych bucików nie ma w systemie , jak już udało się je wprowadzić to okazało się że są w cenie innej niż cena na pudełku pani stwierdziła że albo kupuje je po cenie która jest w systemie albo mi ich nie sprzeda w cenie z pudełka. Na nic się zdały moje tłumaczenia że skoro towar jest wystawiony i ocenowany to mam prawo kupić go w takiej cenie jaka jest na pudełku. Nie polecam obsługa pozostawia wiele do życzenia.

  1. Bartek Fenton ★☆☆☆☆

    Bardzo duży wybór obuwia roznych marek dla całej rodziny to plus...lecz osoby tam pracujące to inna sprawa, wchodząc do sklepu miałem założony plecak, nic w tym dziwnego...wybierając buty dostrzegłem że ekspedientka przypatruje mi się i chodzi za mną krok w krok...rozumiem że kradzieże się zdarzaja,lecz mówiąc jej wprost że czuje się nie komfortowo jak jakiś zlodziej, czując jej wzrok odparła że to jej praca...wychodząc odprowadziła mnie do wyjścia Chyba z góry założyła że jak mam plecak to przyszedłem kraść...

  2. Krzysztof Jasiński ★★★★☆

    Świetny sklep. Dobrze zaopatrzony. Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Jedyny minus to dojazd i parking. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CCC?

CCC znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 2, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CCC?

Można skontaktować się z CCC pod numerem +48 327 856 983

Jak można dotrzeć do CCC?

Do CCC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements