Opinie

  1. Paulina bajda ★☆☆☆☆

    Odradzam ten sklep!!! Pani nie mila z mina wiecznie nie zadowolonej! Przy składaniu reklamacji je wąchała i po węchu juz stwierdziła że buty były prane bo pachną!!!! Zapomniałam ze są takie środki do czyszczenia butów zapachowe ! Zrobiłam odwołanie i iczywiscie sklep nie zmieścił sie z terminem odpowiedzi to śmieszny Pan kierownik stwierdził ze nie na terminu co do odwołania a Oani przyjmująca odwołanie wyraźnie zaznaczyła ze to 14 dni. A Oan sobie wymyślił że nie na czegoś takiego to zależy od niego! A zeby było śmieszniej to Buty są sprawdzane przez kierownika bo hak to stwierdził przechodził szkolenie z tego! Podejście olewający klienta nic dziwnego ze na tym sklepie są pustki !

  2. Radek ★★★★★

    Mila obsluga, szeroki asortyment, w sklepie czysto. Polecam:)

  3. Tomasz Pruś ★☆☆☆☆

    Hej, buty się rozleciały , zostały zareklamowane , oczywiście reklamacja nie przyjęta a chciałem naprawy obuwia , to jest śmieszne puscily sznurki , jak to może być moja wina, myślę że powinniśmy zrobić jakoś grupę na FB pokrzywdzeni przez Deichmann i do rzecznika konsumentów hak się uzbiera liczne grono, może ogarnę ten temat, zakupy odradzam poprzez takie podejście do klienta.

  1. Izabela Sikora ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Kupiłam buty, które bardzo szybko zaczęły się niszczyć – materiał i podeszwa nie wytrzymały nawet kilku tygodni normalnego użytkowania. Zgłosiłam reklamację, licząc na profesjonalne podejście, jednak sklep odrzucił ją bez rzeczowego uzasadnienia, zrzucając winę na mnie jako użytkownika. Brak szacunku dla klienta, brak odpowiedzialności za sprzedawany towar i kompletny brak chęci rozwiązania problemu. Buty nie są warte swojej ceny, a obsługa nie traktuje reklamacji poważnie. To były moje ostatnie zakupy tutaj.

  2. Andrzej Kiencalo ★★★☆☆

    Teoche tych butów jest. Do koloru do wyboru.... zawszę ktoś.zanjdzie te model którego szukało sie.

  3. Ryszard Winter ★★★★★

    Personel był bardzo miły , uczynny , zakupy udane .

  1. O. Ku ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa, mimo że w sklepie pustki nikt z obsługi nie raczy pomóc. Miny "pań" po zadaniu pytania same odstraszają a szkoda bo trafiają się buty dobrej jakości i przystępnej cenie.

  2. Beata ★★★★★

    Dzisiaj byłam w sklepie Deichmann ,nie było rozmiaru więc poprosiłam pana z kas i nie było problemu by pomógł ,doradził.Jestem z tego sklepu zadowolona byłam dzisiaj i miła obsługa ,aby tak dalej . Dziękuję za miłą obsługę

  3. Magdalena Kowal ★☆☆☆☆

    Pani 50+ przy kasie - jak można wyczytać z plakietki - zastępca kierownika, chyba pomyliła miejsca pracy. Nigdy w żadnym sklepie nie spotkałam się z tak niemiłą obsługą. Gdyby zdarzyło się to raz, jestem w stanie zrozumieć że można mieć gorszy dzień, ale kiedy po raz kolejny jestem traktowana jak intruz w JEJ sklepie, tego nie zrozumiem. Widzę, że nie tylko ja mam zastrzeżenia co do tej osoby, ale najwyższy czas zgłosić to odpowiednim służbom. Więcej tam zakupów nie zrobię

  1. Ewelina Robótka ★★☆☆☆

    Brak zainteresowania klientem podczas mojej wizyty. Kasjerka zamiast polecić zakup dodatkowego preparatu ochronnego do obuwia straszyła, że brak zastosowania konkretnego z jej oferty zepsuje buty. Nachalne i w wykonaniu tego sprzedawcy nieodpowiednie zastosowanie standardu obsługi. Sam zakup uznaję za udany- dobra cena, dobra jakość.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DEICHMANN?

DEICHMANN znajduje się przy Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DEICHMANN?

Można skontaktować się z DEICHMANN pod numerem +48 691 110 762

Jak można dotrzeć do DEICHMANN?

Do DEICHMANN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements