Opinie

  1. B Krk ★☆☆☆☆

    Jeżeli ktoś lubi masochizm to polecam wybrać się do tego sklepu na zakupy. Jedna z młodych ekspedientek, brunetka o długich tipsach przeszkadzacych jej w pisaniu na klawiaturze, jest oderwana od jakichkolwiek norm zachowań klient-obsługa. Zainteresowana jedynie swoim kolegą z pracy wydziera się jak koty w marcu byleby mu zaimponować. Jeśli chodzi o obsługę to było skrajnie denerwujące spotkanie sklepowe w jakim dane mi było uczestniczyć. Podczas wymiany butów na nowe Pani podaje błędną kwotę do dopłaty. Dwukrotnie zadała pytanie "kartą czy gotówką" mimo kartki informującej o płatności wyłącznie gotówką. Odesłała mnie do bankomatu informując o braku możliwości wydania reszty, a za 3 minuty (mimo braku innych kupujących) miała już drobne do wydania z tego samego nominału. Co więcej, myli się przy wydawaniu reszty. Trzeba kontrolować ile się dostało pieniędzy, bo dla Pani to nie robi różnicy. Wchodzi w niczym nieuzasadnione dyskusje, jest absolutnie bezczelna i każdy swój błąd nazywa "przejęzyczeniem". Nie mam pojęcia skąd biorą ludzi do pracy o tak "wybitnych" kompetencjach, ale to było doświadczenie, którego długo nie zapomnę. Sądząc po innych komentarzach, nie odsyłajcie mnie do formularza na stronie tylko zajmijcie się odpowiednim dobieraniem personelu w swoich sklepach. Gdyby dało się dać ujemną ocenę, z chęcią bym z niej skorzystała. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.

  2. Marta T. ★☆☆☆☆

    Przyszłam z reklamacja butów zakupionych przez internet z tej sieci. Niestety mimo 2 lat gwarancji sklep wypiera się naturalnymi śladami użytkowania. Odwołanie również nie pomaga. Sklep nazywa naturalnymi śladami użytkowania rozdwojenie materiału na przodzie buta i zatarcia na zapietkach. Pomijając fakt że o statusie reklamacji trzeba dopominać i dzwonic samemu to nawet nie jest nigdzie wysyłana bo rozpatrują ją chyba na sklepie. Już więcej nie kupię butów tej sieci. Nie dość że niby markowe buty są slabe jakościowo to jeszcze wypierają się gwarancji którą sami dają. Oszuści.

  3. Mal Wa ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w tym sklepie. Panie zajęte plotkowaniem, przekrzykiwaniem się i trzaskaniem drzwiami. Przymierzalnie już po 19 "wyłączone z użytku" i zastawione jakimiś taśmami, żeby klient czasem nie wszedł i nie miał możliwości sprawdzenia zamówienia. Na dodatek pani obsługująca klienta nie potrafi poprawnie zrealizować zwrotu

  1. Maria ★★★★★

    Widać, że zespół się powoli zmienia na nowe osoby i to na wielki wielki plus. W sobotę obsługiwał mnie młody chłopak, który profesjonalnie dobrał mi obuwie jak i również dla mojego dziecka. Słuchał naszych oczekiwań i starał się dobrać odpowiednie buty. Właśnie takie osoby powinny pracować w tej firmie. Wrócimy tam jeszcze nie raz :)

  2. Anna Mróz ★☆☆☆☆

    Szczerze odradzam zakupów w tym miejscu. Buty z wadą fabryczną, rozdarły się po trzech krótkich wyjściach. Reklamacja została oddalona (odwołanie również), sklep argumentuje, że jest to uszkodzenie mechaniczne. Do takiego uszkodzenia nie doszło i nie miało prawa dojść - pamiętam dokładne daty i okoliczności użytkowania obuwia. Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy słuszna reklamacja zostaje przez ten sklep odrzucona. Wcześniej odpuściłam, tym razem nie zamierzam. Sprzedawca oferuje wadliwy towar, a następnie uporczywie odrzuca wszelkie racjonalnie argumenty, jednoznacznie zamykając możliwość rozmowy i polubownego rozwiązania sprawy - uznaję takie działanie za oszustwo, a nawet formę kradzieży. Nie polecam, proszę uważać. ODPOWIEDŹ DO KOMENTARZA SPRZEDAWCY: Szanowni Państwo, moje odwołanie od decyzji sprzedającego również zostało odrzucone - w kolejnym piśmie nie odniesiono się do przywoływanych przeze mnie argumentów. Rzeczoznawca stwierdził jedynie, że "za takie uszkodzenia sklep nie ponosi odpowiedzialności". Za takie, czyli jakie? Za wady fabryczne? Uszkodzenie towaru, który zakupiłam ewidentnie wynika z wady fabrycznej. Dodam jeszcze, że sposób traktowania klienta oraz polityka reklamacji prowadzona przez 50style zakrawa o skandal. Sprawa na pewno zostanie skierowana dalej.

  3. Witold P. (VVito) ★☆☆☆☆

    Firma robi problemy z reklamacjami butów. Zdecydowanie nie polecam. Już na pewno nic tam nie kupię.

  1. Thorrand ★☆☆☆☆

    W życiu nie spotkałem się z tak niekompletną obsługą. Szczerze odradzam jakiekolwiek zakupy w tej konkretnej placówce.

  2. jacobek prosek# ★☆☆☆☆

    Odradzam zakupy w tym sklepie. Buty po 3 miesiącach nie nadają się do użytkowania. Sklep uchyla się od roszczeń reklamacyjnych.

  3. Luca Marimoto ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep z obuwiem w Polsce. Nie uwzględniają reklamacji. Towar którym handlują to najgorsza chińszczyzna. Nie warto nic kupować !!!

  1. Wojciech Trybulec ★★★★★

    Oddałem buty na gwarancje. Przyjęto bez problemu, w około tydzień odpowiedź. Obsługa miła i pomocna. Zgubiłem paragon obsługa pomogła odnaleźć transakcje po karcie. Polecam płacić kartą

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 50 style?

50 style znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-364 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 50 style?

Można skontaktować się z 50 style pod numerem +48 785 130 458

Jak można dotrzeć do 50 style?

Do 50 style można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements