Jak można na basenie sportowym jak sama nazwa mówi urządzać aerobiki starszych Pań? Czy jest tam w tych władzach chociaż jedna kompetentna osoba, która wie do czego służy basen sportowy???? Płacisz ok 35 - 40 złotych za godzinę pływania, bo jeszcze w tej cenie musisz się przebrać i wysuszyć i dostajesz np. dwa tory do pływania na 8 osób, bo jeden jest zarezerwowany indywidualnie, a na reszcie starsze Panie udają że coś robią. Taki aerobik co najwyżej to na basen REKREACYJNY! Może ja przyjdę z kimś i zagram w badmintona zajmując cały tor? Czemu nie?
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Kłosin ★☆☆☆☆
-
Jakub Gierdka ★★★★★
Od niedawna mieszkam w Wieliczce i szukałem miejsca dla siebie i dzieciaków. Solne to jest to! Fajne miejsce, dużo się dzieje. Pani od basenu bardzo pomocna, poleciła nam też siłownię i saunarium. Dzieciaki korzystają z lekcji na basenie, bardzo fajni i profesjonalni instruktorzy, a saunarium przerosło nasze oczekiwania :) Z siłowni na pewno też będziemy korzystać, wygląda na nowoczesną i fajnie wyposażoną. Do zobaczenia!
-
Joanna Żak ★☆☆☆☆
Przestrzegam przed tym miejscem. Nie miła obsługa, brud, syf i malaria. Zimna woda pod prysznicami. Wielokrotnie zgłaszane usterki i problemy ignorowane przez władze basenu. Polecam zweryfikować kompetencje oraz umiejętności pływackie!!!!!! instruktorów przed rozpoczęciem nauki pływania :) to samo tyczy się ratowników. Niektórzy pracujący z dziećmi są osobami skazanymi prawomocnymi wyrokami. Kontakt do mnie został usunięty ze strony, ale gdyby ktoś mnie szukał zawsze mnie znajdzie ;) Ps. Woda do picia w saunie jest z kranu, jak na pewno Państwo zwrócili uwagę baniaki wymieniane przez technicznych oraz ratowników nie są oryginalnie zamknięte. Jestem rozczarowana tym miejscem i ludźmi, którzy tam pracują jak można było dopuścic do takich zaniedbań. Każde zgłoszenie nieprawidłowości zamiatane pod dywan przez władze basenu. Wrzucenie kilku pozytywnych opinii nie zatuszuje tego co tam się dzieje i tego jak traktujecie ludzi. Ponawiam wezwanie do uregulowania niezapłaconej faktury, którą powinniście Państwo opłacić do dnia 14 listopada. Najpierw się opłaca kontrahentów, a dopiero później wydaje ich ciężko zarobione pieniądze na noce basenowe. Pomysł ze skarpetkami super - po tych zimnych prysznicach będą idealne żeby zagrzać stopy…. Chyba, że są takiej samej jakości jak całe to miejsce i obsługa. Fac Fala Sukcesu Insta fala_sukcesu_joanna Zapraszam na lekcje pływania :)
-
Piotr Deryło ★★★★★
Dobrze wyposażone centrum rekreacyjne, które oferuje basen, saunę, siłownię oraz strefę fitness. Obiekt jest utrzymany w dobrym stanie, a personel cechuje się profesjonalnym podejściem do obsługi klientów. Podczas wizyty doceniłem czystość i dostępność sprzętu, co umożliwiło komfortowe korzystanie z różnych form aktywności. Miejsce sprawdza się zarówno dla osób szukających relaksu, jak i tych, które chcą aktywnie spędzić czas. Cena jest adekwatna do jakości świadczonych usług. Polecam osobom, które szukają kompleksowego centrum do dbania o kondycję i regenerację.
-
Joanna Cichocinska ★☆☆☆☆
Często korzystam z pływalni Solne Miasto, ale niestety od dłuższego czasu zauważam te same problemy. Według grafiku basen i sauny są czynne do 21:30, jednak w praktyce już około 21:10–21:15 ratownicy gaszą światła nad małym basenem i wyraźnie dają do zrozumienia, że pora kończyć. Notorycznie zaglądają też do saun, wietrzą je i stoją nad brzegiem basenu, wywierając presję na pływających, aby szybciej wychodzili. Na innych obiektach, z których korzystam w Krakowie, nigdy nie spotkałam się z taką atmosferą. Dodatkowo szatnia jest często wietrzona przez personel sprzątający, drzwi są cały czas otwierane, co jest bardzo niekomfortowe po wyjściu z wody. Około 21:35 ratownik wręcz wypędza ludzi z szatni, mimo że według informacji obiekt powinien być jeszcze czynny. Szkoda, bo sam obiekt jest w porządku, ale podejście obsługi do klientów znacząco psuje cały pobyt. Wcześniejsze godziny- tory zajęte na lekcję pływania lub aerobik.
-
Lucynka Przewrocka ★★★★★
Na basenie było super. Ale w szatni pani sprzątającej wyjątkowo przeszkadzają korzystający z basenu. Oscentacyjnie otwiera drzwi robi przeciągi bo jest jej gorąco. Trochę inne zdanie mają ludzie wychodzacy z basenu zwłaszcza z małymi dziećmi. Fotelik dla dziecka tez zabrała mimo mojej uwagi że dziecko jeszcze będzie z niego korzystać.
-
Krzysztof Kozłowski ★☆☆☆☆
Opinia dotyczącą basenu A więc pojechałem na basen z moimi dwoma kolegami. Po 30 minutach bawienia się w wodzie postanowiliśmy pójść na zjeżdżalnie wodną(Tą większą) woda w niej zazwyczaj się sama wyłącza i trzeba poprosić kogoś o to aby ją włączył. Jeden z nas postanowił pójść aby poprosić kogoś z personelu o włączenie wody, lecz za nami uformowała się już kolejka co uniemożliwiło nam zejście. Kolega pomachał do ratownika i pokazał ręką żeby włączył zjeżdżalnie (przypominam była kolejka) ratownik puścił na chwilę wode i ją wyłączył dla żartu ponieważ się z nas śmiał. My dalej staliśmy, wkońcu ratownik zagwizdał i kazał zejść odpowiedzi na ten gwizdek się nikt z nas nie spodziewał. Musieliśmy wziąć mokrę deski leżeć na mokrej podłodze i robić pąpki. Co mogło zagrażać naszemu bezpieczeństwu ponieważ deska mogła się wyślizgnąć a któryś z nas mógł rozwalić nos. Między czasie za nami stał on i jego koleżanka i się śmiali. Ja uważam że nie było to zastosowne zachowanie i sądze że powinno uledz zmianie. Dorośli ludzie pomyślą że to głupota ale my jako młodzi poczuliśmy się ośmieszeni i upokorzeni.
-
Aga W ★★★★☆
Bardzo fajny basen. Potwornie spodobały nam się baseny rekreacyjne. Głębokość doskonała dla moich maluchów (5 i 7), którzy jeszcze pływać nie potrafią, ale uwielbiają bawić się w wodzie. Brodzik jest naprawdę fajny, a delikatny spadek sprawia, że mogą się tam bawić i maluchy i przedszkolaki. Zjeżdżalnia kręcona bardzo przyjemna, mimo iż krótka i wewnętrzna. Tylko podłoga koszmarnie śliska na basenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne?
Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne znajduje się przy Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne?
Można skontaktować się z Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne pod numerem +48 122 973 950
Jak można dotrzeć do Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne?
Do Solne Miasto Centrum Edukacyjno Rekreacyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku