Byliśmy dzisiaj, nowe właścicielki, miła obsługa, świeżo po gruntownym sprzątaniu, nowy dmuchaniec, spokojnie i miło.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Cracoviana ★★★★★
-
Robert Balbirer ★★★★★
Super miejsce do zabawy dla dzieci, przyjemna atmosfera, możliwość wypicia kawy. Polecam.
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Niestety, jesteśmy bardzo zawiedzeni wizytą w tej sali zabaw. Miejsce jest zaniedbane i zdecydowanie nie spełnia standardów, jakich można oczekiwać, szczególnie gdy organizuje się tam urodziny dla dzieci. Kurz i brud są widoczne gołym okiem – co zresztą potwierdzają zdjęcia, które załączam. Sprzątanie wydaje się tu być rzadkością. Brakuje wypażarki do naczyń, co jest niedopuszczalne z punktu widzenia higieny. Do tego cały czas migała jedna z lamp, co było nie tylko irytujące, ale mogło być niebezpieczne np. dla dzieci z nadwrażliwością sensoryczną. Dmuchany zamek, który podobno "zaraz będzie naprawiony", jest nieczynny już od dawna – kolejna obietnica bez pokrycia. Zabawki są stare, wybrakowane, niektóre wręcz uszkodzone – dzieci szybko się nimi znudziły albo po prostu nie mogły się nimi bezpiecznie bawić. Urodziny miały trwać 2,5 godziny, jednak obsługa zaczęła sprzątać i zabierać przekąski znacznie wcześniej, co pozostawiło bardzo złe wrażenie. Wszystko wyglądało na zorganizowane "na szybko", bez zaangażowania i szacunku do klientów. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca – zamiast radości i dobrej zabawy pozostał tylko niesmak i rozczarowanie.
-
Andrzej Kaganek ★★★★★
Serdecznie polecam. Mają sporo fajnych atrakcji dla dzieciaków, wiec nudy nie ma. Dodatkowo są zniżki na drugie i kolejne do dzieci. Jest też sporo miejsca, nie ma tłoku
-
P “Żniwiarz” Szmajda ★★★★★
Sala zabaw DODO w Skawinie. Dwa razy wybrałem się w odwiedziny tego miejsca, i z zaplanowanej godziny, zrobiły się trzy godziny zabawy :) obiekt z kilkoma atrakcjami, ceny utrzymane w średniej jak w innych obiektach, można miło siedzieć czas, polecam!
-
Emilia Rozenek ★★★★★
Serdecznie polecam! Organizowaliśmy w Manufakturze urodziny naszych dzieciaków - Panie Animatorki stanęły na wysokości zadania. Świetne zabawy, smaczne przekąski i bardzo miła obsługa. Rodzice nie muszą się o nic martwić, Panie bacznym okiem zerkają na dzieciaczki i pilnują ich bezpieczeństwa w trakcie zabawy. Bardzo miłym zaskoczeniem były zdjęcia i filmik z urodzin przesłane przez organizatorów zaraz po zakończeniu imprezy. Jeszcze raz dziękujemy :)
-
Kamila Mizura ★★★★★
Super miejsce! Można wypić w spokoju kawkę w trakcie gdy dzieciaki bawią się na sali. Ewentualnie zrobić zakupy. Bardzo miłe panie z obsługi :)
-
Malgorzata Swidowska ★★★★★
Bardzo przyjazne miejsce. Duzo zabawek prze sympatyczne Panie animatorki oraz Pani w kawiarni. Świetnie rozplanowane wnetrzę dla małych i dla większych dzieci. Polecam gorąco
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Manufaktura Radości?
Manufaktura Radości znajduje się przy Radziszowska 7, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Manufaktura Radości?
Można skontaktować się z Manufaktura Radości pod numerem +48 660 273 157
Jak można dotrzeć do Manufaktura Radości?
Do Manufaktura Radości można dotrzeć, korzystając z poniższego linku