Dziś ponownie trafiliśmy do FAJNEJ BAWIALNI. Jak zawsze zabawa, atrakcje, cudowny i smaczny czas. Dobra herbata, zacna kawa, zdrowe soki, coś na cu…. Czyli dobry sernik. Zabawek mnóstwo. Pokoiki tematyczne. Zabawki najwyższej klasy z drewna wykonane. Bardzo dziękujemy za gościnę i wspólną zabawę i życzliwa obsługę. Do zobaczenia następnym razem Z poważaniem, Michał Wąsowicz
Zdjęcia
Opinie
-
Dr Wąsowicz “Dr Wąsowicz Vet Dentist” #nieludzkistomatolog ★★★★★
-
Magda Wąsik ★★★★★
Świetne miejsce dla maluszków i przedszkolaków. Pięknie wyposażone wnętrze. Minimalistyczny momtessoriański wystrój. Zabawki bardzo wysokiej jakości. Czysto, schludnie, toalety wyposażone w każdy szczegół. Bardzo miła obsługa i pyszna Kawa :) zdecydowanie polecam
-
Dominika Szmaj ★★★★☆
Ta bawialnia jest rzeczywiście bardzo fajna :) Przemyślany dobór zabawek dobrej jakości, podział na strefy, zjeżdżalnia, z której mój syn nie chciał schodzić... wszystko bardzo na plus. Dodatkowo można zjeść tu pyszne gofry, a woda do picia jest za darmo! Podoba mi się również łazienka, w której znajdują się wszystkie niezbędne dla dzieci akcesoria - od nocnika po artykuły do higieny dla niemowląt oraz mam. Jedyną rzeczą, która mnie "zawiodła", był spory bałagan, który zastaliśmy, przychodząc w tygodniu chwilę przed godziną 18. Wiem, że jest to godzina przed zamknięciem, dużo się dzieje, ale nie każdy pracujący rodzic ma możliwość wybrać się do bawialni wcześniej. Podoba mi się idea sprzątania po sobie i rozumiem, że jak dzieci się bawią, to siłą rzeczy zabawki są w różnych miejscach, ale niestety w tamtym momencie weszliśmy do ogromnego chaosu - zabawki były porozrzucane po różnych strefach, więc sama zaczęłam je układać, żeby syn mógł się odnaleźć np. w kuchni. Również na stolikach dla rodziców dość długo leżały brudne naczynia, więc nasze odczucia się pogłębiły... Chętnie jeszcze kiedyś tu wrócę i mam nadzieję, że wyjdę z lepszymi odczuciami, bo to miejsce ma duży potencjał :)
-
Anna Bednarczyk ★★★★☆
Ciekawe, nowe miejsce na mapie Krakowa. Plusem jest tez biblioteczka dla rodziców - ciekawe i przydatne pozycje o wychowaniu i dbaniu o zdrowie dzieci. Zabawki w duchu Montessori, drewniane, różnorodne. Jedyny minus to brak limitu osób. Czytałam w komentarzach, ze jest limit 20 dzieci, a w tygodniu jest gości mniej, jednak dzisiaj (piątek) o 11 było na bawialni ponad 10 dzieci i rodzice się o siebie obijali. Przedział 0-6 tez jest dość spory. Starsze dzieci biegają i nie zwracają uwagi na młodsze, przez co dochodziło do wypadków i różnych zderzeń. Oczywiście tu nie ma co winić dzieci, każdy przyszedł się bawić, natomiast 6 latek nie zwróci uwagę na roczne dziecko, które ledwo stoi samo na nogach. Chociaż mieszkamy z drugiej strony Krakowa wpadniemy jeszcze na pewno nie raz :) życzymy powodzenia w dalszym rozwoju bawialni!
-
Karolina Olbrych-Mandrysz ★★★★★
Byłam dzisiaj z córeczką w Fajna Bawialnia. Polecam wszystkim. Bardzo krsstywne i dobrze zaaranżowane stacje zabaw, dużo fajnych zabawek również w stylu montessori. Szczególny plus na super stacje muzyczną. Wspaniały „małpi gaj” dla starszych dzieci. Pyszna kawka i ciasta, miła obsługa plus mała biblioteczka dla rodziców. Na pewno będziemy często wracać
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fajna Bawialnia?
Fajna Bawialnia znajduje się przy Karola Bunscha 18, Dębniki, 30-392 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fajna Bawialnia?
Można skontaktować się z Fajna Bawialnia pod numerem +48 570 936 833
Jak można dotrzeć do Fajna Bawialnia?
Do Fajna Bawialnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku