Nie polecam tak jak inne opinie tutaj uważam że bardziej powini weryfikować personel który zatrudniają. To jest praca a nie czas na przeglądanie internetow!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Węglarz ★☆☆☆☆
-
Martyna Góral ★☆☆☆☆
Ta jedna gwiazdka to za dużo, córka miała kupiony wstep na półgodziny, po 15 minutach musiała wyjść do toalety i zostało jej jeszcze parę minut, ale pani która tam była już jej nie wpuściła. Dziecko 3-letnie nie wytrzyma potrzeby pójścia do łazienki.
-
Julia Sala ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to luksus! Te Panie powinny być zwolnione dyscyplinarnie! Nie zostawiłabym tam dziecka samego nawet na 5 minut! Dramatyczne podejście do dzieci jakby pracowały tam za karę
-
Klaudia Hojoł ★☆☆☆☆
To był stały punkt na naszej mapie, jednak do dnia dzisiejszego…. Mimo, że syn chodził tutaj od pierwszego roku życia, córka podobnie, to dzisiaj po raz pierwszy córka dostała odmowę wejścia bo nie ma pełnych 3 lat(brakuje jej miesiąca) Pani w okienku od samego dzień dobry zniesmaczona, że przeszkadzamy jej w rozmowie z koleżanką Uważam, że sa korzystniejsze cenowo atrakcje dla dzieci, z dużo cieplejszym podejściem personelu. Także nie polecam!
-
Z.G. G. ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Urozmaicone trasy włącznie ze zjezdzalniami. Można też zostawić dziecko i iść na zakupy. Miła uprzejma obsluga. Pani nawet dała znać że córka zostawiła okulary.
-
Anna Sendur ★★★★★
Wszystko tak jak ma być, dziecko wybawione, panie też raczej pozytywne wrażenie, trochę zajmowały dzieci, synek wrocił z rysunkami.
-
Hans Muller ★★★☆☆
Mała Bawialnia typu małpi gaj z opieką nad dziećmi. W sam raz na zakupy dla rodziców. Jako sala zabaw mała i mało atrakcji. Brak toalety w wewnątrz: trzeba korzystać z toalety w centrum.
-
Betty Betty ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to i tak a dużo dla zachowania obsługi tego miejsca, tym bardziej, że trzeba za to płacić. Młoda panienka z rozdartą japą do małych dzieci. Długo tam nie popracujesz. Zostawiam małe dziecko, nie całe 2 latka pod opieką na kilkanaście minut, ledwo odchodzę, a SŁYSZĘ WRZASK DZIECKA I I ROZDARTĄ JAPĘ PANNY Z OBSŁUGI W KIERUNKU MOJEGO DZIECKA. Nie wiem czy panna sobie zdaje sprawę, że była to agresja w stosunku do małego dziecka i jest to karalne, jak również, iż trafiła na niewłaściwą osobę - rodzica. Bądź pewna, że nie zostawimy tak tego. Mąż akurat prowadził wideokonferencję ze swoimi pracownikami i wszystko sie nagrało, łącznie z tym jak się wdzierasz na nasze małe dziecko, nie wiadomo za co. Omijajcie to miejsce, jeśli możecie....
-
Ola Ola ★☆☆☆☆
Młode pracownice siedzące na stołeczkach zapatrzone w telefon i zajęte pogaduszkami mają gdzieś to co robią dzieci. A jak już coś powiedzą to z wielkim oburzeniem. Zero podejścia do dzieci. Takie osoby nie powinny tam pracować. W dodatku osobiście widziałam jak chłopczyk płakał i wolał mamę a " pani" nic sobie z tego nie robiła. Dla mojego dziecka była bardzo nie miła. Jak przyszłam odebrać dziecko to wypuscila dziecko za bramkę i rzuciła za nim buty , tak jakby nie mogło sobie ubrać tam. Szkoda gadać nigdy w życiu nie zostawię tam dziecka pierwszy i ostatni raz ! Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Zabaw Fair Play?
Centrum Zabaw Fair Play znajduje się przy Zakopiańska 62, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-435 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Centrum Zabaw Fair Play?
Do Centrum Zabaw Fair Play można dotrzeć, korzystając z poniższego linku