Buty średniej jakości. Dwie pary. Obie szybko się rozpadly. Jedne po 3 miesiącach użytkowania. Sklep odrzucił reklamacje, powołując się na brak podstaw, uważają, że tylko jeden but się rozkleił, drugi nie, a pęknięcia skóry nie widzą.
Zdjęcia
Opinie
-
Elżbieta Goryl ★☆☆☆☆
-
Radek Węgrzyn ★☆☆☆☆
Co się stało ze sklepami New Balance i asortymentem ? W ofercie może z 3 pary spodenek do biegania. Wybór żaden, przestrzeni tyle, że helikopter można byłoby postawić w środku.
-
Diversity Nightcore ★☆☆☆☆
sklep sam w sobie niczego nie zawinił bo po prostu sprzedał produkt który się rozpadł po ponad roku intensywnego użytkowania po rozmowie z pani Kierownik Działu Reklamacji |Claims Department Manager dowiedziałem się ze marka New Balance nie udziela na swoje produkty żadnej gwarancji poza ustawową rękojmią nigdzie w sklepie nie ma informacji o tym oraz regulaminu w widocznym miejscu wydałem na buty 400zł myśląc ze są premium ze marka New Balance się różni od innych marek jakościom i tak dalej niestety zawiodłem się. reklamacja odrzucona buty po 1.5 roku wyglodają jakby miały 10 lat Nie polecam tej marki szkoda pieniędzy dodaje zdjecia produktu oraz zdjęcie faktury. dodatkowo podczasz odbierania butów z salonu dostałem je w pudełku które było zmasakrowane a odałem je w praktycznie nowym i jeszcze mówili mi ze odałem je w takim jak robicie reklamacje rubcie zdjecia pudełka
-
Exyz ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam tej marki, tymbardziej działu reklamacji. Po 3 miesiącach od zakupu i sporadycznego używania, nosek buta odkleił się, oraz materiał w środku buta totalnie sie starł. Oczywiście reklamacja o zwrot pieniędzy nieuznana, ale naprawa już tak. Wyniki naprawy? Nasrane klejem na nosku, jakby to jeszcze schludnie zrobili - nie, poprostu gil kleju na buta i fajrant... Starty materiał w środku? Został tak jak był. Tłumaczenie? Nieodpowiednie ułożenie stopy. Ja obstawiam beznadziejny materiał, skoro czytając opinie, wielu kupujących ma ten sam problem. No chyba, że kazdy z nich ma stope orangutana i nie pasuje do elitarnych new balance. Pani Specjalistke z działu reklamacji serdecznie dziękuję za tak beznadziejną obsługę. Obiecanego powiadomienia mailem o statusie naprawy obuwia nigdy nie otrzymałem. Tak jak i smsy, niejasne i błędne. Serdecznie nie pozdrawiam również biura obsługi klienta, za wprowadzanie w błąd.
-
Wiktor Skrzyński ★★★★★
Super sklep- bardzo duży a wybór jeszcze większy, świetna obsługa w postaci Pana Macieja i Pana Patryka. Na pewno tu wrócę.
-
Izabella Dymek ★★★★★
Świetny sklep, duzy asortyment a przede wszystkim fantastyczna obsługa. Pozdrawiam serdecznie chlopakow z piątkowej zmiany. Jesteście super.
-
xamislaw xam ★☆☆☆☆
Spory asortyment ale obsługa nie zainteresowana klientem. Byłem w celu zakupów butów a mimo pustego sklepu nie doczekałem się by ktokolwiek się zainteresował.
-
Indiana ★★★★★
Bardzo miła, kompetentna i cierpliwa obsługa. Duży wybór obuwia a po to wchodzimy do tego sklepu. Są buty trialowe na vibramie, buty biegowe . Trochę ciuchów
-
MarioEm ★★★★★
Olbrzymi wybór butów. Kupione dla żony bardzo się jej spodobały. Myślę , że w przyszłym miesiącu dostanie nowe tylko inny model.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres New Balance?
New Balance znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do New Balance?
Można skontaktować się z New Balance pod numerem +48 172 825 136
Jak można dotrzeć do New Balance?
Do New Balance można dotrzeć, korzystając z poniższego linku